kalendář od 27. října do 3. listopadu 2003

27. října 2003, 00:00 - admin
27. října 2003, 00:00

* Plátci DPH podávají přiznání k DPH a zaplacení DPH za září (u plátců s měsíčním zdaňovacím obdobím) nebo za III. čtvrtletí (u plátců se čtvrtletním zdaňovacím obdobím).

PONDĚLÍ 27. ŘÍJNA

* Plátci spotřebních daní podávají přiznání za září, přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů (vymezených v § 19 odst. 1 písm. e) a § 19 odst. 2 písm. a), d) a e) zákona a použitých na výrobu tepla) a z paliv a maziv (vymezených v § 19 odst. 1 písm. c) a § 19 odst. 2 písm. c) zákona) za září a mají poslední možnost předložit dodatečné daňové přiznání na zvýšení nároku na vrácení spotřební daně za březen.

* Firma NICOM, a. s., pořádá od 9.00 do 16.00 MS Word - základní kurz. Určen všem, kteří chtějí zvládnout základy práce s MS Word. Po skončení školení obdrží každý posluchač certifikát o absolvování kurzu. Místo konání: Štěpánská 33, Praha 1.

ÚTERÝ 28. ŘÍJNA

* Začíná dvoudenní obchodní mise českých firem do Itálie - do měst Udine a Torina. Misi organizuje Obchodní a hospodářská komora ve Zlíně.

STŘEDA 29. ŘÍJNA * Ve Veletržním paláci v Praze začíná 5. veletrh pro hotelnictví a gastronomii HORECA. Potrvá do 31. října. * Obchodní zastupitelství Ruské federace v ČR, Obchodně-průmyslová komora RF, Ruské středisko vědy a kultury, Komora pro hospodářskou spolupráci se SNS a Smíšená obchodní komora pořádají v Praze setkání podnikatelů Čeljabinské oblasti s podnikateli v ČR. V delegaci jsou zástupci strojírenství, výrobci a dovozci nábytku, dopravy a logistiky, zemědělského strojírenství, investičních a průmyslových služeb, turistiky, bankovní činnosti a další. Setkání se uskuteční od 10 hod. ve Velkém sále RSVK v Praze 6, Na zátorce 16. * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Jihlavě. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. ČTVRTEK 30. ŘÍJNA * Konzultační den Turecko s ředitelem zahraniční kanceláře CzechTrade v Istanbulu se koná v Přerově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován návrh doporučených kroků při vstupu firmy na zahraniční trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade. * Seminář Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti rozvoje lidských zdrojů se koná v ICEU, Rytířská 31, v Praze 1. * Diskuzní workshop Prováděcí vyhlášky v teplárenském sektoru II se koná v Pardubicích, v Domě kultury Dukla. * Konference Forum media se koná v Praze na Žofíně. * Lovecké a sportovní zbraně - 12. mezinárodní kontraktační a prodejní výstava - začíná na Výstavišti v Praze. Potrvá do neděle 2. listopadu. PÁTEK 31. ŘÍJNA * Caravan show & Yacht show - 2. specializovaný veletrh lodí, příslušenství a vodních sportů & obytných automobilů, přívěsů, doplňků a vybavení začíná na Výstavišti v Praze a potrvá do neděle 2. listopadu. SOBOTA 1. LISTOPADU * Den dravců s ukázkami živých dravců a sov, výstavkou a vystoupením ornitologů se koná v Jihlavě. NEDĚLE 2. LISTOPADU * FIHAV - Mezinárodní havanský veletrh začíná na Kubě a potrvá do 9. listopadu. * Bruslení pro veřejnost nabízí od 14.30 hod. do 16.30 hod. zimní stadion v Šumperku. PONDĚLÍ 3. LISTOPADU**

* Konzultační den Lotyšsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Rize se koná v Sokolově. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na trh Pobaltí (Lotyšsko) s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade v hansovním a přístavním městě Rize.

* Konzultační den Irsko s ředitelem zahraniční kanceláře v Dublinu se koná ve Zlíně. Jde o hodinovou komoditně zaměřenou konzultaci, v jejímž rámci bude prezentován předem připravený návrh doporučených kroků při vstupu firmy na irský trh s využitím služeb zahraniční kanceláře CzechTrade.

* Sympozium o vstupu ČR do EU se koná od 14.00 hodin v konferenčním centru PriceWaterhouseCoopers.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Seznamu se daří. Stejně jako Google žije primárně z reklamy
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít