Lidé a firmy

03. prosince 2007, 00:00 - Renata Bartošková
03. prosince 2007, 00:00

UNIPETROL Christopher Tait Novým ředitelem interního auditu ve skupině petrochemických společností Unipetrol je Brit Christopher Tait. Od roku 1996 do října 2007 působil ve společnosti Česká rafinérská, která je dceřinou společností holdingu Unipetrol. Nejprve zde pracoval jako vedoucí odboru interního auditu a řízení rizika, později jako asistent generálního ředitele a tajemník společnosti.

ČD CARGO Josef Bazala Šéfem nově vzniklé dceřiné společnosti Českých drah ČD Cargo je dosavadní generální ředitel Českých drah Josef Bazala. Na jeho předchozím postu ho nahradí šéf pojišťovací společnosti AXA Czech Republic Petr Žaluda. ČD Cargo zajišťuje mimo jiné přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin nebo paliva a pohonných hmot.

APOGEO Sabina Pokorná Manažerkou lidských zdrojů v poradenské společnosti Apogeo je Sabina Pokorná. Přichází z britské společnosti Provident Financial. V minulosti pracovala například pro firmy Skanska-Stav nebo Coty.

OFFICE HOUSE Adam Zvada Adam Zvada nastoupil na pozici ředitele společnosti Office House. Doposud byl ředitelem obchodní jednotky Business Services ve firmě Océ. Ještě dříve pracoval pro společnost Ness Czech. Office House se zabývá poskytováním firemních sídel.

SOVAK František Barák

Předsedou představenstva Sdružení oborů vodovodů a kanalizací (Sovak) byl zvolen František Barák. Nahradil tak odstupujícího Otu Melchera. Barák je ředitelem společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové.

TECHNOEXPORT Tomáš Vokurka Tuzemský vývozce průmyslových celků Technoexport vytvořil novou funkci ředitele komunikace. Do té byl jmenován dosavadní tajemník generálního ředitele společnosti Tomáš Vokurka. Jeho hlavním úkolem bude rozvíjet povědomí o službách, které Technoexport nabízí českým společnostem v oblasti exportu investičních celků a v oblasti čerpání strukturálních fondů Evropské unie.

CORPIN PARTNERS Jan Chmelík

Spolumajitelem a druhým řídícím partnerem poradenské společnosti Corpin Partners je nově Jan Chmelík. Během své praxe řídil nebo se významně podílel na řadě projektů, jakými byla například akvizice TV Prima společností MTG, akvizice státního podílu v Českém Telecomu společností Telefónica nebo vstup Zentivy na pražskou burzu.

SOFT-TRONIK Radek Čelůstka Na pozici manažera rozvoje produktů nastoupil do distribuční firmy Soft-Tronik Radek Čelůstka. Posílil tak tým zodpovědný za distribuci produktů společnosti Symantec. Před příchodem do Soft-Tronik pracoval pět let pro firmu SWS.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných…
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Technologie
DVB-T2 již pro 83 % domácností. Nové pokrytí hlásí Černá hora a Lysá hora
Objevil se první dvoujádrový Ryzen, vzorek mobilního čipu s GPU Radeon Vega 3
Samsung udělá z mobilů ještě lepší počítače. Na Galaxy S8 a Note8 poběží Linux
Nejlepší protipirátská ochrana Denuvo padla. Cracky vznikají ještě v den vydání her
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít