Máme talent?

06. září 2010, 02:00 - Iva Lecká
06. září 2010, 02:00

Po poměrně velké kampani vtrhly na naše obrazovky dva nové projekty. Oba mají stejný podtitul – ptají se, zda máme talent. Odpověď dostaneme za pár měsíců. Budeme to my, anebo Slováci? Myslím, že je to jedno, daleko podstatnější je, v jakém duchu, jakým stylem a s jakým humorem k nám z obrazovky promlouvají.

Autor: Martin Siebert

Od začátku jsem nečekala žádné zázraky, nicméně to, co jsem v neděli měla možnost vidět, mě ubezpečilo, že pokud na něco rozhodně nemáme talent, tak na pořady tohoto formátu. Přepínala jsem z Novy na Primu. Bylo to docela náročné, protože sledovat dva pořady najednou nelze.

Překvapilo mě, kolik šílenců u nás a na Slovensku žije. Jeden, který se řeže nožem do rukou, jiný, jenž se snaží krotit tygry, kteří před tím evidentně dostali prášky na spaní. Celkově to působilo jako levná caruso show s placeným komparzem pubertální mládeže. Chyběla už jen Sabina Laurinová.

Prima byla méně agresivní, i když občasné infantilní projevy Lucie Bílé mi kroutily kosti v těle. Tenhle večer jednoznačně projela Nova. Leoš Mareš opět prokázal, že už by měl jít od válu, protože jeho styl humoru a nepřipravenost, trapné komentáře a nacvičený křečovitý úsměv už opravdu nikoho nebaví. Nezachránilo to ani jeho třídenní strniště. Obávám se, že tohle je vrchol jeho kariéry. A stejně tak jeho „spolumoderátorky“, jejichž hlavním úkolem bylo nahodit americký úsměv, raději mlčet a nechat se od Mareše ztrapňovat. Korunu tomu všemu dala skupina Zapa, která na zámeckém balkónku předvedla pár tanečních kreací, jež měly být zlatým hřebem večera. Neviděli jsme vlastně nic, jen víme, že Adéle Banášové byla zima, že se Zdeněk Troška kdysi pokusil o zpěv, a Alena Šeredová má hodně průměrné IQ.

Hlavním cílem těchto pořadů má být zábava na několik večerů. Problém je ale v tom, že ať se snažím přemáhat sebevíc, nebaví mě. Nově pošlu soustrastnou bonboniéru a chlapcům na Primě držím palce. Zatím to totiž vypadá, že v tomhle duelu sledovanosti hrají prim!

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy budou Vánoce a vánoční prázdniny?
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Cnews FM: Sžili jsme se s Firefoxem Quantum, nebo jsme ho vyhodili z okna? [podcast]
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít