Na veletrhu

31. března 2003, 00:00 - admin
31. března 2003, 00:00

Automatické ovládání vrat a vjezdů, automatické závory, silniční bariéry, automatická placená parkoviště, průchozí turnikety, systémy kontroly vstupu a vjezdu - to je jen základní výčet širokého sortimentu, který nabízí ACCORD SYSTEM. Jako přímý dovozce předního světového výrobce BFT (atest kvality ISO 9001) dokáže nabídnout velice zajímavé ceny.

ACCORD SYSTEM může objednané zboží zaslat třeba i na dobírku kamkoliv po celé ČR. Zakoupení automatického ovládání vrat u této společnosti lze pořídit překvapivě již od částky 10 000 Kč. Nejčastěji prodávané produkty jsou navíc nabízeny v cenově zvýhodněných sestavách obsahujících dálkové ovládání, bezpečnostní fotobuňky a další. ACCORD SYSTEM disponuje zámečnickou dílnou a týmem montážních pracovníků. Proto i výroba atypických vrat podle speciálních požadavků zákazníka nebývá problémem. ACCORD SYSTEM naleznete na veletrhu AMPER 2003 v PVA Letňany v hale 3 na stánku č. 3B6.

Svou letošní novinku - řídicí a monitorovací terminál řady MESTERM pro řízení a sledování výroby - představí na veletrhu AMPER český výrobce řídicích systémů AMiT spol. s r.o. Terminál je po technické a programové stránce navržen tak, aby vyplnil stávající mezeru mezi procesními signály a databázovými prostředky systému MES. Mezi jeho hlavní přednosti patří rozmanité komunikační schopnosti, přehlednost ovládání, možnost volného programování a v neposlední řadě vynikající poměr cena/výkon/spolehlivost. Standardně je vybaven třemi komunikačními rozhraními RS232 a variantně navíc linkou RS485 a rozhraním Ethernet. Komunikační rozmanitost a možnost tvorby libovolné aplikace poskytuje dostatečný prostor pro připojení různých typů čidel a registračních zařízení a zajištění primárního zpracování dat. Přímé připojení do sítí typu Ethernet umožňuje velmi jednoduché začlenění do již stávajících podnikových sítí a oboustrannou spolupráci s nadřazenými informačními systémy pro oblast řízení výroby.

Firma AWATTECH s.r.o. vystavuje na stánku v hale č. 4 nejzajímavější novinky ze svého sortimentu. Jde především o model Micro-S 5000 VA s výborným poměrem cena/výkon. Zdroj pochází z řady line-interactive záložních zdrojů s výkony od 700 VA do 5 kVA. Jako všechny modely této řady má čistý sinusový tvar výstupního napětí a velký multifunkční LCD grafický display pro zobrazení 25 sledovaných parametrů. Navíc je vybaven dvěma nezávislými bateriovými moduly s možností výměny za provozu. Samozřejmostí je komunikace s PC přes RS232, možnost SNMP připojení a velmi dobrý síťový software pro většinu OS v ceně. Po malé úpravě lze zdroj instalovat v 19“ rackové skříni. Prodejní cena činí kolem 50 tis. Kč bez DPH. Zajímavé jsou však také interní UPS k instalaci do PC nebo velké zdroje o výkonech 8 až 160 kVA s možností paralelního provozu a další.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Nvidia dává opět ke grafikám zadarmo hru Destiny 2, podporuje takto GTX 1080 a 1080 Ti
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít