Konstantinovy Lázně – lázně Vašeho srdce - Euro.cz

Přihlášení

Konstantinovy Lázně – lázně Vašeho srdce

, Pohunkova,
Konstantinovy Lázně – lázně Vašeho srdce
Zdroj: Konstantinovy Lázně
Komerční sdělení

Konstantinovy Lázně, jediné lázně Plzeňského kraje, leží na okraji Tepelské vrchoviny v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Zdraví zde nacházejí lidé nejen s nemocemi cév, ale i lidé s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi.

Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů. Pramen přírodní minerální uhličité vody, která je čerpána z hloubky 40 m při teplotě 9,9 °C, má největší obsah volného oxidu uhličitého v České republice.

Samotné lázně nabízejí relaxaci v rozlehlém parku, okolí je přímo stvořené pro turistiku v přírodě. Naleznete zde několik naučných stezek, historických památek a přírodních objektů, které je možné navštívit pěšky či na kole. Využít můžete desítky kilometrů cyklistický tras, inline dráhu či moderní wellness a fitness centrum. Nechybí zde ani možnost kulturního a společenského vyžití.

 Konstantinovy Lázně - ubytování

Ubytování v hotelích s příjemnou rodinnou atmosférou doplňuje racionální strava s možností výběru z různých diet. Ochutnat můžete pokrmy z čerstvé zvěřiny, drůbeže, sladkovodních ryb, nabídku jídel podtrhuje výběr kvalitních vín, káv a zákusků.

Zcela mimořádné a komfortní ubytování nabízí Spa hotel Garni Löwenstein, 16 komfortně vybavených apartmá nadstandardní velikosti poskytuje hotelovým hostům jedinečné zázemí pro lázeňskou kúru či wellness pobyt. Společné hotelové prostory a poskytované služby jsou určeny výhradně hotelovým hostům, navozují tak atmosféru vlastního domova a zajišťují soukromí. Snídaňová restaurace s jedinečnou atmosférou a výtečnou snídaňovou nabídkou kombinuje lahůdky z farem v okolí lázní s pokrmy vlastní výroby, samozřejmostí je výběr ze snídaňového menu. Ve sklepních prostorách se nachází stylové Spa, které nabízí procedury pečlivě sestavené s důrazem na léčebný účinek a smyslový prožitek hosta. Hoteloví hosté mohou k odpočinku využít posezení na lavičkách v zahradě hotelu. Relaxaci zpříjemní vůně bylinkové zahrádky i barevnost kouzelné skalky. V rohu zahrady se nachází 200 let starý dub – finalista ankety Strom roku.

 Konstantinovy Lázně - Wellness

V Konstantinových Lázních nechybí ani možnost kulturního a společenského vyžití, tradičně je připraven i kulturní program v podobě hudebních vystoupení různého žánru, klavírních večerů, swingových tanečních večerů, letních nedělních koncertů v amfiteátru v lázeňském parku, nordic walkingového závodu či besed nebo přednášek na různá témata. Lázeňská a turistická sezóna, tento rok s číslem 216. bude zahájena v sobotu 18. května. Již tradičně se můžete těšit na bohatý program, který letos začne již v pátek večer a bude pokračovat do nedělního odpoledne.

Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s.
Plzeňská 58, 349 52 Konstantinovy Lázně
Tel.: 374 615 512, e-mail: rezervace@konstantinovy.cz, www.konstantinovylazne.cz