Nebankovní půjčka od Tetičky.cz - Euro.cz

Přihlášení

Nebankovní půjčka od Tetičky.cz

, Redakce,
Nebankovní půjčka od Tetičky.cz
Zdroj: Futurino
Komerční sdělení

Otočila se k vám banka zády v momentě, kdy jste se rozhodli ji požádat o půjčku? Anebo chcete půjčit jen pár tisíc korun do vaší výplaty, mateřské či důchodu? Ať tak či onak, v každém případě jistě oceníte služeb společnosti Tetička.cz, která vám půjčí peníze i tehdy, kdy nad vámi banka zlomí hůl.

Každý z nás se někdy ocitne v situaci, kdy nemá dostatek finančních prostředků například na nákup rozbité pračky, zaplacení nedoplatku na energiích či na nákup Vánočních dárků pro své nejbližší. V momentě, kdy se něco takového přihodí, je třeba nutné situaci řešit jistou finanční pomocí, kterou vám může nabídnout například půjčka Tetička.cz.

Půjčit si pár tisíc nebylo nikdy jednodušší

Tetička je poměrně novou nebankovní půjčkou, která se těší velkému zájmu veřejnosti. Od tetičky totiž získáte finanční prostředky ještě ten den, kdy o ně požádáte. Vše navíc vyřídíte z pohodlí svého domova a to on-line, za pomoci krátkého interaktivního formuláře, k jehož vyplnění nebudete potřebovat nic víc, než je doklad totožnosti a také výpis z bankovního účtu. Pokud výpis z bankovního účtu nebudete chtít poskytnout, stačí, když předložíte potvrzení o minimálně dvou měsíčních platech ze zaměstnání, OSVČ své daňové přiznání, důchodci přiznání o výši důchodu a maminky na mateřské pouze potvrzení o mateřské či rodičovské dovolené. Žádní ručitelé, žádné poplatky navíc. Tak přesně to je Tetička.

Jak si o půjčku požádat?

O tuto nebankovní půjčku si lze zažádat velmi snadno. Stačí, když si k ruce vezmete svůj platný občanský průkaz a onen zmíněný výpis z běžného účtu, popřípadě jiný doklad o vašich příjmech. Poté stačí, když vyplníte krátký on-line formulář, a ještě tentýž den přistanou vaše peníze na účtu. Tato nebankovní půjčka je výjimečná právě v tom, že za férových podmínek svým klientům nabídne finanční prostředky, které akutně potřebují, ještě v den, kdy o ně požádají.

Jde to i bez doložení příjmů

Atraktivita této půjčky tkví také v tom, že je zmíněná půjčka bez doložení příjmů. To samozřejmě platí zejména v momentě, kdy jste ochotni společnosti poskytnout výpis z vašeho účtu. V opačném případě budete muset dokládat potvrzení o minimálně dvou výplatách u OSVČ bude nutné doložit daňové přiznání, maminky na mateřské a důchodci si zase budou muset připravit potvrzení o přiznání dávky. Poté již nic nebude bránit tomu, aby byla nebankovní půjčka vaše.

Žádného registru dlužníků se není třeba obávat

Strašáka jménem registr dlužníků se zdaleka vůbec nemusíte obávat. Do registru dlužníků se totiž společnost Tetička.cz vůbec nedívá. Registr dlužníků přitom s velkou oblibou lustrují zejména banky, které si tímto ověřují bonitu svých potencionálních klientů. V momentě, kdy se tak do registru dlužníků dostanete, klesá vaše šance na získání půjčky, na minimum. Tetička.cz ovšem do registru dlužníků nenahlíží, a tak v případě, kdy patříte mezi ty, jejichž jméno je v registru dlužníků zaznamenáno, nemusíte se obávat toho, že by pro vás tento záznam znamenal zamítnutí žádosti o půjčku.

Na ručitele či zástavu majetku zapomeňte

Pokud se obáváte toho, že po vás instituce bude požadovat ručitele či zástavu majetku při větší půjčce, jste na omylu. Nebankovní společnost Tetička.cz jedná se svými klienty férově. Díky tomu, že má licenci od České národní banky, nemusíte se zdaleka vůbec třást hrůzou z toho, že by po vás společnost požadovala ručitele a v horším případě dokonce zástavu majetku. Peníze, a to v jakékoliv výši, získáte zcela bez jakýchkoliv služeb ručitele či zástavy toho, co je vám nejmilejší.

Výhody půjčky od Tetičky.cz

  • Férové jednání
  • Rychlost vyřízení celé záležitosti s půjčkou
  • Spolehlivost ze strany společnosti
  • Možnost prodloužit si splatnost své půjčky, a to klidně až o 30 dní
  • Bez jakékoliv přirážky můžete půjčku splatit dříve, pokud to budete chtít
  • K vyřízení žádosti o půjčku postačí pouze občanský průkaz a výpis z účtu
  • Peníze získáte ještě tentýž den
  • Půjčit si můžete kolik peněz chcete, a to bez ručitele či zástavy svého majetku