Krátce

29. prosince 2008, 12:41 - mgr. Rita Kindlerová
29. prosince 2008, 12:41

IZIP mgr.

Provozovatel systému elektronických zdravotních knížek, společnost IZIP, ohlásil změny v top managementu. Dosavadní ředitel Tomáš Mládek přechází do pozice globálního ředitele pro strategii, rozvoj a koordinaci a nadále bude místopředsedou představenstva IZIP. Novým ředitelem pro Českou republiku byl jmenován Jiří Pašek (39). Přináší s sebou bohaté zkušenosti ze svého působení ve firmách MD Access a AutoCont CZ. Jiří Pašek vystudoval elektrotechnickou fakultu a ekonomické vzdělání si nyní doplňuje na VŠEM Praha. Ve volném čase rád cestuje a věnuje se amatérsky golfu.
Tomáš Mládek působí ve společnosti IZIP od roku 2003 a od roku 2006 zároveň vykonává post místopředsedy představenstva. Tomáš Mládek působil v letech 1996–2002 v pařížské centrále farmaceutické společnosti Groupe Fournier. Dříve působil v Johnson & Johnson a na gynekologicko-porodnické klinice v Praze. Je absolventem lékařské fakulty UK v Praze a studoval MBA na Sheffield Business School. Ve volném čase se vedle rodiny věnuje fotbalu, tenisu a lyžování.
Společnost IZIP, oznamuje posílení některých manažerských pozic. Post ředitelky strategického marketingu a komunikace obsadí Andrea Polanská, funkce Program Managera se ujímá Martin Ezr.
Andrea Polanská (31) nastoupila na post marketingové ředitelky. Přináší bohaté zkušenosti z působení ve firmách HOCHTIEF VSB, CCB Finance a poznatky z externí spolupráce se společnostmi ŠkoFin, Raiffeisen stavební spořitelna, Doppler a další. Před příchodem do společnosti IZIP působila u BSC Praha. Andrea Polanská získala titul MBA na University of Cambridge. Ve volném čase ráda čte, cestuje a hraje tenis.
Martin Ezr je v rámci společnosti IZIP odpovědný za strategický program VZP. Jde o zkušeného projektového manažera, který získal zkušenosti s řízením týmů zejména ve společnosti DHL Information Services. Vystudoval ČVUT v Praze, je absolventem několika odborných kurzů v oborech manažerské dovednosti, finance a profesionální vyjednávání. Hovoří anglicky, německy a rusky.

APOTEX Novou marketingovou ředitelkou farmaceutické společnosti APOTEX se stala Věra Hatáková (42). Podpora prodejů a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky bude záležitostí obchodního ředitele Vladimíra Hány (36). Personálním ředitelem byl jmenován Jan Kaskoun (36).
Věra Hatáková vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity
Karlovy v Plzni. Působila ve farmaceutickém koncernu KRKA.
Vladimír Hána je absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Pracoval v zahraničních pobočkách Zentivy, kde měl na starost marketingovou podporu.
Jan Kaskoun po studiu na Filozofické fakultě a Husitské teologické fakultě
Univerzity Karlovy pracoval krátce jako učitel. Naposledy vedl útvar marketingu ve firmě Rock Point.

Českomoravská stavební spořitelna Novými členy představenstva Českomoravské stavební spořitelny se stal Tomáš Jirgl (32) a Věra Koubová (46). Zároveň představenstvo spořitelny po deseti letech opustil jeho dosavadní místopředseda Walter Böhm, který odešel do důchodu. Předsedou představenstva zůstává Vladimír Staňura a místopředsedou Manfred Koller.

Aktualne.cz Bývalý šéfredaktor ekonomického týdeníku Profit Petr Kučera (34) nastoupil do on-line deníku Aktualne.cz jako šéfeditor spotřebitelské ekonomiky. Petra Kučeru nedávno v čele redakce Profitu vystřídal Pavel Páral. Petr Kučera je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, v letech 1997 až 2003 pracoval v České informační agentuře, od roku 2004 do 2008 v Profitu. Příchod Petra Kučery je další z personálních změn na Aktuálně.cz. Již dříve vedení serveru oznámilo, že novým šéfredaktorem Aktualne.cz se stane dosavadní hlavní editor časopisu Týden Petr Závozda. Ten ve funkci nahradí dřívější šéfeditorku Simonu Holecovou, která byla vedením redakce Aktualne.cz dočasně pověřena a nadále bude působit jako zástupkyně šéfredaktora.

VOP 026 Z funkce ředitele státního podniku VOP 026 ve Šternberku byl odvolán jeho šéf Rostislav Levíček. Nahradil jej Jiří Hynek, prezident Asociace obranného průmyslu. Jiří Hynek je expertem v oblasti českého obranného průmyslu, ve kterém se aktivně pohybuje mnoho let.

Okin Facility Novým manažerem pro Ukrajinu společnosti Okin Facility, která je součástí holdingu Okin Group, se stal Oldřich Mézl (38). V pozici vystřídal Zdeňka Uhra, který stál v čele ukrajinské pobočky od loňského roku. Do Okin Group přišel Oldřich Mézl ze společnosti Rossy Service, kde působil jako ředitel divize úklidu pro Česko a Slovensko. Z pozice šéfa pro Ukrajinu bude zodpovědný za rozvoj pobočky a vztahy s klienty z lokalit Kyjeva,
Charkova, Dněpropetrovské a Doněcké oblasti.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Povinné ručení? Nejlevnější není vždy nejlepší
Chcete si přivydělat? Staňte se členem volební komise
Byty za méně než 4násobek ročních příjmů? Ve 3 z 14 krajů ano
Vyplatí se fixovat si letos cenu elektřiny?
Auta
Subaru Impreza páté generace dorazila do ČR. Je to vážně…
Aston Martin V8 Vantage změnil tvář i motor. Je přeplňovaný a dodává ho Mercedes
Nejvlasatější auto světa na sobě vozí 100 kg lidských vlasů za dva miliony korun
Ekologův koutek: Volvo PV544 dostalo motor z tanku. A vypadá brutálně
BMW dá dvě turba na základní dieselový čtyřválec 18d a 20d. Pomůže to spotřebě
Technologie
Další devadesátková hra zdarma. Stáhněte si akci MDK
AMD brzo vydá nové procesory, podpora už je v BIOSech. APU Raven Ridge možná v lednu?
10 tipů na nejlepší tablety pro práci i zábavu [Vánoce 2017]
ASLR je vinou chyby ve Windows 8/10 méně funkční než ve starším Windows 7
Intel chce z počítačů odstranit podporu legacy BIOSu, znefunkční to staré OS a hardware
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít