KALENDÁŘ

21. července 2003, 00:00 - admin
21. července 2003, 00:00

Pondělí 21. červencePřednášku Hygienické požadavky na stravovací služby podle norem EU pořádá Okresní hospodářská komora Pelhřimov ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí a Českou obchodní inspekcí. Odborníci z výše uvedených institucí vysvětlí vyhlášku 107/2001 Sb.

Pondělí 21. července

Přednášku Hygienické požadavky na stravovací služby podle norem EU pořádá Okresní hospodářská komora Pelhřimov ve spolupráci s Krajskou hygienickou stanicí a Českou obchodní inspekcí. Odborníci z výše uvedených institucí vysvětlí vyhlášku 107/2001 Sb. a upozorní na požadavky, které budou provozovatelé stravovacích zařízení muset při hygienických kontrolách splňovat.

Den otevřených dveří pořádá občanské sdružení Energy Centre České Budějovice (ECČB) pro širokou veřejnost. Poradenské a informační středisko ECČB uvítá všechny návštěvníky již „před svými dveřmi“ - v podloubí domu č. 87/25 na náměstí Přemysla Otakara II. Zde bude možné obdržet publikace na téma úspory energií a využití obnovitelných zdrojů energie. Energetický poradce ECČB bude bezplatně zodpovídat veškeré dotazy týkající se úspory energií v domácnostech, výstavby a rekonstrukce domů, vytápění domů a bytů, využití sluneční energie, tepelných čerpadel, možnosti získání dotací na energeticky úsporná opatření apod. V prostorách ECČB si pak zájemci budou moci prohlédnout výstavku vzorků z oblasti úspor energií a seznámit se s činnostmi a službami ECČB. Pro každého návštěvníka bude připraveno malé pohoštění. Kontakt na pořadatele - telefon: 38 731 25 80, e-mail: eccb@eccb.cz

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - VII. etapa cyklojízdy po celé ČR se jede na trase Blansko-Křtiny-Slavkov u Brna-Bučovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz. Projekt Krásná země je propagační štafetová jízda na kolech po všech krajích ČR, která probíhá v termínu od 15. 7. do 13. 8. 2003

Úterý 22. července

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - VIII. etapa cyklojízdy po celé ČR se tento den jede na trase Bučovice-Buchlovice-Velehrad-Uherské Hradiště. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Středa 23. července

Symantec Mail Security (Bezpečnost elektronické pošty) je název semináře, který se od 9.00 hodin koná v hotelu Diplomat v Praze. Na programu jsou taková témata, jako antivirová bezpečnost a filtrování elektronické pošty, Microsoft Exchange 2003, vytváření a vynucování bezpečnostní politiky pro MS Exchange.

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - IX. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Uherské Hradiště-Kroměříž-Holešov. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Čtvrtek 24. července

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - X. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Holešov-Rusava-Vsetín. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Koncert The Gizd Q (jazz) se koná od 20.00 v Ostravě, v Klubu Parník. Kontakt na pořadatele: tel. 596 138 936, e-mail: mic@ostravainfo.cz

Pátek 25. července

Termín pro daňové přiznání spotřební daně za červen 2003.

Termín pro daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty, technického benzinu a mazacích olejů za červen (pokud vznikl nárok)

Termín odvodu spotřební daně za květen 2003.

Termíny pro daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 2. čtvrtletí a za červen.

„Krásná země“ aneb na kole kolem ČR - XI. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Vsetín-Valašské Meziříčí-Nový Jičín-Štramberk-Hukvaldy. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

ROCK THERAPY aneb Malý příběh z velké doby The Beatles se koná v Praze, v Černém divadle Animáto.

Seminář s názvem „Stres? Se stresem si poradím!“ se koná do neděle v Domě Jógy v Městečku T rnávce-Ludvíkově. Na programu je téma Jak se bránit stresu a naladit se na pozitivní myšlení, nácvik a využití korekcí, které odstraňují stres. (Podle metody One brain - aplikované kineziologie).

Sobota 26. července

Jakubský turnaj - Putting green tour 18+1 - 2003 se koná v Ostravě ve Sportovněoddechovém areálu TJ Nová huť. Kontakt na pořadatele: 596 634 261.

Ukázky historického šermu v provedení štramberské skupiny scénického šermu Allegros je možné shlédnout na hradě Štramberk-Štramberská trúba.

Slavnosti obce V ražné 2003, oslavy dne obce se vzpomínkou 181. výročí narození slavného rodáka J. G. Mendela, se konají ve sportovním areálu TJ Sokol V ražné. http://www.vrazne.cz

Neděle 27. července

Koncert Lašského žesťového kvinteta se koná od 15.00 hodin v areálu hradu Štramberk-Stramberská trúba.

Slavnosti Bratrství Čechů a Slováků na Javořině budou zahájeny ve 20.00 hodin. Předpokládaný konec těchto slavností je v neděli 3. srpna.

Pondělí 28. července

Zahájení výstavy Ústav sociální péče pro mentálně postižené - kreativní ateliér se koná v galerii Ametyst v Ostravě. V ýstava potrvá do 24. srpna. Kontakt na pořadatele: 597 372 578

V 19.00 hodin začíná v sále ZUŠ na zámku v Letohradu Koncert mladých houslistů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes…
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Končí norská elektrická pohádka? Na těžké Tesly se má vztahovat daň téměř 200 tisíc
Sportovní Mazda s motorem Wankel? Problémem není technologie, ale byznys
Polestar dnes představí své první auto. Bude to čtyřválcové plug-in hybridní kupé
Technologie
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Google překvapil. Kvůli lepším fotkám navrhl vlastní procesor
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Netflix má již 104 milionů předplatitelů. Příští rok hodlá do obsahu nacpat 8 mld. dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít