Karlínské Dva Domy budou stát v centru dění - Euro.cz

Zprávy

Přihlášení

Karlínské Dva Domy budou stát v centru dění

KARLÍN GROUP,
Karlínské Dva Domy budou stát v centru dění
Zdroj: KARLÍN GROUP
Komerční sdělení

Developerská skupina Karlín Group nedávno zahájila stavbu odvážného a inovativnímu projektu Dva Domy v blízkosti Karlínského náměstí. Uprostřed historické rezidenční zástavby vznikají v Praze 8 luxusní byty na prodej, které nabídnou pestré spektrum bytů od 1+kk až po luxusní penthouse s výhledem na Vítkov.

Kolem světa za 80 minut

Atmosféra současného Karlína patří mezi nejvyhledávanější napříč evropskými velkoměsty. Zařadil se tak po bok kreativních čtvrtí jako Royal Albert Dock v Liverpoolu, HafenCity v Hamburku či Friedrichshain v Berlíně. Tedy míst, u nichž byl dřívější striktně industriální charakter úspěšně přetaven v moderní sousedství plná netradičně řešených bytů, kvalitních kaváren a restaurací. A samozřejmě také kulturních scén, které navštěvují ti nejvýznamnější interpreti světového formátu – třeba jako známé Fórum Karlín, které je od Dvou Domů vzdálené jen několik minut chůze.

V dnešním Karlíně nikdy není nouze o čerstvé ovoce a zeleninu z farmářských trhů, kvalitní kávu z Etiopie, lahodné jídlo z kuchyní celého světa nebo pravé italské gelato. Lokalita je pro Dva Domy stěžejním prvkem a budoucí obyvatelé si zamilují fakt, že bydlí v klidných a prostorných bytech, zatímco velkoměsto pulzuje jen pár kroků od jejich vchodových dveří.

Život v inspirativním prostředí

Dva Domy nabídnou po svém dokončení celkem 12 000 m2 rezidenčních, kancelářských i prodejních prostor, a pomohou tak spoluutvářet současnou kosmopolitní tvář Karlína. Tedy takovou, ve které bydlení, práce i volný čas existují v symbióze, společně vedle sebe. Na jednom místě, v živých čtvrtích plných lidí, kteří zde tráví většinu svého času. Přibližně sedmdesátka volných nových bytů na Praze 8 o dispozicích 1+kk až 5+kk hledá své budoucí spokojené majitele právě nyní. Spojte svůj život s Karlínem.