Krátce po uvedení na trh - tržby 7,5 mil Kč - Euro.cz

Přihlášení

Krátce po uvedení na trh – tržby 7,5 mil Kč

, Jana Pohunková,
Krátce po uvedení na trh – tržby 7,5 mil Kč
Zdroj: českédluhopisy.cz
Komerční sdělení

Jednatelka společnosti, paní Veronika Fucsik, nám představila podnikatelský záměr společnosti a jakou úlohu při dalším rozvoji firemních aktivit budou hrát korporátní dluhopisy.

Čím se zabývá vaše společnost?

Společnost EMOTIONAL JEWELRY, s.r.o. vytvořila a uvedla na český trh nový, zcela unikátní koncept emocionálních šperků pod obchodní značkou WITH U.
„Říkáme jim šperky s příběhem lásky“,uvedla Veronika Fucsik, jednatelka společnosti. Šperky WITH U jsou jedinečné v tom, že jejich součástí je DNA stopa blízkého člověka.
Co si pod tím představit? Z vlasů milované osoby Vám za pomoci nejmodernější technologie vyrobíme v laboratoři pravý diamant, certifikovaný Mezinárodními gemologickými laboratořemi (IGL).
Tento diamant je pak součástí šperku WITH U. Také je známý zvyk maminek, stříhat první vlásky svého dítěte a uložit je jako hezkou vzpomínku.
WITH U Vám tyto vlásky umožní vložit do originálního šperku, díky kterému je můžete mít stále u sebe.

Jak dlouho se v oboru pohybujete?

Jsme mladá a rychle rostoucí firma. Náš tým se skládá z odborníků v oblasti obchodu, marketingu a prodeje s více jak 10-ti letými zkušenostmi z těchto oborů. Nicméně značka WITH U vznikla teprve nedávno. Na český trh jsme vstoupili v roce 2018.

Proč jste se rozhodli právě pro korporátní dluhopisy?

Pro dluhopisové financování jsme se rozhodli díky nečekaně velké poptávce. Po tiskové konferenci ve SkyCloud9 baru pražského hotelu Hilton, kde jsme oficiálně představili náš vstup na trh, jsme dosáhli tržeb 7,5 mil. Kč. To je náš výsledek za 6 měsíců.
Velké množství objednávek je pro nás těžké zpracovávat zakázkově, proto jsme museli změnit způsob výroby. Výroba na sklad je ale nákladná, z tohoto důvodu jsme se vydali cestou emise dluhopisů.

Z jakých zdrojů investorům vyplatíte výnosy, k nimž jste se zavázali?

Věříme v náš produkt, který je unikátní svým zpracováním. To, že je po tomto druhu zboží poptávka a to že dokáže generovat zisk dokazují naše tržby. Za peníze utržené z emise dluhopisů hodláme nakupovat především skladové zásoby zlata a financovat výrobu polotovarů šperků, které budou v majetku společnosti. Naše dluhopisy jsou navíc také zajištěné ručitelským prohlášením mateřskou společností STRATEGY INVESTMENT s.r.o., která úspěšně podniká na trhu více jak 12 let.

Co vás vedlo k partnerství s portálem českédluhopisy.cz?

Portál českédluhopisy.cz má podle nás přehledně zpracovanou nabídku dluhopisů a prezentace jednotlivých emitentů. Formát internetového obchodu s dluhopisy je snadno pochopitelný a uživatelsky přívětivý.