Natankujte u MOL a vyhrajte Škoda Karoq i mnoho dalších cen - Euro.cz

Přihlášení

Natankujte u MOL a vyhrajte Škoda Karoq i mnoho dalších cen

red,
Natankujte u MOL a vyhrajte Škoda Karoq i mnoho dalších cen
Komerční sdělení

Od 6. ledna můžete od čerpací stanice MOL odjet nejen s plnou nádrží, ale i s hodnotnou výhrou. Probíhá tam totiž soutěž „Natankuj a vyhraj“, v níž MOL rozdá 641 cen, mezi nimiž najdete například nabité palivové karty, slevy na prémiová paliva a také hlavní výhru – kompaktní SUV Škoda Karoq. Soutěž potrvá až do 1. března, výherci ale budou vyhlašováni každý týden.

Jak se zapojit do soutěže?

Natankujte do svého osobního automobilu alespoň 30 litrů jakéhokoliv paliva na čerpací stanici sítě MOL a prostřednictvím SMS zprávy nám pošlete kód z účtenky. V hlavní SMS hře se soutěží celkem o 32 palivových karet s kreditem 10 000 Kč, 48 palivových karet s kreditem 5 000 Kč a 240 karet se slevou na prémiová paliva. Hlavní výhrou soutěže je osobní automobil Škoda Karoq. Výherce automobilu bude vylosován ze všech zaslaných SMS kódů po ukončení soutěže.

S kódy účtenek můžete po celou dobu osmitýdenní kampaně také soutěžit o další ceny v online hře na webové stránce www.jezdinamol.cz. Ve webové soutěži můžete vyhrát zážitkovou jízdu s rally závodníkem, palivovou kartu s kreditem 2500 Kč nebo kartu se slevou na prémiová paliva.

Za natankování prémiového paliva s označením „Plus“ získáte dvojnásobný počet soutěžních bodů (6). Pokud čerpací stanice MOL navštěvujete často, určitě vás potěší, že stálí zákazníci mohou v SMS soutěži i online hře uplatnit bonusové soutěžní body, které znamenají vyšší šanci na výhru. Veškeré informace k soutěži naleznete na www.jezdinamol.cz.

Jaká paliva na MOL natankujete?

MOL nabízí kvalitní paliva s pomocnými pečujícími aditivy, které na čerpacích stanicích naleznete pod označením „EVO“. Řada EVO a prémiová řada EVO Plus se může pyšnit čisticím účinkem a zabraňováním nadměrné tvorby usazenin, díky čemuž palivo dlouhodobě snižuje poruchovost zážehového či vznětového motoru vašeho automobilu.

Na stojanech můžete vybírat mezi benzínem EVO 95 a EVO 100 Plus a naftou s označením EVO D a EVO D Plus. Do soutěže se můžete připojit i s účtenkou za natankovaná alternativní paliva CNG a LPG. Více o palivech nabízených na čerpacích stanicích sítě MOL naleznete na: https://evo.molcesko.cz/.