Jsme lídrem v pojištění cestovních kanceláří

13. června 2005, 00:00 - admin
13. června 2005, 00:00

ANNA PETIKOVÁ, GENERALI POJIŠŤOVNA: Generali připravuje novinku v oblasti životního pojištění. „Na trh ji uvedeme 1. července pod názvem Lvíček Generali,“ prozradila Anna Petiková, členka představenstva pojišťovny.

ANNA PETIKOVÁ, GENERALI POJIŠŤOVNA: Generali připravuje novinku v oblasti životního pojištění. „Na trh ji uvedeme 1. července pod názvem Lvíček Generali,“ prozradila Anna Petiková, členka představenstva pojišťovny. * Generali je univerzální pojišťovna, nicméně máte nějakou specialitu?

Jsme komplexním pojistitelem, nabízíme tedy životní i neživotní pojištění. V našem produktovém portfoliu najdete nejen všechny druhy pojištění běžné na českém trhu, ale i některé speciální produkty. Ze specialit mohu zmínit pojištění záruky pro případ úpadku cestovní kanceláře. Generali je v pojištění tohoto typu leadrem na tuzemském trhu. Pro klienty, kteří uzavřeli u Generali smlouvu na pojištění domácnosti, je velmi užitečná novinka s názvem „Home assistance“. Celých 24 hodin denně klient získá pomoc v případě vzniku škody v jeho domácnosti. Školení operátoři klientovi zajistí okamžitou pomoc nebo zásah odborné firmy.

* Jaké novinky letos chystáte?

V současné době připravujeme nový produkt životního pojištění, který uvedeme na trh od 1. července pod názvem „Lvíček Generali“ . Generali Pojišťovna má ve svém znaku již od svého založení v roce 1831 okřídleného benátského lva - a proto také název Lvíček. Reagujeme tak na stále rostoucí poptávku po tradičních pojistných produktech pro děti. Snažíme se být o krůček vpředu i v nabídce pojištění pomocí elektronických médií. Vloni jsme zahájili inovovaný on-line prodej cestovního pojištění přes internet a zejména progresivní možnost pojištění pomocí SMS Tour aWap Tour.

* Máte nějakou speciální nabídku pro malé a střední podniky?

V rámci produktu „Podnikání“ nabízíme komplexní pojištění šité přímo na míru. Základem produktu je živelní pojištění movitých a nemovitých věcí a pojištění movitých věcí proti odcizení. Produkt také umožňuje pojistit přerušení provozu, elektroniku, stroje a strojní zařízení, přepravu movitých věcí. Pojišťuje také zásoby, přepravu peněz i cenností a dále sklo. Produkt obsahuje také pojištění celé škály vynaložených nákladů, například zachraňovacích, nákladů na odstranění škod vzniklých v souvislosti se zásahem hasičského sboru, nákladů na vyklizení, bourání nebo výměnu zámků.

* Klienty pojišťoven dnes stále více zajímá rychlost a kvalita likvidace pojistných událostí. Jak na tomto poli postupujete vy?

Usilujeme o rychlou a nekomplikovanou likvidaci. Garantujeme prohlídku škod maximálně do 48 hodin. Náš likvidátor klientovi poradí jak postupovat, doporučí mu prověřenou firmu, která škodu odstraní, poskytujeme zálohy na pojistné plnění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít