Kalendář od 10. listopadu do 17. listopadu 2003

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

* Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz.

PONDĚLÍ 10. LISTOPADU * Seminář Účtování odložené daně se koná od 9.00 do 14.00 hod. Místo: Svaz českých a moravských výrobních družstev, Václavské nám. 21, Praha 1. Bližší informace a přihlášky na www.vox. cz. * Seminář ÚČETNÍ PROFESIONÁL ROKU 2003 proběhne do 14. 11. v TOP hotelu Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4-Chodov. Je určen všem, kteří se profesionálně zabývají podvojným účetnictvím podnikatelských subjektů. Přihlášky na www.vox.cz. * Seminář Pohledávky a závazky v účetnictví s daňovými dopady proběhne od 9.00 do 14.00 hod. (K CENTRUM, Senovážné náměstí 23, PRAHA 1). Je určen pro účetní, které vedou účetnictví podnikatelských subjektů, ekonomické pracovníky podnikatelských subjektů, daňové a ekonomické poradce. ÚTERÝ 11. LISTOPADU * Konference Moderní řízení podniku se koná v Praze, spolupořadatelem je OHK Příbram. Kontakt na OHK Příbram: tel. 318 627 784-5, e-mail: ohkpb@ohkpb.cz * Možnosti finanční podpory z fondů EU v oblasti životního prostředí a energetiky je název semináře, na němž budou přednášet zástupci Delegace Evropské komise v ČR, českých vládních institucí, členové Teamu Europe a další odborníci. Místo konání: Praha 1. ICEU, Rytířská 31. STŘEDA 12. LISTOPADU * Ve Španělském sále Pražského hradu budou předány N árodní cena České republiky za jakost, ocenění Manažer kvality roku 2003, Cena Anežky Žaludové a značky v programu Česká kvalita - značky Czech Made a Ekologicky šetrný výrobek. ČTVRTEK 13. LISTOPADU * Udržitelná spotřeba a výroba - seminář pořádá v Praze (v prostorách VŠE, Štěpánská 18)Ústav pro ekopolitiku ve spolupráci s MŽP a iniciativou ČNK UNEP pro udržitelnou spotřebu a výrobu. Seminář má pomoci připravit náměty pro nově vytvářenou pracovní skupinu pod Radou vlády pro udržitelný rozvoj, zejména náměty pro „10letý rámcový program udržitelné spotřeby a výroby“. PÁTEK 14. LISTOPADU * Výstava Vazba suchých květin, keramika, jídelní servisy začíná ve Společenském centru, Nový dvůr, Letohrad. Výstava potrvá do 23. listopadu. SOBOTA 15. LISTOPADU * Martinský trh a Martinská show se konají v Domě kultury ve Frenštátu pod Radhoštěm, resp. na náměstí ve Frenštátě. NEDĚLE 16. LISTOPADU * Štramberské Vánoce je název výstavy betlémů, která začíná v Muzeu Zdeňka Buriana ve Štramberku. Na vernisáži vystoupí štramberská hudební skupina Ogaři a Chrámový sbor s lidovými i štramberskými koledami. Výstava potrvá do úterý 16. prosince. PONDĚLÍ 17. LISTOPADU

* V Bruselu začíná dvoudenní jednání Rady EU o zemědělství a rybolovu - jednaní ministrů zemědělství členských států Evropské unie.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Google překvapil. Kvůli lepším fotkám navrhl vlastní procesor
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Netflix má již 104 milionů předplatitelů. Příští rok hodlá do obsahu nacpat 8 mld. dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít