Lidé a firmy

04. února 2008, 00:00 - Renata Bartošková
04. února 2008, 00:00

AXA ASSISTANCE Jan Čupa

Generálním ředitelem české pobočky AXA Assistance, jedné z největších nadnárodních asistenčních společností, byl jmenován Jan Čupa. Ve firmě pracuje od roku 2001. Naposledy vedl právní oddělení.

SKANSKA CS Zuzana Pávová Jindřich Topol Dan Ťok Skupina Skanska v České a Slovenské republice přešla na holdingové uspořádání. Mateřská společnost Skanska CS zároveň získala nové členy představenstva. Jsou jimi Zuzana Pávová, personální ředitelka skupiny, generální ředitel nově založené dceřiné společnosti Skanska CZ Jindřich Topol a generální ředitel Skanska CS Dan Ťok. Ten v představenstvu zasedá od února. Pávová přišla do společnosti z postu ředitelky odboru vzdělávání a profesního rozvoje v České spořitelně. Topol pracuje pro Skansku od roku 1996, nejprve působil na pozici ředitele divize Železničního stavitelství Praha, poté byl generálním ředitelem Skanska ŽS. Ťok do firmy přechází z postu ředitele KKCG Industry.

ICZ Ilona Machová Finanční a správní ředitelkou společnosti ICZ byla jmenována dosavadní ředitelka strategického rozvoje Ilona Machová. Ve funkci vystřídala Jaromíra Stemberga, jenž zaujal nově vytvořenou pozici ředitele marketingu a komunikace. Firma ICZ je významným českým dodavatelem integrovaných softwarových a síťových řešení.

ČESKÉ DRÁHY Petr Žaluda Od února je novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Českých drah Petr Žaluda. V obou funkcích vystřídá Josefa Bazalu, který nově působí jako generální ředitel společnosti ČD Cargo.

ALGECO Jan Boudný Skupina Algeco má nového administrativního a finančního ředitele pro země severní a východní Evropy. Je jím Jan Boudný. V minulosti pracoval mimo jiné pro firmu Deloitte. Algeco je největším světovým výrobcem a pronajímatelem modulárních kontejnerových systémů.

EUBE Dalibor Šubrt Aleš Klouda Developerská společnost Eube rozšířila své vedení o dva regionální ředitele. Projekty ve východních Čechách bude mít na starosti Dalibor Šubrt a výstavbu na Liberecku a Jablonecku povede Aleš Klouda. Šubrt působí v oblasti stavebnictví deset let. Jeho posledním působištěm byla společnost Orco Property Group. Klouda byl v minulosti mimo jiné jednatelem firmy Kiwi Investment & Consulting.

MFF BERLIN 2008 Milan Šimáček Tiskový mluvčí pražské hospodářské komory Milan Šimáček byl na základě svých publicistických prací a recenzí v oblasti filmu jmenován členem poroty letošního Mezinárodního filmového festivalu v Berlíně. Festival začíná 7. února.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy budou Vánoce a vánoční prázdniny?
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít