Výběr zpráv Protextu ČTK

Protext ČTK

Apartmán v Krkonoších: chalupa 21. století bez starostí a s výnosem

Pokud si pořídíte vlastní horský apartmán, můžete trávit zimní a letní dovolenou…

Zajímavosti o golfu, které jste nevěděli

Golf je vyhledávaným sportem, který se těší čím dál větší oblibě. Má dlouholetou tradici…

AAA Auto: Zdaleka nejen obchodník s ojetými vozy

Síť autocenter AAA Auto působí v České republice už bezmála třicet let. Aktivity firmy…

 Startup, ilustrační foto
Startup, ilustrační foto
Autor: CC0 via Pixabay

Ministerstvo průmyslu a obchodu zve na seminář Podpora a rozvoj technologických start-upů

27. listopadu, 12:52 - CzechTrade
 Startup, ilustrační foto
Startup, ilustrační foto
Autor: CC0 via Pixabay
27. listopadu, 12:52

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá ve středu 11. prosince 2019 osmý, závěrečný seminář k problematice digitální ekonomiky v roce 2019.

Jakým výzvám a příležitostem čelí technologické start-upy? Dozvíte se na semináři MPO „Podpora a rozvoj technologických start-upů“

Ministerstvo průmyslu a obchodu pořádá ve středu 11. prosince 2019 osmý, závěrečný seminář k problematice digitální ekonomiky v roce 2019.

Jak vybudovat start-up, přehled o české i světové start-upové scéně, příběhy úspěšných českých start-upů, kterým se již povedlo prorazit, ale i zkušenosti ze středoškolského prostředí, které na svou příležitost čeká a další zajímavosti přinese seminář z cyklu MPO k prioritním tématům digitalizace a inovací. Seminář, na jehož přípravě se podílí Mezinárodní telekomunikační unie (ITU), nejdůležitější celosvětová organizace pro telekomunikace a ICT v rámci OSN, která již několik let pořádá celosvětový summit k umělé inteligenci, je znovu určen pro malé a střední podniky a zájemce ze státní správy.

Protože:

…I ČESKÁ REPUBLIKA MŮŽE BÝT „START-UP NATION“…

Své příspěvky přednesou zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, Mezinárodní telekomunikační unie a CzechInvestu, ale účast přislíbili rovněž inkubátory AI Startup Incubator, ESA BIC Prague, PATRIC, Green Light a start-upy Signslate, FN-NANO a Filament ID a studenti z Vyšší odborné školy a Střední průmyslové školy Žďár nad Sázavou.

Akce se koná od 9.00 hodin v budově Ministerstva průmyslu a obchodu, Na Františku 32, Praha 1. Vzhledem k omezené kapacitě sálu prosíme o registraci na adrese: https://www.mpo.cz/udalost333.html

Seminář Podpora a rozvoj technologických start-upů ( Autor: CzechTrade )