Klub Sommeliérů odhaluje tajemství vína

24. listopadu 2010, 08:08 - TZ
24. listopadu 2010, 08:08

Přáli jste si někdy mít svého osobního sommeliéra, který by vám vína pravidelně vybíral, hodnotil a postaral se o jejich doručení až k vám domů? Nová unikátní služba Klub Sommeliérů vám osobního sommeliéra může plně zastoupit. Klub Sommeliérů je prvním interaktivním klubem, který svým členům nabízí možnost osvojit si umění sommeliérů a poznat tajemství českých i světových vín z pohodlí domova.

Foto: Klub Sommeliérů

Klub Sommeliérů je netradiční vinný klub, který svým členům zajišťuje pravidelné zásilky výjimečných vín z Moravy a Čech a interaktivní formou odhaluje taje sommeliérských dovedností, které si mohou členové díky pravidelným seminářům, diskusím a předem připraveným lekcím také velmi rychle osvojit. Jednotlivá vína jsou pro členy klubu vybírána předním českým sommeliérem Martinem Pastyříkem, presidentem Asociace sommeliérů ČR, který je zároveň i odborným garantem Klubu Sommeliérů.

Speciální vinné zásilky, které jsou členům zasílány pravidelně každých 6 týdnů, jsou vždy doprovázeny elegantní publikací s profesionálním hodnocením vína klubovým sommeliérem i vinařem, od něhož víno pochází včetně informací o vinařství a vinařské oblasti. Právě blízká spolupráce mezi vinaři a Klubem Sommeliérů je zárukou prvotřídních vín a profesionálních služeb. Součástí členství je i přístup na internetové stránky klubu, které poskytují nejen odborně navržené lekce a kurzy sommeliérství, ale také diskuse s ostatními členy klubu a prostor pro dotazy zkušeným sommeliérům či přímo vinařům.

Do Klubu Sommeliérů je možné vstoupit prakticky ihned na internetové adrese www.klubsommelieru.cz. Po vyplnění vstupního formuláře a uhrazení členského příspěvku 6 990 Kč je členům zaslána první vinná zásilka, stejně tak je umožněn přístup do interaktivního prostředí klubu se všemi jeho službami. Členství je možné zakoupit i na dvou prodejních místech, a to v Praze a v Brně.

V Praze je takovým místem restaurace a vinotéka Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Palác Kinských vede a vlastní pan Martin Pastyřík, klubový sommeliér, který je členům Klubu Sommelérů vždy připraven ochotně poradit a pomoci nahlédnout do umění odborných sommeliérů. V Brně je prodejním místem Klubu Sommeliérů restaurace Borgo Agnese.

Další informace najdete na www.klubsommelieru.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít