Kalendář od 12. Ledna do 19. Ledna 2004

12. ledna 2004, 00:00 - admin
12. ledna 2004, 00:00

* Psychosociální rehabilitace - blok 2 je název kurzu, jehož místem konání je Junův statek - Sedlec u Líbeznice (MHD Praha). Navazuje na předchozí blok a je určen pouze jeho absolventům nebo absolventům z minulého roku.

PONDĚLÍ 12. LEDNA

Zahrnuje protikrizové („krizové“) plány ve vztahu s klientem a v návaznosti na předchozí blok nabízí zkušenost s vytvářením plánu prevence krize, rozpoznávání varovných signálů; plánu zvládání krize, co dělat v krizové situaci. Seminář umožňuje účastníkům naučit se krizové miniintervenci a načerpávání sil formou práce s krizí ovlivněnou psychoterapií a PSR.

* Okem objektivu je název výstavy, která začíná v Galerii na schodech v Ostravě. Výstava, na níž je možné shlédnout fotografie studentů oboru fotograf střední integrované školy oděvní, služeb a podnikání, potrvá do soboty 31. ledna.

ÚTERÝ 13. LEDNA

* Tiskovou konferenci k odpadovým plánům ministerstva životního prostředí pořádá od 11 hodin sdružení Arnika a mezinárodní organizace Health Care Without Harm (HCWH). Hovořit se bude o nedostatcích realizačních plánů pro nakládání s odpady, které si nechalo zpracovat ministerstvo životního prostředí v návaznosti na Národní plán odpadového hospodářství. Místo konání: Praha 1, kavárna Unijazz, Jindřišská 5.

STŘEDA 14. LEDNA

* Jednání 26. schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR má na programu mj. návrh zákona, kterým se mění zákon č. 252/1997 Sb., o zemědělství, ve znění pozdějších předpisů, a některé další zákony.

* Potřebné změny ve strategii firem při vstupu do EU - co přinese jednotný vnitřní trh je název semináře, který v rámci cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu pořádá CzechTrade. Témata semináře: Hlavní dopady vstupu do EU na české podnikání a podnikatelské prostředí, hlavní prvky analýzy strategie firmy - vnější a vnitřní prostředí, očekávané změny cen, mezd, zaměstnanosti a konkurenční schopnosti, ohrožená odvětví, ohrožené kategorie firem, SWOT analýza české firmy na prahu EU, zpracování konkurenční strategie firmy pro EU, typologie úspěšných strategií pro EU ad.

ČTVRTEK 15. LEDNA

* Biomasa 2004 a jiné obnovitelné zdroje v Moravskoslezském kraji - dvoudenní setkání orientované zejména na prezentování úspěšných i perspektivních projektů využívajících OZE, začíná v Ostravě na VŠB-TU Ostrava (areál Poruba, sál nad Novou menzou, 17. listopadu 15). Součástí setkání bude ustanovení sdružení pro využívání biomasy v podmínkách Moravy a Slezska.

* Seminář Alternativní zdroje energie a úspory energie je určen pro učitele 2. st. ZŠ, SŠ a další zájemce. Místo konání: Horka nad Moravou, SEV Sluňákov.

* Seminář Využití geotermální energie v ČR a SRN se koná vPraze, v Klubu techniků na Novotného Lávce od 10.00 hodin.

* V 17.45 hodin začíná na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze Pravidelná pražská cyklojízda.

PÁTEK 16. LEDNA * Hospodářský kongres věnovaný vstupu naší země do EU pořádá Jihočeská hospodářská komora na zámku v Nových Hradech. Kooperační setkání zahájí starosta Nových Hradů František Štangl a úvodní referáty přednesou krajský hejtman Jihočeského kraje Jan Zahradník, dále Ernest Gabmann, člen zemské vlády Dolního Rakouska a jednatelé Eco Plus Ilan Knapp a Helmut Miernicki. Odborná část bude zaměřena na aktuální vývoj v daňovém právu. Kontaktní tel: 387 318 433, e-mail: mipi@jhk.cz * Možnosti dalšího rozvoje využívání obnovitelných zdrojů energie v budoucích členských zemích EU se koná od 2 do 15 hodin v prostorách ČSVTS na Novotného lávce 5, v Praze 1. Kontakt: tel.: 284 007 499 * Nové formy vládních podpor pro kapitálově náročný vstup na zahraniční trh je název semináře z cyklu seminářů k technice provádění zahraničního obchodu a realizaci vývozu. Pořádá ho CzechTrade. SOBOTA 17. LEDNA * V Hannoveru začíná světový veletrh koberců a podlahových krytin Domotex Hannover. Potrvá do 20. ledna. * V německém Düsseldorfu začíná mezinárodní veletrh člunů Boot-Düsseldorf, který potrvá do 25. ledna. * Mezinárodní výstava karavanů, motorizmu a turizmu začíná v německém Stuttgartu a potrvá do 25. ledna. NEDĚLE 18. LEDNA

* Týden pánské a dámské módy je název výstavní akce, která začíná v belgickém Bruselu Kart Expo (potrvá zde do 20. ledna).

PONDĚLÍ 19. LEDNA

* CzechTrade pořádá setkání ukrajinských podnikatelů s českými podnikateli v budově MPO, Politických vězňů 20. Akce začíná v 10 hodin. Kontakt: tel. 224 907 546, e-mail:jana.brzonova@czechtrade.cz

* Infotherma 2004 - XI. ročník mezinárodní výstavy s tematickým zaměřením ekologické a ekonomické vytápění, úspory energie a využívání obnovitelných zdrojů v rodinných domcích, chatách, dílnách, provozovnách, restauracích, obchodech, rekreačních střediscích a dalších malých a středních objektech., začíná ve Frýdlantu nad Ostravicí, ve sportovně-společenském areálu u motelu Panorama. Výstava potrvá do čtvrtka 22. ledna.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se daní příjmy z pronájmu bytu?
Segwit2x se nekoná. Bitcoin se zatím štěpit nebude.
Rozdíly v placení zdravotního a sociálního pojištění pro OSVČ
Měli byste se bát, když nakupujete na českých e-shopech?
Když za škodu může sport...
Auta
Tajemný prototyp z českých silnic přišel o maskování. Jedná…
Elektrický tahač Tesla Semi má po premiéře. Někteří ho ale za žádný zázrak nepovažují
První upoutávky na Mercedes-Benz CLS ukazují předek a digitální interiér
Nejlepší ojetá auta do 100 000 Kč, která jsou levná na provoz
Retro: Kolik stála nová auta v listopadu 1989 a o kolik jsou dnes dostupnější
Technologie
Tip: Firefox vám poradí, čím nahradit nefungující doplňky. Jak na to?
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Google Maps budou přehlednější. Navíc se přizpůsobí chodcům i řidičům
Xeony generace Ice Lake mají 38 jader a HBM2. Xeony Phi nahradí 44jádrová verze ISX-H
Na Chromeboocích poběží MS Office i World of Warcraft, ale…
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít