Kam jezdí nejbohatší Češi: Rezidence prince i luxusní zámek - Euro.cz

Přihlášení

Kam jezdí nejbohatší Češi: Rezidence prince i luxusní zámek

, .,
Kam jezdí nejbohatší Češi: Rezidence prince i luxusní zámek
Zdroj: Hotel Marbella Club
Komerční sdělení

Architektonické skvosty zasazené do prostředí, které si pro svůj život vybírá i nejvyšší šlechta, kuchyně oceněné michelinskou hvězdou a privátní golfová hřiště. To jsou hlavní důvody, proč čeští boháči často tráví dovolenou na nejluxusnějších místech evropského kontinentu. Za několik set tisíc korun odpočívají třeba v bývalé rezidenci španělského prince, nebo v komnatách francouzského zámku.

Andaluský odpočinek prince Hohenlohe

Španělská Costa del Sol patří k nejkrásnějším evropským pobřežím. Hotel Marbella Club najdete jen 5 minut jízdy od starého města Marbella. Dnes do něj jezdí nejmovitější lidé starého kontinentu. Kdysi býval pro veřejnost uzavřený, za jednu ze svých soukromých rezidencí si ho totiž vybral španělský princ Alfons von Hohenlohe.

Dnes má hotel 121 luxusních pokojů a apartmánů přímo u nádherné písečné pláže.

 Hotel Marbella Club

Mimo velmi luxusního ubytování se zde hosté těší z velkolepé kulinářské nabídky. K dispozici mají například slavný Beach Club, romantický Grill Restaurant, avantgardní MC Café nebo luxusní restauraci Golf Resort Club House.

Hotel Marbella Club je ale především vyhledávaným místem golfistů. Soukromé 18jamkové hřiště s přilehlou jízdárnou zasadil architekt Dave Thomas do okolních kopců. „Během odpalů si tady užijete fascinující výhled na Gilbraltar a pobřeží severní Afriky,“ říká Jaroslava Smejkalová, ředitelka luxusní cestovní kanceláře Privileq, která v Česku organizuje dovolené pro nejmovitější Čechy.

Bretaňský zámeček

Luxusní a elegantní hotel Domaine De La Bretesche se nachází necelou hodinu jízdy autem od Nantes ve francouzském regionu Bretaň. Někdejší zámeček se rozkládá uprostřed okouzlujícího 200hektarového parku. Že právě sem jezdí opravdu ti z nejmovitějších dokládá i možnost přistávání na soukromém heliportu.

Hotel nabízí 32 luxusních pokojů a dalších 25 vil, rozptýlených v soukromí okolního parku.

 Hotel Domaine De La Bretesche

Místní Spa Cour Carré nabízí relaxační masáže i francouzské kosmetické procedury, založené na produktech nejkvalitnějších značek. „Gastronomický zážitek si každý host užije v řadě místních restaurací. Večer pak může strávit třeba ochutnávkou prvotřídních vín z francouzských vinic,“ říká Jaroslava Smejkalová.

Hlavním důvodem, proč sem míří nejbohatší lidé je ale zdejší 18jamkové golfové hřiště, které je považované za jedno z nejkrásnějších ve Francii.

A jak se dovolená pro nejmovitější Čechy připravuje? „Vše začíná tím, že se klient inspiruje při prohlížení naší webové prezentace. Pak nám zavolá a domluví si schůzku s privátním poradcem. Vše ostatní se odvíjí od jeho přání a požadavků. Chceme, aby byl klient maximálně spokojen, dostal bezchybný servis a dovolenou přesně podle svého přání,“ doplňuje šéfka cestovní kanceláře Privileq.

 Hotel Domaine De La Bretesche