Kalendář pro podnikatele

26. července 2004, 00:00 - admin
26. července 2004, 00:00

PONDĚLÍ 26. ČERVENCE Končí veřejná obchodní soutěž na prodej více než 130 500 vlastních akcií společnosti Ispat Nová huť, které získala letos na jaře při povinném odkupu od minoritních akcionářů. Zájemci mohou nabídky podávat u pražské advokátní kanceláře Horák&Chvosta.

PONDĚLÍ 26. ČERVENCE

Končí veřejná obchodní soutěž na prodej více než 130 500 vlastních akcií společnosti Ispat Nová huť, které získala letos na jaře při povinném odkupu od minoritních akcionářů. Zájemci mohou nabídky podávat u pražské advokátní kanceláře Horák&Chvosta.

První uzávěrka čtyř obchodních veřejných soutěží na nákup nákladních vozů pro České dráhy , které byly vyhlášeny pro domácí právnické osoby a jsou směrovány jako podpora domácího průmyslu. Další uzávěrky jsou 27., 28. a 29. července. Nejdéle do konce roku 2006 nakoupí dráhy celkem 380 nákladních vozů za 1,2 miliardy korun.

ÚTERÝ 27. ČERVENCE

Uskuteční se dražby majetku zkrachovalé společnosti Tesla Lanškroun a majetku zkrachovalé společnosti 1. ústecká stavební z Ústí nad Orlicí. V Hradci Králové je organizuje společnost Česká aukční a dražební.

V pražském hotelu Crowne Plaza začíná dvoudenní seminář „Rétorika pro managery“ . Pořádá Institute for International Research v České republice. Informace - tel.: 222 074 555, e-mail: konference@iir.at 

STŘEDA 28. ČERVENCE

V budově Krajského soudu v Plzni se od 9 hodin sejdou konkurzní věřitelé zkrachovalých Uhelných skladů, a. s., Plzeň. Jednání je spojeno s prvním přezkumem pohledávek.

Na dražbě, pořádané aukční síní Naxos, budou mimo jiné nabízeny nákupní středisko Obzor v Mostě a zámek Rudolec v okrese Žďár nad Sázavou. Podrobněji jsme o prodejích psali v Profitu č. 28 a 29/2004.

ČTVRTEK 29. ČERVENCE

V budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích se od 14 hodin uskuteční veřejné projednání plánu rozvoje vodovodů a kanalizací na území Jihočeského kraje.

V pražském hotelu Krystal začíná dvoudenní kurz „DPH po vstupu do EU

(nejenom pro nové plátce)“. Pořádá vzdělávací agentura Vox. Kontakt - tel.: 224 142 060, e-mail: prihlaska@vox-kurzy.cz 

PÁTEK 30. ČERVENCE

Nabývá účinnosti vyhláška o odměně nuceného správce, likvidátora a správce konkurzní podstaty některých poskytovatelů služeb na kapitálovém trhu a o náhradě jejich hotových výdajů

Aukční síň Naxos a firma Nemovitosti Reela pořádají dražbu objektu truhlárny Čeliv v okrese Tachov.

Společnost Ideal reality pořádá v Hradci Králové dražbu 83 hektarů zemědělských pozemků u obce Lískovice na Jičínsku.

SOBOTA 31. ČERVENCE

Do tohoto data mají zájemci možnost přihlásit se do nového programu Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu s názvem „Založení a údržba porostů bylin pro energetické využití pěstovaných na orné půdě pro rok 2004.“

Uzávěrka přihlášek projektů do druhé části programu Phare 2003, kterou vyhlásil Olomoucký kraj. Peníze lze čerpat na výstavbu podnikatelské infrastruktury či turistické infrastruktury .

O titul „Nejlepší z realit 2004“ se do 31. července mohou ucházet stavby, dokončené v ČR po 1. lednu 2003. Soutěž se koná pod záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

V blízkosti Železničního mostu má být otevřena první písečná pláž v Praze na smíchovském břehu Vltavy. V provozu bude do konce srpna.

PONDĚLÍ 2. SRPNA

Do tohoto data přijímá rokycanská radnice nabídky podnikatelů na odkup volného 22 hektarového areálu kasáren.

ÚTERÝ 3. SRPNA

Začíná dvoudenní seminář “ Time management trochu jinak aneb jak stihnout vše důležité a zůstat v pohodě“. Pořadatelem je Institut svazu průmyslu ČR. Informace tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institutsp.cz 

PÁTEK 6. SRPNA

Institut svazu průmyslu ČR pořádá seminář “ P rezentační dovednosti aneb Nebojte se vystoupit a získejte přízeň ostatních!“. Ve stejný den pořádá také seminář “ Společenské chování v obchodě i podnikání, v praxi manažera“. Informace tel.: 224 934 088, e-mail: infoisp@institut-sp.cz 

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Kam se poděl Natural 95 a běžná nafta? Nikam, teď se značí E5 a B7
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes milion
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Technologie
Nejlepší protipirátská ochrana Denuvo padla. Cracky vznikají ještě v den vydání her
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Tip: Jak odložit instalaci Windows 10 Fall Creators Update na pozdější dobu?
HP představilo pracovní konvertibilní tablet pro lidi pracující s nástroji firmy Adobe
Levněji to ještě nebylo. Office 365 na celý rok jen za 599 Kč
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít