Mise do zahraničí

31. července 2006, 00:00 - PETR KUČERA
31. července 2006, 00:00

Hospodářská komora DO MILÁNA NA VELETRH BI-MU České firmy mají možnost účastnit se podnikatelské mise do Itálie (Milano, Reggio Emilia) od 4. do 7. října. V Miláně v této době probíhá významný mezinárodní veletrh BI-MU, zaměřený na obráběcí stroje, robotizaci, automatizaci, NC jednotky, nástroje a další příbuzné obory.

Hospodářská komora

DO MILÁNA NA VELETRH BI-MU

České firmy mají možnost účastnit se podnikatelské mise do Itálie (Milano, Reggio Emilia) od 4. do 7. října. V Miláně v této době probíhá významný mezinárodní veletrh BI-MU, zaměřený na obráběcí stroje, robotizaci, automatizaci, NC jednotky, nástroje a další příbuzné obory. Přímo na veletrhu budou mít české firmy prostor k jednání s italskými partnery. Vyhledání a pozvání partnerů k jednání provede na základě firemních profilů Obchodní a průmyslová komora Milano. Další den se uskuteční setkání s Asociací malých a středních podnikatelů v Reggio Emilia.

Kontakt: Lenka Týčová, telefon 296 646 254, e-mail: tycova@komora.cz

V ŘÍJNU DO BARCELONY

Od 8. do 11. října se uskuteční podnikatelská kontaktní mise do Barcelony. Katalánské firmy mají zájem o spolupráci především v následujících oborech: automobilový průmysl, informační technologie, energetika, ochrana životního prostředí, průmyslová elektronika, počítače, telekomunikační zařízení, chemie, gumárenství, dopravní zařízení. Rovněž se ukazují možnosti rozšíření spolupráce ve finanční oblasti a v turistice.

Kontakt: Nataša Pospíšilová, tel: 296 646 252, e-mail: pospisilova@ komora.cz

TERITORIÁLNÍ PRIORITOU JE ČÍNA

Hospodářská komora České republiky je zapojena do programu Evropské komise Asia Invest, zaměřeného na organizaci mezinárodních firemních kontaktních akci ve vybraných asijských zemích. V aktuální nabídce jsou dva projekty zaměřené na Čínu:

Prvním je kontaktní akce EU-CHINA PARTENARIAT 2006, která se bude konat ve dnech 9. až 10. listopadu 2006 v Chengdu, hlavním městě čínské provincie Sečuán. Účastní se jí přes 500 vybraných čínských hostitelských firem a na 400 malých a středních podniků ze zemí Evropské unie. Akce je multioborová s následujícím zaměřením: strojírenství, stavebnictví a inženýring, informační a komunikační technologie, elektronika a elektronické součástky, zdravotnická technika a farmaceutika, cestovní ruch, životní prostředí - technologie, výrobky, apod., zemědělství a biotechnologie. Dalším projektem je EU-CHINA MACHINERY & CONSTRUCTION INTERPRISE, který je oborově zaměřen na strojírenství a stavebnictví. Termín kontaktní akce v rámci tohoto projektu zatím není určen, předpokládá se polovina roku 2007.

Pro české firmy může být zajímavá i významná kontaktní akce automobilového průmyslu 2006 AUTO BUSINESS EVENT, která se uskuteční 17. až 19. října v čínském Qingdao. Akce sice není financována z programu ASIA INVEST, účast pro české firmy je však díky podpoře čínských institucí a HK ČR velmi výhodná (přibližně v ceně letenky).

Kontakt: Jiří Hansl, tel.:296 646 257, hansl@komora.cz

Tuto část připravuje Hospodářská komora ČR

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít