KALENDÁŘ

11. srpna 2003, 00:00 - admin
11. srpna 2003, 00:00

"Krásná země" aneb na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-NepomukBlatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese .

Pondělí 11. srpna

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-NepomukBlatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

V Ostravě začíná Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic, který potrvá až do pátku 15. srpna.

Úterý 12. srpna

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXVIII. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Blatná-Šamonice-Písek. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Koná se vernisáž výstavy Miroslav Kubátek - keramika. Výstava se koná v Galerii Chagall - Librex v Ostravě. Kontakt na pořadatele 596 117 676-7.

Středa 13. srpna

Začíná kurz Podvojné účetnictví od A do Z, který pořádá agentura VOX v K Centru na Senovážném náměstí v Praze. Určen je pro ty, kteří si potřebují osvojit základní znalost vedení účetnictví v podvojné soustavě, kteří přecházejí z jednoduchého účetnictví na podvojné atd.

Středisko vzdělávání České společnosti pro jakost připravilo na termín 13.-17. srpna 2003 další běh kurzu „Trénink trenérů ČSJ“. Kurz je určen těm, kteří mají opravdový zájem spolupracovat s ČSJ, chtějí se zdokonalit v metodice vzdělávání dospělých a mohou přispět k dalšímu rozvoji vzdělávání v kvalitě, EMS a BOZP v rámci České společnosti pro jakost.

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XXIX. a závěrečná etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Písek - Týn nad Vltavou-Hluboká nad Vltavou-České Budějovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Dvoudenní kontraktační výstava LOCA - obuv, kožená galanterie, textil, bižuterie a doplňkový sortiment začíná v Hradci Králové, v Kongresovém výstavním a společenském centru ALDIS. Kontakt na pořadatele: tel. 777 016 013

Čtvrtek 14. srpna

Začíná POPKOMM, mezinárodní veletrh populární hudby a zábavy. Koná se v německém Kolíně nad Rýnem a potrvá do 16. srpna.

V Českých Budějovicích, sídle a. s. RERA, se koná tisková konference po jednání o projektech v oblasti vodního hospodářství. Na programu je příprava projektů v oblasti vodního hospodářství pro získání podpory z Fondu soudržnosti EU. Jednání, které pořádají Krajský úřad Jihočeského kraje spolu s ministerstvem životního prostředí a Regionální rozvojovou agenturou jižních Čech (RERA), se zúčastní zástupci téměř 30 jihočeských měst a obcí.

V Galerii OK ve Slavkově u Brna se koná vernisáž výstavy „Karel, Emílie a Petr Tomanové - grafika“.

Pátek 15. srpna

IFLO - Mezinárodní veletrh květin, dekorace & dárkových předmětů začíná v německém Essenu a potrvá do 17. srpna.

II. slavnosti obce Jeseník nad Odrou začínají v 19.00 hodin a končí v neděli 17. srpna. Zahájení je v Kostele Nanebevzetí Panny Marie, kde se bude konat koncert vážné hudby „Cembalo a viola“ - skladby autorů 17. a 18. století, v sobotu je na programu zábavné odpoledne pro děti, vystoupení dechové hudby Sobuláci, skupiny Javory a ohňostroj. V neděli se pak koná tradiční pouť.

Sobota 16. srpna

Dvoudenní mezinárodní výstava koček FIFe a kočičí show - Báječný svět koček - začíná na výstavišti v Litoměřicích.

Neděle 17. srpna

Šilheřovický odpust, tradiční pouť, se koná v malebné pohraniční obci Šilheřovice v nejsevernější části Hlučínska, nedaleko od polských hranic.

Ve skanzenu Strážnice se koná Folklorní odpoledne ve skanzenu.

Pondělí 18. srpna

Hvězdárna ve Valašském Meziříčí pořádá další z pravidelných Astronomických pozorování. Začátek akce je ve 20.30 hodin. Tato astronomická pozorování jsou určena pro jednotlivce či malé skupinky a účast na nich není nutné předem objednávat. Kontakt na pořadatele: Hvězdárna, Valašské Meziříčí, telefonní číslo: 571 611 928

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
DVB-T2 již pro 83 % domácností. Nové pokrytí hlásí Černá hora a Lysá hora
Objevil se první dvoujádrový Ryzen, vzorek mobilního čipu s GPU Radeon Vega 3
Samsung udělá z mobilů ještě lepší počítače. Na Galaxy S8 a Note8 poběží Linux
Nejlepší protipirátská ochrana Denuvo padla. Cracky vznikají ještě v den vydání her
Podle výrobců grafik ještě těžní mánie nekončí, vydrží prý minimálně do konce roku
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít