KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR! - Euro.cz

Přihlášení

KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!

Bílý Medvěd Public Relations,
KEY BOX umožní bezkontaktní servis automobilů – poprvé v ČR!
Zdroj: Bílý Medvěd Public Relations
Komerční sdělení

Cítíte se limitovaní otevírací dobou ve vašem servisu? S řešením přichází jeden z největších dealerů BMW v Česku Renocar. Jako první v republice představil bezkontaktní servis 24 hodin denně a 7 dní v týdnu prostřednictvím unikátního KEY BOXu.

Key Box funguje v samoobslužném režimu, který umožní předání vašeho vozu před servisním úkonem a vyzvednutí po jeho provedení. A to vše bez nutnosti osobního kontaktu se servisním poradcem. Jde zatím o jediné zařízení tohoto typu v republice,“ řekl generální ředitel společnosti Renocar Peter Bittó.

„O tomto kroku jsme uvažovali již déle a dnešní doba jen urychlila jeho zavedení. Kromě času servisu dle vlastního výběru dnes zákazníci uvítají jeho naprosto bezkontaktní průběh vysvětlil Bittó.

Zákazníci mohou servis navštívit kdykoliv během dne i noci, sedm dní v týdnu. „Key Box se zatím nachází pouze v Praze v Kongresovém Centru a běží v pilotním režimu,“ dodal Bittó.

A jak celý systém funguje? Zákazník přistaví vůz a vloží klíče do trezorového boxu, který odešle automaticky informaci do servisu. Servisní poradce vůz nafotí, pak teprve vyzvedne klíče, prohlédne a sepíše zakázkový list. Po dokončení servisních úkonů je možné vrátit vůz stejným způsobem, jako byl předán do servisu. Servisní poradce vloží klíče do trezorové schránky a odešle klientovi PIN kód, který slouží pro otevření boxu. V případě, že se jedná o placený úkon, je pro otevření boxu nutné nejen zadání PIN kódu, ale i provedení bezhotovostní platby pomocí platebního terminálu, který je součástí Key Boxu.