Lidé a firmy

15. listopadu 2004, 00:00 - Rubriku připravila GABRIELA ŘÍHOVÁ
15. listopadu 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

 

CZECHINVEST - Karolína Bočková

Do funkce náměstkyně pro operativní řízení agentury CzechInvest nastupuje Karolína Bočková (29). Jejím úkolem bude zejména koordinovat procesy související s podporou podnikání a čerpáním evropských strukturálních fondů. Bočková nastoupila do CzechInvestu v roce 2000 na pozici marketing executive. Od poloviny roku 2002 pracovala v odboru investičních projektů jako vedoucí oddělení nadnárodních center služeb a nových technologií. V srpnu 2003 se stala ředitelkou zastoupení CzechInvestu v Kalifornii. Bočkovou v Kalifornii vystřídá Tomáš Novák.

 

LOGOS - Jana Jírová

Post manažerky pro rozvoj lidských zdrojů konzultační a technologické společnosti Logos obsadila Jana Jírová. Bude se zabývat především řízením procesu adaptace a vzdělávání pracovníků společnosti. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně - fakultu sociálně-ekonomickou v oboru ekonomie a rozvoj lidských zdrojů. Do společnosti Logos nastoupila v září 2004, po zkušenostech nabytých ve Stavební spořitelně České spořitelny, kde se zabývala koordinací vzdělávacích aktivit.

 

PPF CONSULTING - Radek Musil

Začátkem prosince se generálním ředitelem společnosti PPF Consulting stane Radek Musil . Od roku 1992 pracoval pro Dresdner Bank CZ, od roku 1999 byl členem jejího představenstva. Zabýval se zde především investičním bankovnictvím, zejména oblastí corporate finance, strukturovaným a syndikovaným financováním a obchody na kapitálových trzích. Je absolventem pražské VŠE. PPF Consulting se v rámci skupiny PPF zabývá řízením investičních projektů skupiny a správou ovládaných podniků.

 

MICROSOFT - Dita Burianová

Pozici marketingové manažerky divize Microsoft Business Solutions převzala Dita Burianová (34). Její hlavní pracovní náplní má být celková koordinace marketingových aktivit a komunikace obchodních řešení Microsoft Business Solution. Burianová přichází do Microsoftu z firmy Ness CEE, kde zastřešovala partnerskou komunikaci a portfolio management. Dříve pracovala v poradenské firmě KMPG jako marketingová manažerka pro divize Management Consulting & IT. Vystudovala školu s technickým zaměřením.

 

PALMONE - Francoise Bornibuse Viceprezidentem pro Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA) společnosti palmOne se stal Francoise Bornibuse. Má devatenáctileté zkušenosti v oblasti informačních technologií, které získal ve společnosti Hewlett-Packard (HP). Bude mít zodpovědnost především za řízení společnosti palmOne v Evropě. Zaměřit se má na další prosazování společnosti v telekomunikačním sektoru a udržení její vedoucí pozice v oblasti kapesních počítačů. Bornibus bude pracovat v britské centrále EMEA.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za…
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Technologie
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Galaxy S9 uvidíme už za sedm týdnů. Samsung jej přiveze na CES 2018
Herní počítač pod stromeček II: levná sestava do 20 tisíc [Vánoce 2017]
T-Mobile se skamarádil s Netflixem. Ale nejde o to, na co myslíte…
Tržní podíly výrobců grafik v Q3 2017: Nvidia vylétla nahoru, získává tržní podíl
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít