Kalendář pro podnikatele

16. srpna 2004, 00:00 - admin
16. srpna 2004, 00:00

PONDĚLÍ 16. SRPNA Končí první kolo prodeje městského pivovaru v Kutné Hoře. Město za něj chce 102 miliony korun. Předkupní právo má skupina Drinks, která je dosavadním nájemcem pivovaru.

PONDĚLÍ 16. SRPNA Končí první kolo prodeje městského pivovaru v Kutné Hoře. Město za něj chce 102 miliony korun. Předkupní právo má skupina Drinks, která je dosavadním nájemcem pivovaru. Představitelé Pardubického kraje podepíšou zakládací smlouvu obecně prospěšné společnosti Agrovenkov. Toto krajské informační středisko by mělo pomoci zemědělcům orientovat se ve strukturálních fondech EU a v podpůrných systémech na obnovu venkova. V Písku slavnostně začne výstavba technické infrastruktury Severní průmyslové zóny Písek. ÚTERÝ 17. SRPNA

Odborníci na rozvoj lidských zdrojů státní agentury CzechInvest představí program, jehož cílem je zavést v ČR mezinárodně uznávaný standard v oblasti řízení a kvality lidských zdrojů - Investors in People. Účast na semináři je nutné potvrdit na jana.viskova@czechinvest. org.

ČTVRTEK 19. SRPNA

V karlovarském hotelu Thermal začíná dvoudenní seminář pro podnikatele na téma DPH po vstupu do EU. Kontakt: Regionální hospodářská komora Poohří, Sokolov, tel.: 352 638484-89, 352 624450.

Na olomouckém Výstavišti Flora začínají letní etapa mezinárodní výstavy květin Flora Olomouc a Letní zahradnické trhy. Akce končí 22. srpna.

V budově Krajského soudu v Hradci Králové se od 8.30 hodin uskuteční schůze konkurzních věřitelů, volba věřitelského výboru a zvláštní přezkumné jednání zkrachovalé společnosti Miňon Sport z Čenkovic na Orlickoústecku. Firma se zabývala obchodní a hostinskou činností a provozem lyžařských vleků.

V západoslovenské Nitře začíná mezinárodní zemědělský a potravinářský veletrh Agrokomplex. Potrvá do 24. srpna.

PÁTEK 20. SRPNA

V areálu výstaviště v Lounech začíná 11. ročník výstavy zaměřené na prezentaci rodinných domů na klíč, chalup, rekreačních chat a altánů, stavebních materiálů, zabezpečovacích zařízení či nábytku a bytového textilu Dům. Potrvá do 22. srpna.

Uskuteční se dražba téměř 32 tisíc kusů vlastních listinných akcií cestovní kanceláře Čedok, které její drobní akcionáři nepřevzali. Vyvolávací cena balíku akcií, který představuje 8,7 procenta z celkového počtu, byla stanovena na 7,5 milionu korun. Dražbu provádí společnost RSJ Invest.

V královéhradeckém kulturním domě Střelnice začne v 10 hodin dražba areálu zemědělské prvovýroby v obci Stojice na Pardubicku. Jde o majetek zkrachovalé společnosti Javurka Group z Ostřetína u P ardubic. Vyvolávací cena činí 400 tisíc korun, odhadní 3,1 milionu korun.

V Pardubickém kraji končí distribuce nových telefonních seznamů Zlaté stránky.

PONDĚLÍ 23. SRPNA

Seminář „Outsourcingová smlouva“ pořádá Institute for International Research v České republice. Účastníci se seznámí se základními postupy a pravidly týkajícími se těchto smluv. Kontakt: Tel.: 222 074 555, e-mail: konference@iir.at.

ÚTERÝ 24. SRPNA

Na brněnském Výstavišti začínají veletrhy Styl - Dessous, Body trends, Dessous Trends a Styl - Kabo Show. Pořadatelem je společnost Veletrhy Brno. Kontakt: Jarmila Navrátilová, tel.: 541 152 282, e-mail: jnavratilova@bvv.cz.

ČTVRTEK 26. SRPNA

Ve slovenském Bardějově začíná 12. ročník kontraktačně prodejní výstavy Bardkontakt. Zaměřuje se mimo jiné na stavební materiály a technologie, prvky zahradní a parkové architektury, restaurátorské ateliéry, realitní služby či potřeby pro domácnost. Součástí jsou také autosalon a regionální investiční fórum. Akce trvá do 29. srpna. Pořadatel: Spiš - View - Trading, Starosaská 15, 052 20 Spišská Nová Ves, Slovensko, Tel: 00421/53/4424 748, e-mail: svt@svt.sk.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když za škodu může sport...
O dědictví IV: Dědit, či darovat?
3 věci, na které není dobré zapomínat před odjezdem na služební cestu
Daňové přiznání za rok 2017: Změny u daňového zvýhodnění na děti a daňového bonusu
Bez potřebné doby pojištění vám důchod nedají
Auta
Kvíz: Víte, co se děje, když se na přístrojové desce…
Arrivo je systém, díky kterému pojede i Dacia Duster nebo Fabia 1.2 HTP 320 km/h
Škoda Superb 2.0 TSI 4×4 vs. BMW M760Li xDrive: Přesné porovnání neporovnatelného
Že je elektrická nákladní Tesla revoluční? Kdeže, elektrická Avia tu byla už dávno
Pokuta za pád z kola? Absurdní, ale ne víc než jiné pokuty za nehodu [komentář]
Technologie
Cnews FM: Platíme mobilem s Android Pay. Vydrží nám to? [podcast]
Desky platformy Intel Z390 už existují. V Sandře se objevil model od SuperMicro
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Nvidia má nové GeForce pro notebooky, MX110 a MX130. Používají ale staré 28nm čipy
Psaní na displeji tažením a nová gesta při psaní rukou [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít