Lidé a firmy

03. srpna 2004, 00:00 - admin
03. srpna 2004, 00:00

EUROTELOBMĚNA DOZORČÍ RADYDozorčí rada Eurotelu, s.r.o. jmenovala Jiřího Hurycha a Martina Kováře novými členy.

EUROTEL

OBMĚNA DOZORČÍ RADY

Dozorčí rada Eurotelu, s.r.o. jmenovala Jiřího Hurycha a Martina Kováře novými členy. Nahradili tak Ondřeje Felixe a Adama Blechu, kteří na funkce rezignovali. Předsedou zvolila dozorčí rada Jiřího Hurycha. Pozice místopředsedy zůstala nezměněna a nadále ji zastává Zdeněk Hrubý.

Jiří Hurych zahájil svou profesní kariéru v roce 1994 v Kaučuku Kralupy. Od roku 1995 pracoval ve vedoucích pozicích v Komerční bance a v letech 2002 - 2004 zastával funkci předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti Škoda Praha.

IBM NOVÝ LÍDR

Členem nejužšího vedení IBM ČR se stal Vladek Šlezingr. Bude mít na starosti sektor průmyslu a zároveň převezme odpovědnost za dodavatelsko-odběratelský řetězec. V nové pozici bude budovat a rozvíjet vztahy se zákazníky v průmyslovém sektoru a získávat nové zakázky. Naváže na práci Tomáše Slabocha, který bude obstarávat řízení a vytváření týmů na lokální a regionální úrovni.

Působil ve společnostech Accenture, odkud v roce 2001 přešel do PricewaterhouseCoopers Consulting, která se v roce 2002 stala součástí IBM. „Nový sektorový lídr pro oblast průmyslu je člověk, kterého jsme si vychovali sami, z vlastních řad, prostřednictvím práce na náročných projektech,“ uvedl Radim Hradílek

XEROX První Čech ve vedení

Veřejně byl představen ředitel Xerox Czech Republic Petr Sichrovský (34). Do funkce byl jmenován 1. února 2004, poté co sedm let zastával pozici obchodního ředitele. Vystudoval Elektrotechnickou fakultu ČVUT, obor mikroelektronika a složil státní zkoušku z oboru Ekonomie na Vysoké škole ekonomické v Praze a do Xeroxu nastoupil ihned po studiích v roce 1997. Podílel se na tvorbě uceleného týmu a rozvoji nových služeb. Ve své pozici se zaměřil na rozvoj dlouhodobých obchodních vztahů a nabídku spolehlivého a stabilního partnerství zákazníkům.

STŘEDOČESKÁ ENERGETICKÁ Změna na postu ředitele

Novým generálním ředitelem a předsedou představenstva bude od srpna letošního roku Jan Veškrna (38). Nahradí Jana Kantu, odcházejícího do marketingu a podpory prodeje ČEZu. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně, fakulty elektrotechnické. V roce 1996 zastával funkci generálního ředitele společnosti ABB Power Plant Control a v roce 1999 obchodního ředitele společnosti Dalkia. Rok působil jako člen představenstva Severomoravské energetiky.

CONTACTEL Nejvyšší vedení změněno

Generálním ředitelem byl jmenován Henning Soeby (42). Dosavadní generální ředitel Peter Rubeck bude svou profesní kariéru dále rozvíjet v jiných subjektech společnosti TDC, vlastníka Contactelu. Soeby pracuje v TDC od roku 1991 a v posledních třech letech zastával funkci vicepresident TDC Mobile. Nahrazena byla také funkce finančního ředitele Henrika Thorna. Nově ji bude zastávat Jiří Koupilek (38). V Contactelu pracuje od roku 1999 jako vedoucí kontrolingu a účetnictví.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Procesory ARM proráží už i v superpočítačích. Na ThunderX2 s jádry Vulcan sází sám Cray
Parádní akce: Samsung Galaxy S7 za 8200 Kč a S7 Edge za 10 600 Kč
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít