Lidé a firmy

21. srpna 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ <br />
21. srpna 2006, 00:00

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu.

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu. Fortis Bank Česká republika se zaměřuje na velké a středně velké podniky s mezinárodními aktivitami a komplexními potřebami. Je součástí integrované evropské sítě s více než 120 pobočkami v 18 zemích. LG. PHILIPS DISPLAYS

René Sedlák

Jana Kopecká

Výrobce vakuových obrazovek LG. Philips Displays Czech Republic sídlící v Hranicích má dva nové členy svého nejvyššího vedení. Řady českých manažerů rozšířili René Sedlák na nově vytvořené pozici provozního ředitele a Jana Kopecká jako šéfka personálního oddělení, která tak ve funkci nahradila Sylwii Czajka, jež se vrací do rodného Polska. René Sedlák nastoupil do hranické továrny v roce 2002. Od samého počátku působil ve firmě jako manažer oddělení logistiky, kde řídil řadu úspěšných projektů. Jana Kopecká ve firmě působí jako personalistka od roku 2003. Řídila několik úspěšných projektů, nastavila řadu personálních procesů a politik a vedla tým firemních personalistů.

FACILITY Pavel Přikryl Poradenská společnost Facility znovu rozšiřuje své řady. Na pozici manažera se po roční stáži ve Spojených státech vrací Pavel Přikryl, který ve společnosti dříve působil jako konzultant projektů v oblasti risk managementu a cash managementu. Před svým původním dvouletým angažmá ve Facility pracoval jako asistent senátora a v reklamní agentuře. PR POINT

Ivana Javorová

Novou posilou v expandující agentuře PR Point se stala Ivana Javorová (32), která zastává pozici PR konzultanta. V předchozích letech působila v PR agentuře Quent. V nové funkci bude jejím úkolem zejména budování úzkého vztahu s médii a další aktivity. Agentura PR Point poskytuje komplexní služby v oblasti public relations.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Jak prověřit (nejen investiční) firmu, která se vám nezdá
Dlužíte na zdravotním pojištění? Co dělat? Ošetří vás lékař?
Jak se nenechat nachytat na internetu
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Bez LTE, zato s Wi-Fi. Praha nabídne v metru bezplatný internet
Intel dává k procesorům Core i7-7700K a i7-6700K zadarmo dvě hry. Slevy zatím ne
Levnější smartphony budou zase o kus lepší. Díky Snapdragonu 636
Špičková výbava za hubičku. Archos Diamond Omega je nejlevnější mobil se Snapdragonem 835
Intel chystá kvantové počítače. S centrem QuTech vyrobili 17 qubitů na jednom čipu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít