Kalendář

06. října 2003, 00:00 - admin
06. října 2003, 00:00

od 6. října do 13. října 2003PONDĚLÍ 6. ŘÍJNA* Invex 2003 - 13. ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií - začíná na Výstavišti v Brně.* Týdenní kurz Transgenoze začíná na Biologické fakultě JČU v Českých Budějovicích.

od 6. října do 13. října 2003

PONDĚLÍ 6. ŘÍJNA

* Invex 2003 - 13. ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií - začíná na Výstavišti v Brně.

* Týdenní kurz Transgenoze začíná na Biologické fakultě JČU v Českých Budějovicích. Celý kurz je určen především odborníkům z oblasti molekulární genetiky, ale odpolední přednášky s diskuzemi budou zaměřeny i na širší témata, která mohou zajímat i veřejnost (legislativa GMO, hodnocení rizika, GM potraviny a krmiva).

ÚTERÝ 7. ŘÍJNA

* CHEMTEC Praha - 10. ročník mezinárodního veletrhu chemie a plastů začíná na Výstavišti v Praze, potrvá do čtvrtka 9. října.

* Konzultační den s česky hovořícím pracovníkem Kontaktního centra při IHK (Průmyslová a obchodní komora) Plauen se koná na úřadě Regionální hospodářské komory Poohří v Sokolově.

* Konzultační den ministerstva pro místní rozvoj k bytové problematice se koná v Praze (Pařížská 4, velký sál divadla Image).

* Nakládání s odpady a novinky v tomto oboru - seminář určený pro všechny podnikající právnické osoby, zejména podnikatelské subjekty nakládající s odpady, např. strojírenské a stavební firmy, výrobní společnosti, správce lesů, hospodářských děl a provozovatelů skládek, se koná v hotelu Krystal v Praze 6.

* Bude mít ČR moderní, udržitelnou energetickou politiku?- seminář pořádá od 16.00 hodin Společnost pro trvale udržitelný život v Praze, v Klubu techniků, Novotného lávka 5, sál 319.

STŘEDA 8. ŘÍJNA

* Na Alema - Módní přehlídka v ostravském hotelu Imperial se od 19.00 hod. představí zajímavá kolekce stříbrných, titanových, ocelových šperků a především nová zimní kolekce dámské konfekce.

ČTVRTEK 9. ŘÍJNA

* Na výstavišti PVA Letňany začíná šestice veletrhů: DEKORA 2003 - 4. veletrh dekoračních a dárkových předmětů, ART EXPO 2003 - 4. výstava výtvarného umění, PROFI-INTERIÉRY 2003 - 8. veletrh nábytku, bytového textilu a vybavení interiérů, SILICIUM BOHEMICA 2003 - 12. veletrh skla, porcelánu, keramiky a svítidel, TENDENCE 2003 - veletrh interiérů, dekorací a umění, REALITY 2003 - 5. veletrh bydlení a nemovitostí, FORTEL 2003 - 2. veletrh stavebně interiérových prvků

* 6. celostátní finanční konference Finanční správa a rozvoj měst a obcí v ČR se koná v budově radia Svobodná Evropa v Praze. Potrvá do 10. října.

* Dvoudenní jednání Rady EU o dopravě, telekomunikacích a energetice začíná v Lucemburku. Rada má jednat mj. o dopravních sítích ve Středomoří, návrhu směrnice o znečištění pocházejícím z lodí, o zpoplatnění za využívání silničních komunikací a harmonizaci opatření na omezení jízdy těžkých automobilů na vybraných silnicích.

* GASTRO - potravinářská výstava začíná v Pardubicích (Ideon) a potrvá do soboty 11. října.

PÁTEK 10. ŘÍJNA

* 10. října 2003 (pátek) - Recyklace odpadů VII - mezinárodní konference zaměřená na nové poznatky z oblasti recyklace odpadů (průmyslových - hutních, energetických, strojních, stavebních, chemických, potravinářských, automobilových, po báňské a úpravárenské činnosti atd., komunálních, nemocničních, zemědělských, radioaktivních, recyklace odpadů z jiných oblastí) se koná v Ostravě-Porubě (VŠB - Technická univerzita Ostrava, 17. listopadu 15, sál nad Menzou).

SOBOTA 11. ŘÍJNA

* Na Večeru plném módy ve Studénce se budou prezentovat oděvní firmy tohoto regionu, radit budou kosmetičky a nehtové odbornice, doprovázet akci bude i prodej kosmetiky, zlata, stříbra.

NEDĚLE 12. ŘÍJNA

* 113. Velká pardubická ČP se jede na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

* SUN / GIO SUN - mezinárodní veletrh venkovního letního vybavení a hraček začíná v italském Rimini, trvá do úterý 14. října.

* Dvoudenní zvěřinové hody začínají v Žamberku (hotel V kotli).

PONDĚLÍ 13. ŘÍJNA

* Oběživo Czk a eur a jeho současná falsifikace je seminář, který se od 9.00 do 16.00 hodin koná v hotelu Olšanka v Praze 3.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Koncept Toyota Fine-Comfort Ride je vodíkový soupeř…
Galerie: Šemík, knedlík, mandelinka a další legendární autobusy z ČSSR
Nový Jeep Compass má za sebou testy IIHS. Obstál bez vyznamenání
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž potřeba vybrat více peněz
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Technologie
S cenami operačních pamětí to prý bude mizérie i příští rok, nedostatek čipů má trvat
Sdílení polohy na mapě láká další aplikace. Kde všude se můžete nechat sledovat?
Google převlékne Kalendář do Material Designu. Takhle bude vypadat
Seznamu se daří. Stejně jako Google žije primárně z reklamy
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít