Krátce

27. prosince 2010, 10:01 - Naděžda Kubalíková
27. prosince 2010, 10:01

Lidé a podniky

PRK Partners

Tým právníků z pražské pobočky advokátní kanceláře Gide Loyrette Nouel se po odchodu Gide z České republiky připojí k advokátní kanceláři PRK Partners. François Veit, partner z AK Gide Loyrette Nouel, který od roku 2000 doposud pražskou pobočku této advokátní kanceláře vedl, se od 1. ledna 2011 stal novým partnerem PRK Partners.

AMSP ČR

Novým předsedou představenstva AMSP ČR – Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR – se stal Karel Havlíček. Dosavadní předseda Břetislav Ošťádal ukončil na základě vlastního rozhodnutí ze zdravotních důvodů své působení v pozici předsedy představenstva. Ošťádal, který stál v čele asociace od jejího založení, zůstává nadále členem jejího představenstva.

AWT

Do nově vytvořené funkce ředitele pro železniční zasilatelství skupiny AWT nastoupil Luboš Kučera (38). Zodpovídat bude za rozvoj železniční spedice a integraci firem a jejich částí zabývajících se zasilatelstvím do jedné samostatné divize. Kučera dříve působil ve společnosti Unipetrol Doprava, kde měl na starost zavádění informačních systémů, pak byl obchodním ředitelem a v letech 2006 až 2009 generálním ředitelem a jednatelem.

Modrá pyramida

Novým členem představenstva stavební spořitelny Modrá pyramida byl jmenován Jiří Votrubec (44). Je zodpovědný za oblast schvalování a správy úvěrů, správy smluv a účtů stavebního spoření a oblast produktových procesů. Votrubec do Modré pyramidy nastoupil v roce 2005 do pozice ředitele controllingu, od roku 2007 byl finančním ředitelem. Od února 2010 odpovídal v pozici výkonného ředitele za oblast úvěrů, správy obchodů a produktové procesy.

Asociace hotelů a restaurací

Valná hromada Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR) zvolila novým prezidentem organizace dosavadního generálního sekretáře Václava Stárka (46). Po čtyřech letech funkci prezidenta opustil Pavel Hlinka (64).

MFF Karlovy Vary

Dlouholetá umělecká ředitelka Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Eva Zaoralová se od ledna 2011 stala uměleckou poradkyní této prestižní přehlídky. Její funkci nově zastává Karel Och. Zaoralová nadále zůstává v nejužším vedení MFF Karlovy Vary, bude se podílet na tvorbě jeho programu a reprezentaci.

Spolchemie

Ústecký Spolek pro chemickou a hutní výrobu (Spolchemie) má nového generálního ředitele. Stal se jím dosavadní šéf výroby pryskyřic Paul Yianni. Ve funkci vystřídá Francoise Vleugelse. Ten zatím zůstane v čele představenstva a příští rok má dokončit jednání s věřitelskými bankami.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít