Nová výzva pro Petru Buzkovou - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Nová výzva pro Petru Buzkovou

, István Lékó,
Nová výzva pro Petru Buzkovou
Zdroj: Euro.cz

Ministryně školství míří do advokacie

PRAHA (il) – Ministryně školství Petra Buzková posílí od září tým pražské advokátní kanceláře Vyroubal Krajhanzl Školout & spol. Serveru EURO OnLine to potvrdila jak Buzková, tak i jeden ze tří dosavadních partnerů právní firmy Petr Vyroubal, který uvedl: „Po ukončení svého ministerského působení se novým partnerem v naší etablované advokátní kanceláři stane JUDr. Petra Buzková, a dále se rozšíří o další partnery, kteří již řadu let pracovali v této kanceláři – Martin Hejný, Tomáš Tyll, Jakub Joska a Petr Compel. Rozšíření kanceláře o další partnery vyplývá z našich strategických záměrů obecně posílit postavení kanceláře na trhu a výhodněji pro klienty zajistit komplexní charakter našich právních služeb. JUDr. Petru Buzkovou vnímáme jako osobnost s velkým potenciálem, která obohatí naši činnost o další dimenzi.“
„Jak jsem již avizovala před rokem – po skončení svého působení ve vládě se budu chtít vrátit ke svému původnímu povolání. Po důkladném zvážení všech možností jsem se rozhodla pro Advokátní kancelář Vyroubal Krajhanzl Školout & spol., která mne zaujala nejen svým odpovědným přístupem k výkonu advokacie a ke klientům, ale i příjemnou atmosférou pro práci a dobrými personálními vztahy. Těším se na tuto změnu, kterou vnímám po mnohaletém působení na politické scéně jako novou výzvu,“ řekla ministryně Petra Buzková.
Advokátní kancelář Vyroubal Krajhanzl Školout & spol. vznikla roku 1997. Je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb podnikatelským subjektům rozličného oborového spektra a různé velikosti. Pracuje v ní v současné době více než 20 právníků, což ji řadí mezi středně velké advokátní kanceláře v České republice. Advokátní kancelář zprostředkovává právní služby v zahraničí, a to zejména prostřednictvím mezinárodní sítě advokátních kanceláří JCA International, jejímž je členem. Mezi své reference na základě mnohaletých zkušeností advokátní kancelář řadí klienty významných tuzemských i zahraničních společností zejména z oboru transportu a logistiky, pojišťovnictví, bankovnictví, IT technologií a producentů software, realitního developmentu a telekomunikací.
Rozšíření počtu partnerů se uskuteční v souvislosti s organizačně-právní změnou statusu této kanceláře, a to její přeměnou na společnost s ručením omezeným dle novely zákona o advokacii.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze