Jindřišská 16: Exkluzivní kancelářské prostory, které pro Vás dýchají - Euro.cz

Přihlášení

Jindřišská 16: Exkluzivní kancelářské prostory, které pro Vás dýchají

, .,
Jindřišská 16: Exkluzivní kancelářské prostory, které pro Vás dýchají
Komerční sdělení

Víte, proč Vás tak často bolí hlava, a cítíte únavu? To vše je nedostatek čerstvého vzduchu při každodenním pracovním nasazení. Dá se to změnit, potřebujete k tomu jediné – pracovat tam, kde je 100% čerstvý vzduch.

Následujte čerstvý vzduch

Při pohledu z venku na nově zrekonstruovanou historickou budovu JINDŘIŠSKÁ 16, byste neočekávali to, co Vás uvnitř přivede k úžasu. Před Vámi se otevře elegantní atrium s dech beroucí zelenou stěnou. Tato vertikální zahrada obsahuje více než 5 000 živých rostlin, a vytváří to, o čem jiní jen hovoří: „100 % čistý vzduch pro komfortní a zdravé pracovní klima“.

Koexistence kamene, skla a zelené stěny vyjadřuje filozofii udržitelnosti a harmonii historie se současnými nároky na energetickou úspornost. Budova je držitelem předcertifikace LEED Gold a v současné době prochází procesem plné certifikace.

Exkluzivita a prestiž

JINDŘIŠSKÁ 16 nabízí unikátní a velmi reprezentativní kancelářské prostory, v některých patrech historické části budovy jsou štukové stropy, repliky historických oken v moderním pojetí s automatickým vypínáním klimatizace při otevření oken, nádherná historická schodiště. V budově se snoubí historie s modernou, k jejichž spojení v jedinečnou harmonii dochází v atriu budovy. Nové křídlo budovy má moderní charakter v pojetí kovu a skla, zatímco historická vnitřní fasáda respektuje původní materiály, tedy kámen a dřevo.

Faktor „dobrého pocitu“ kancelářských budov stále nabývá na důležitosti. Roste počet lidí, kteří cestu do práce spojí s ranním běháním nebo k dopravě používají kolo. Potřeby nejnáročnějších nájemců jsou v JINDŘIŠSKÉ 16 nadstandardně vyřešeny úložným prostorem pro kola, sprchami a uzamykatelnými skříňkami. Je myšleno i na ty, kteří preferují cestování vlastním vozem. Hovoříme o budově v samotném srdci Prahy, a tak je parkování řešeno automatickým parkovacím systémem s kapacitou 24 vozů s vjezdem z ulice Politických vězňů.

Identita vyjádřená prostorem

JINDŘIŠSKÁ 16 disponuje 6 621 m² kancelářských ploch „třídy A“ a obchodních jednotek v obou částech budovy, historické i nové. Všechna podlaží umožňují dělené uspořádání kanceláří nebo inteligentní řešení otevřeného návrhu kanceláře s plně vybavenými kuchyňkami. Cílem bylo použít nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie, a tím zajistit ten nejvyšší standard. Sofistikovaný systém správy budovy bude garantovat transparentnost provozních nákladů založenou na individuálním měření spotřeby energií v každé kancelářské jednotce a společných prostorách. Individuální nastavení teploty a chlazení, možnosti regulace vlhkosti jsou samozřejmostí.

V prvním patře budovy je zařízený kompletní showroom, kde na vlastní oči vidíte a cítíte exkluzivitu prostoru v historické části budovy a moderní rozvržení kancelářského prostoru v nové části. Tento zážitek, se sklenkou šampaňského v ruce, stojí za návštěvu JINDŘIŠSKÉ 16.

JINDŘIŠSKÁ 16 je ideální volbou pro sídlo jakkoliv velké či menší společnosti, která hledá prémiovou polohu v centru města, reprezentativní prostory se zdravým klimatem a vysoký standard služeb.

Užitečné info
Termín dokončení: jaro 2014
Celková plocha k pronájmu: 6 621 m²
Kancelářská plocha k pronájmu: 5 887 m²
Obchodní plocha k pronájmu: 496 m²
Skladové plochy: 238 m²
Pre–certifikace: LEED Gold
Zelená vertikální zahrada: 100% čerstvý vzduch
Developer/ Investor: IMMOFINANZ Group
Architekt: DaM architekti
Kontakt: www.jindrisska16.cz