Lidé a firmy

18. září 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ
18. září 2006, 00:00

PRICEWATERHOUSECOOPERSPetr FrischPetr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers.

PRICEWATERHOUSECOOPERS Petr Frisch

Petr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers. Ve své nové roli bude mít na starosti rozvoj služeb v oblasti daně z příjmů fyzických osob, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění, zaměstnaneckých motivačních plánů a benefitů a mezinárodního vysílání.

SCANIA FINANCE CER Tomáš Burdych

Scania Finance CER, dceřiná společnost švédské automobilky Scania-Vabis, přijala na pozici nového šéfa oddělení informačních technologií Tomáše Burdycha. Jako IT/IS manažer bude mít na starosti region Česka, Slovenska a Maďarska. Jde o nejvyšší IT pozici v rámci celé firmy.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ Marek Hlavica

Na pozici manažera firemní komunikace Plzeňského Prazdroje nastoupil Marek Hlavica (45). V nové funkci odpovídá za interní a externí komunikaci a řízení firemní značky. Před příchodem do Plzeňského Prazdroje působil Hlavica v energetické společnosti ČEZ na pozici ředitele sekce komunikace.

ČSA Petr Řehák

Úsek prodeje Českých aerolinií nově řídí bývalý výkonný ředitel obchodu eBanky Petr Řehák (32). Úsek prodeje vznikl v květnu rozdělením původního úseku marketingu a prodeje, který byl dříve zodpovědný za veškeré služby klientům od vývoje produktu až po prodej letenek.

JWT Miroslav Pokorný Komunikační agentura JWT má nového kreativního ředitele. Je jím Miroslav Pokorný, který se v oblasti reklamy pohybuje od začátku devadesátých let. Jako kreativní ředitel společnosti McCann-Erickson stál u kolébky značek jako Orion nebo Opava. JWT je součástí WPP Group, největšího komunikačního holdingu na světě. AKAT

Jan D. Kabelka Novým předsedou představenstva Asociace pro kapitálový trh (AKAT) se stal Jan D. Kabelka (35 let) ze společnosti ING Investment Management. Ve funkci vystřídal dlouholetého předsedu Martina Fuchse. AKAT vznikl v dubnu 2000. Sdružuje bankovní i nebankovní obchodníky cenných papírů, prodejce zahraničních fondů a správce majetku. MICROSOFT ČR

David Frantík Novým ředitelem péče o zákazníky v Microsoftu ČR je od září David Frantík (39). Do společnosti přišel z IBM Business Consulting Services a ve funkci nahradil Romana Šuka. Ten nastoupil na pozici ředitele péče o zákazníky pro oblast střední a východní Evropy. Frantík vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Kromě péče o zákazníky bude odpovědný také za transformaci obchodních procesů v rámci celé společnosti. LESY ČESKÉ REPUBLIKY

Tomáš Vyšohlíd**

Novým tiskovým mluvčím státního podniku Lesy České republiky je Tomáš Vyšohlíd (24). Ten ve funkci nahradil Alexandru Křižkovou. Do společnosti Lesy ČR přišel Vyšohlíd z PR agentury AMI communications. Dříve zastával funkci tiskového mluvčího v Podpůrném a garančním rolnickém a lesnickém fondu. Dále působil například v rádiu Impuls, nebo v Českém rozhlase Hradec Králové.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Nvidia dává opět ke grafikám zadarmo hru Destiny 2, podporuje takto GTX 1080 a 1080 Ti
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít