Kalendář od 1. prosince do 6. prosince 2003

01. prosince 2003, 00:00 - admin
01. prosince 2003, 00:00

* Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč). * Práce budoucnosti - přednáška Pierra-Davida Labani a Kamila Janáčka se koná od 18 hodin ve Francouzském institutu v Praze. * INTERLIGHT - 9.

PONDĚLÍ 1. PROSINCE * Nezapomeňte na daň z nemovitostí - poslední splátku daně (všichni poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč). * Práce budoucnosti - přednáška Pierra-Davida Labani a Kamila Janáčka se koná od 18 hodin ve Francouzském institutu v Praze. * INTERLIGHT - 9. mezinárodní odborný veletrh osvětlení, který trvá do 4. prosince, začíná v Moskvě - Krasnaja Presnja, Rusko. * Chcete exportovat do Švédska? - seminář z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. ÚTERÝ 2. PROSINCE * Konzultační den ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se koná od 9.30 hod. v Praze, Pařížská 4, velký sál divadla Image. * Seminář Psychologie obchodního jednání při styku se zahraničním partnerem, který je z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. * Jak připravit a vést úspěšné obchodní jednání - je název dvoudenního kurzu (2.-3.12.), který pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. STŘEDA 3. PROSINCE

* Technická normalizace/oblast strojírenství je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Pořádá ho agentura CzechTrade. Témata semináře: Úvod do technické normalizace, Mezinárodní spolupráce a evropská normalizace, Technická normalizace na národní úrovni, Základní informace k protokolu PECA, Postavení a vymahatelnost českých technických norem, České technické normy ve strojírenství, Systém managementu jakosti, ČSN Test.

* Recyklovatelné odpady - pracovní seminář k problematice recyklace komunálních odpadů v obcích se koná v Liberci, v zasedací síni Okresního úřadu Liberec.

* Začíná ELEKTROFEST LIBEREC - 2. veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky. Potrvá do čtvrtka 4. 12. a koná se v centru Babylon.

* Seminář Podnikání na jednotném vnitřním trhu EU „Gateway to the EU Single Market“ - Realizace obchodního případu do EU pořádá Hospodářská komora Přerov.

ČTVRTEK 4. PROSINCE

* ART & DECORATION, ART FORUM PRAHA, AMART ART & ANTIQUE - 2. komplex výběrových výstav stylového bytového nábytku, svítidel, textilu, dekorací a interiérových doplňků začíná ve Veletržním paláci v Praze a potrvá do neděle 7. prosince.

* V Bruselu začíná dvoudenní Jednání Rady EU o dopravě, telekomunikacích a energetice - jednání ministrů členských zemí EU. Rada má na programu mj. návrh směrnic o minimální efektivnosti energetických zařízení, o řízení poptávky po energii, diskuzi o následných aktivitách po Světovém summitu o trvale udržitelném rozvoji, návrh na novelu rozhodnutí o transevropských dopravních sítích, návrh na novelu rozhodnutí o zřízení Evropské agentury pro námořní bezpečnost, návrh směrnice o harmonizaci opatření na omezení jízdy těžkých automobilů na vybraných silnicích aj.

PÁTEK 5. PROSINCE

* Jednodenní festival Mikulášská, při němž se nejen děti seznámí s tradičním způsobem přípravy a slavení Vánoc, se koná od 14.00 hod.do 18.00 hod. Místo konání: Praha 1. v Labyrintu světa a ráji srdce, Haštalská 17.

* Veletrh zdraví začíná v Ostravě na Výstavišti Černá louka, potrvá do soboty 6. prosince.

* Na Výstavišti Černá louka v Ostravě začínají dvě výstavní akce vztahující se ke vzdělávání. Jsou to akce UČEŇ, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK - nabídka studijních míst na středních školách, učilištích a vysokých školách a výstava pedagogických pomůcek Pedagogika. Obě akce trvají do soboty 6. prosince.

SOBOTA 6. PROSINCE

* Europe on the internet - Evropa na internetu je název přednášky s praktickými příklady a diskuzí, která se koná ve dnech 6. a 7. 12. od 9 do 17 hodin na VŠE Praha, nám. W. Churchilla 4.

* Burza starožitností se koná ve slovenském Trenčíně.

* Vánoční trhy, které potrvají až do 21. prosince, začínají na Výstavišti v Praze.

* Výstava Útulný domov, která potrvá do 14. prosince, začíná na Výstavišti v Praze.

NEDĚLE 7. PROSINCE

* České Vánoce - 12. prodejní trhy spotřebního zboží začínají v Liberci, v Domě kultury. Potrvají do 11. prosince.

**PONDĚLÍ 8. PROSINCE

* EU nejen pro obchodní firmy je název semináře, zaměřeného na celní problematiku po vstupu do EU, pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
Retro: Ford Mustang přežil i zlé časy. A dnes je to úplný…
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC ztrácí. ABT má řešení
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Technologie
Velký přehled: Kdo vlastní naše pojišťovny?
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít