Lidé a firmy

16. května 2005, 00:00 - admin
16. května 2005, 00:00

TELENOR NOTWORKS NEXTRA CZECH REPUBLIC Lukáš Rampas Manažerem marketingu a PR ve společnosti Telenor Networks a Nextra Czech Republic byl jmenován Lukáš Rampas. Do norské telekomunikační skupiny přišel ze společnosti Czech On Line, kde zastával pozici marketingového manažera.

TELENOR NOTWORKS NEXTRA CZECH REPUBLIC

Lukáš Rampas

Manažerem marketingu a PR ve společnosti Telenor Networks a Nextra Czech Republic byl jmenován Lukáš Rampas. Do norské telekomunikační skupiny přišel ze společnosti Czech On Line, kde zastával pozici marketingového manažera. Vystudoval Management dopravy a telekomunikací na fakultě dopravní ČVUT Praha a absolvoval program MBA (Czech Management Institut).

CB RICHARD ELLIS HOTELS

Stewart Coggans

V rámci pracovního postupu byl Stewart Coggans jmenován ředitelem pro střední a východní Evropu ve společnosti CB Richard Ellis Hotels. V pražské kanceláři společnosti pracuje od roku 2002, kdy nastoupil do oddělení investičního poradenství a toto oddělení od května 2003 také vedl. Za hotelové služby pro střední a východní Evropu je odpovědný od roku 2004. Coggans je členem britské Royal Institution of Chartered Surveyors (MRICS) a má devítileté pracovní zkušenosti v oblasti komerčních realit.

HERTZ LEASE

Ivo Ščuka

Na pozici Regional Manager ve společnosti Hertz Lease nastoupil Ivo Ščuka. Ve společnosti poskytující individuální správu vozového parku bude mít na starosti rozvoj firmy jako takový a implementaci produktů, které firma nabízí na celoevropské i celosvětové úrovni. Ščuka prošel několika mezinárodními společnostmi na nejrůznějších manažerských úrovních. Do Hertz Lease přichází z pozice Commercial Manager u společnosti Business Lease.

ABN AMRO

Jan Spurný

Jan Spurný se stal Executive Directorem v rámci divize Globálních klientů banky ABN Amro. Do funkce jej jmenovalo holandské vedení společnosti. Jde o vůbec první jmenování do této úrovně, které bylo v české pobočce ABN Amro uděleno. Spurný působí v bance od roku 1997, kdy nastoupil na pozici Account Manager. Za uplynulých osm let se dokázal vypracovat na nejvyšší lokální manažerskou pozici své divize a současným významným povýšením se stává členem tříčlenného lokálního managementu banky. Vystudoval kybernetiku na VUT v Brně a MBA v Pittsburghu, je členem správní rady Americké obchodní komory v ČR.

INVIA. CZ

Aleš Kalina

Novým finančním ředitelem největší cestovní agentury v České republice Invia.cz je Aleš Kalina.

Za sebou má sedmiletou praxi na pozici finančního ředitele pro Česko, Slovensko a Maďarsko u společnosti Microsoft. V posledních třech letech pracoval jako nezávislý finanční konzultant. Specializuje se na řízení manažerských a finančních procesů v rychle rostoucích firmách. V Invia.cz bude mít na starosti finanční plánování.

GE MONEY BANK

Václava Jiřičková, Tomáš Černý

Brand manažerkou GE Money byla jmenována Václava Jiřičková. V nové funkci bude zodpovědná za marketingovou komunikaci GE Money Bank a GE Money Multiservis. Do GE Money přišla ze společnosti Eurotel, kde strávila čtyři roky. V letech 1996 až 1998 působila jako Account Manager v reklamní agentuře Grey Praha. Zodpovědná je za celkovou marketingovou komunikaci GE Money Bank a GE Money Multiservis. Je absolventkou Podnikohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze, kde se zaměřila na marketing a řízení lidských zdrojů.

Na pozici ředitele právního oddělení GE Money Bank přišel Tomáš Černý. Nahradil Jaroslavu Ritterskamp-Naušovou, která bude působit nadále v koncernu GE v Německu. Před příchodem do GE Money Bank pracoval pět let v pražském zastoupení mezinárodní advokátní kanceláře Weil, Gotshal & Manges. Působil také dva roky v poradenské společnosti Deloitte & Touche a v mezinárodní advokátní kanceláři Clifford Chance.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Parádní akce: Samsung Galaxy S7 za 8200 Kč a S7 Edge za 10 600 Kč
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Mlácení dělníků, smrt v kantýně aneb Jak se dělá iPhone X
Nereferenční Radeony Vega konečně tady? PowerColor chystá vydání před koncem listopadu
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít