Kalendář

16. června 2003, 00:00 - admin
16. června 2003, 00:00

Pondělí 16. červnaÚhrada pololetní a čtvrtletní zálohy na daň z příjmů.Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.V jihomoravské Lednici začíná třídenní Bioakademie 2003 - Evropská letní akademie ekologického myšlení.

Pondělí 16. června

Úhrada pololetní a čtvrtletní zálohy na daň z příjmů.

Začíná dvoudenní mezinárodní konference Systémová integrace 2003 - Řízení podniků a institucí v digitální ekonomice, která se koná v Praze na Žofíně.

V jihomoravské Lednici začíná třídenní Bioakademie 2003 - Evropská letní akademie ekologického myšlení. Kontakt na pořadatele - tel.: 583 214 586

Úterý 17. června

Životní prostředí České republiky - stav a perspektiva je název IX. celostátní konference na téma: Netradiční zdroje energie. Konference bude zaměřena na činitele, kteří ovlivňují rozvoj obnovitelných zdrojů energie, založených na biologických zdrojích a moderních technologiích a na výrobcích založených na biologických zdrojích surovin a energie. Místo konání: Praha 1, Kongresový sál ČSVTS, Novotného lávka 5. Pořádá: Česká společnost pro životní prostředí, e-mail: cse@csvts.cz, tel.: 221 082 361, fax: 221 082 365.

Středa 18. června

CZECH RAILDAYS - 4. mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy začíná v Ostravě, v areálu nákladového nádraží železniční stanice Ostrava hlavní nádraží. Veletrh trvá do 20. června. Kontakt na pořadatele: tel. 604 191 026, 604 950 498, e-mail: railway@centrum.cz.

Čtvrtek 19. června

Dny zdravotně postižených - festival Vivat Vita je prodejní a kontraktační výstava kompenzačních, rehabilitačních a protetických pomůcek a potřeb pro zdravotně postižené, která začíná v Olomouci na výstavišti Flora. V ýstava trvá do 21. 6. Kontakt na pořadatele: tel.: 585 726 111, e-mail:publicrelation@flora-lo.cz.

Energetické využití biomasy v regionu - příležitosti a úskalí je název semináře, který se koná v Praze na ministerstvu životního prostředí. Pořadatelem je Česká společnost pro ekonomiku energetiky (CZAEE). Kontakt: Jitka Šrámková, tel.: 234 125 310.

Čtyřdenní mezinárodní Pražský sraz Corvette - 4. mezinárodní setkání Corvette (obory: doprava, opravárenství, skladování, manipulace, volný čas, sport, zábava, hračky, hobby) začíná na pražském Výstavišti. Kontakt: tel. 602 215 815, e-mail: ral@post.cz.

Nové čínské výrobky a technologie je název výstavní akce, která začíná na V ýstavišti v Praze a potrvá do 22. června. Kontakt: tel. 220 103 311, e-mail: exhibition@cstec.org.

Největší výstava stanů v Čechách doplněna spacákovým ležením začíná na V ýstavišti v Praze-Holešovicích. Trvá do neděle 22. června. Kontakt: tel. 222 210 213, e-mail: info@holan.cz.

Pátek 20. června

Poslední den třídenního mezinárodního veletrhu drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy CZECH RAILDAYS v Ostravě, v areálu nákladového nádraží železniční stanice Ostrava hlavní nádraží.

Sobota 21. června

Jizersko-ještědský horský spolek pořádá Slavnosti slunovratu, otevření naučné stezky Ještědské vápence. Sraz je v 16.00 hod. na vlakové zastávce v Pilínkově a večer slavnosti slunovratu s velkým ohněm u hospody U Šámalů na Ještědském hřbetu. Večer jsou všichni zájemci zváni na pochod z vrcholu Ještědu k hospodě U Šámalů. Možnost přespání ve spacácích na louce. Kontakt: www.horskyspolek.ecn.cz, e-mail: horskyspolek@volny.cz, tel. 485 109 717.

MEMORIAL AIR SHOW největší letecký den v ČR začíná na letišti v Roudnici nad Labem. Kontakt: Aeroklub Roudnice nad Labem, tel. 416 831 618, 606 887 070, e-mail: ak.roudnice@iol.cz.

Neděle 22. června

Závěrečný den Mezinárodního Pražského srazu Corvette - 4. mezinárodní setkání Corvette, který se koná na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Na pražském Výstavišti končí čtyřdenní výstavní akce Nové čínské výrobky a technologie.

Poslední den výstavy stanů na Výstavišti v Praze-Holešovicích.

Druhý den MEMORIAL AIR SHOW na letišti v Roudnici nad Labem.

Pondělí 23. června

Workshop o obnovitelných zdrojích energie se koná v budově ministerstva životního průmyslu v Praze 10- Vršovicích a pořádají ho ministerstvo životního prostředí a Sdružení pro záchranu prostředí CALLA. Bližší téma workhshopu je Obnovitelné zdroje energie a krajské energetické koncepce. Kontakt: tel. 222 781 471.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Volby 2017: kde volit, aneb jak najít volební místnost
Už jste požádali finanční úřad o prominutí pokuty za kontrolní hlášení?
Známé tváře a volby. Které osobnosti podporují SPD, TOPku, či Piráty?
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Auta
Kolik může stát Škoda Karoq „v plné palbě“? Klidně přes…
Jaguar zvažuje nástupce modelu XK. Použil by upravenou platformu z F-Typu
Volkswagen chce závodit s elektrickým prototypem. Zřejmě zkusí Pikes Peak
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř Mercedesu třídy S
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Technologie
Fotografové zapláčou. Adobe ukončí Lightroom 6, budoucnost je v přeplatném
Dva displeje spojené v jeden. ZTE Axon M je hodně opožděnou revolucí
Nokia 7 je tady. Sympatická střední třída má skleněná záda a punc od Zeisse
Asus: Coffee Lake by mohlo být kompatibilní s deskami generace Z270, kdyby Intel chtěl
Linuxáci si vymodlili vlastní smartphone. Librem 5 se chce odlišit od Androidů i iPhonů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít