Kalendář

04. srpna 2003, 00:00 - admin
04. srpna 2003, 00:00

Koná se seminář Předstrukturální a strukturální fondy EU - kde, jak a pro koho, jehož cílem je informovat účastníky o fungování EU a možných oblastech využití jejich prostředků. Zároveň má za cíl poskytnout informace, které zvýší šance uchazečů při získání podpory těchto fondů.

Pondělí 4. srpna

Koná se seminář Předstrukturální a strukturální fondy EU - kde, jak a pro koho, jehož cílem je informovat účastníky o fungování EU a možných oblastech využití jejich prostředků. Zároveň má za cíl poskytnout informace, které zvýší šance uchazečů při získání podpory těchto fondů.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XX. etapa cyklojízdy po celé ČR vede po trase Sobotka-Kos-Mnichovo Hradiště-Doksy. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz

Africký týden pro děti v ZOO začíná v zoologické zahradě v Ostravě. Akce trvá do pátku 8. srpna. Kontakt na pořadatele - tel.: 596 241 269, 596 243 316.

Úterý 5. srpna

Konzultační den s česky hovořícím pracovníkem Kontaktního centra při IHK (průmyslové a obchodní komory) Plauen se koná na úřadě IHK Plauen v Plavně. Další konzultační dny se konají 14. října a 16. prosince. Pořadatelem jsou Regionální hospodářská komora Poohří a IHK Plauen.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXI. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Doksy-Brusné-Kokořín-Liběchov. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Středa 6. srpna

Koná se 9. schůze Senátu Parlamentu ČR - na program jednání jsou navrženy mj. body: Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon), ve znění pozdějších předpisů, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií, návrh zákona, kterým se mění zákon č. 102/2001 Sb., o obecné bezpečnosti výrobků a o změně některých zákonů (zákon o obecné bezpečnosti výrobků), ve znění zákona č. 146/2002 Sb., zákon č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Milkovické kozy - již čtvrtý ročník osmidenní kulturně společenské slavnosti ke zpopularizování koz začíná v Milkovicích. Pořadatelem je Spolek přátel koz, kontakt - e-mail: info@kozy.cz, telefon: 605 701 081.

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXII. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Liběchov-Roudnice nad Labem-Libochovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Koncert Victoria (country) se koná v Ostravě ve Western Saloonu. Kontakt - tel.: 596 953 404.

Čtvrtek 7. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXIII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se tentokrát jede na trase Libochovice-Louny-Žatec. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Na prezentaci nového průvodce po Lužických a Žitavských horách v Jablonném v Podještědí představí Občanské sdružení přátel Lužických hor a Správa chráněné krajinné oblasti Lužické hory nově vydaného průvodce přírodou a architekturou Lužických a Žitavských hor.

Mistrovství evropy juniorů - military, které potrvá do neděle 10. srpna, začíná na Dostihovém závodišti v Pardubicích.

Pátek 8. srpna

Kurz Škola ekologického myšlení začíná v Praze. Jednou z hlavních náplní jsou přednášky odborníků a diskuze s nimi na konkrétní téma. Kurz je určen studentům gymnázií a středních škol od 16 let. Je rozdělen na více akcí, první a nejdelší část proběhne 8.-17. srpna. Navazující akce proběhnou 19.-21. září, 24.-28. října a 21.-23. listopadu. Kontakt na pořadatele - tel.: 602 160 379, fax: 233 382 252, e-mail: . "Krásná země" aneb Na kole kolem ČR - XXIV. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Žatec-Radonice-Žlutice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Sobota 9. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXV. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát na trase Žlutice-PlasyPlzeň. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

48. Chodské slavnosti a V avřinecká pouť začínají v Domažlicích. Akce potrvá do neděle 10. srpna.

Střelecká soutěž „O Napoleonský klobouk“ se koná ve Slavkově v Zámecké střelnici.

Mistrovství ČR modelů aut - cestovní vozy, třída EKO, F1 pořádá ve Slavkově u Brna Auto RC Slavkov u Brna. Mistrovství je dvoudenní a končí v neděli 10. srpna.

Dvoudenní Starodávný jarmark začíná ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Neděle 10. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXVI. etapa cyklojízdy po celé ČR, tentokrát se jede na trase Plzeň-Přeštice-Blovice. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší info. včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Pondělí 11. srpna

„Krásná země“ aneb Na kole kolem ČR - XXVII. etapa cyklojízdy po celé ČR, se jede na trase Blovice-Nepomuk-Blatná. Připojit se je možné kdekoli na trase. Bližší informace včetně podrobného rozpisu trasy najdete na adrese http://krasnazeme.czechtourism.cz.

Mezinárodní folklorní festival Folklor bez hranic, který potrvá až do pátku 15. srpna, začíná v Ostravě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Známé tváře a volby: Které známé osobnosti podporují ANO, KSČM, či ODS?
Chcete půjčku vyřídit online?
Jaký má vliv sdílené ubytování na českou ekonomiku?
Po svatbě vás vyřizování na úřadech nemine!
Máté nízké příjmy? Do penze odejděte už v prosinci
Auta
Na dálnici D1 bylo spuštěno další úsekové měření. Je totiž…
Porsche 718 Boxster a Cayman GTS se mohou pochlubit vyšším výkonem
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Příval malých crossoverů na český trh nebere konce. Dnes dorazil Citroën C3 Aircross
Plug-in hybridní kupé Polestar 1 není Volvo a vyrábět se bude v Číně
Technologie
Seznamu se daří. Stejně jako Google žije primárně z reklamy
Tip: Jak získat Windows 10 Fall Creators Update co nejdříve?
Google překvapil. Kvůli lepším fotkám navrhl vlastní procesor
Už i pevným diskem se dá špehovat, funguje jako mikrofon. Hrozba pro bezpečnost
Podruhé a lépe. Surface Book 2 je rychlejší, lépe vybavený a může být zcela tichý
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít