Lidé a firmy

27. září 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ
27. září 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

IKANO PROPERTIES

Hana Ahdaliová

V developerské společnosti Ikano Properties nahradila počátkem září Hana Ahdaliová (29) marketingovou manažerku Kateřinu Čubíkovou (24). Ahdaliová má v oblasti nemovitostí rozsáhlé zkušenosti, které načerpala z renomované pražské realitní kanceláře, kde se zabývala prodejem a pronájmem rezidenčních a kancelářských objektů. Před nástupem do společnosti působila dva roky jako marketingová manažerka v developerské společnosti Future Group.

EPSON

Henning Ohlsson

Na post ředitele regionální centrály Epson Deutschland nastoupil Henning Ohlsson . Vystřídal Jürgena Kempeho, který jako dočasný ředitel vedl přeorientování německé obchodní divize. Ohlsson má mnohaleté zkušenosti s prodejem a marketingem. Pracoval pro renomované společnosti v sektoru informačních technologií, spotřební elektroniky a telekomunikací. Společnost se sídlem v Meerbusch nabízí produkty a řešení v oblasti tisku a digitálního zpracování obrazu.

 

LESY ČR

Vladimír Sova Novým personálně-správním ředitelem státního podniku Lesy ČR se stal Vladimír Sova (56). Sova pracoval až do roku 2002 v Armádě ČR, dosáhl hodnosti generálmajora. Zaměstnancem Lesů ČR se stal letos v lednu, nejdříve jako vedoucí odboru personálního a ekonomiky práce a nyní jako personálně-správní ředitel. Od 1. 3. 2003 je také asistentem poslance za ČSSD Pavla Höniga. „Myslím, že není na závadu, že nemám lesnické vzdělání, neboť jedním z nejdůležitějších úkolů je zajištění prodeje nepotřebného majetku,“ uvedl Sova. DPD ČR Daniel Mareš Nového generálního ředitele má společnost DPD, poskytující balíkové a expresní služby ve více než třiceti zemích. Stal se jím dosavadní obchodní ředitel firmy Daniel Mareš (31). S tímto postem na sebe přebírá zodpovědnost za celkový chod společnosti v České republice. V letech 1992-2001 pracoval na různých pozicích u společnosti DHL. V roce 1998 získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze. U firmy DPD CZ působí od roku 2002. SANOFI-AVENTIS Ivo Žídek**

Generálním ředitelem české pobočky společnosti SanofiAventis, která je největším dovozcem léků na český trh, se stal Ivo Žídek (44). Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství v Praze. Do roku 1991 působil jako urolog. O rok později založil pobočku společnosti Synthélabo a stal se jejím ředitelem. Od roku 1999 působil jako ředitel nadnárodní francouzské farmaceutické firmy Sanofi-Synthélabo v Praze. Francouzsko-německý koncern Sanofi-Aventis oficiálně vznikl 20. srpna a bude technicky a organizačně dokončen koncem roku.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Už jste požádali finanční úřad o prominutí pokuty za kontrolní hlášení?
Známé tváře a volby. Které osobnosti podporují SPD, TOPku, či Piráty?
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
Asus: Coffee Lake by mohlo být kompatibilní s deskami generace Z270, kdyby Intel chtěl
Linuxáci si vymodlili vlastní smartphone. Librem 5 se chce odlišit od Androidů i iPhonů
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít