Jak uspořádat netradiční meeting či konferenci? - Euro.cz

Přihlášení

Jak uspořádat netradiční meeting či konferenci?

,
Jak uspořádat netradiční meeting či konferenci?
Zdroj: Anděl Investment
Komerční sdělení

Jak se setkávat v přátelském prostředí, a i při důležitých či závažných poradách navodit domácí atmosféru? Poradí ve Vienna House Czech Republic.

Například ve Vienna House Andel’s Prague připravili speciální nabídku netradičních meetingů s bohatým doprovodným programem. Hosté si mohou zvolit kreativní rozvržení zasedacích místností, vypravit se objevovat kulinářské speciality a užít si při setkání mnoho zábavy, například objevováním daných destinací formou teambuildingové hry.

Ilustrační fotografie občerstvení

Kreativní občerstvení a tematické kávové přestávky – Nedílnou součástí úspěšného meetingu je hravá a zdravá nabídka občerstvení, přizpůsobená jednotlivým značkám na míru. Tematické a sezónní coffee breaky tak mohou přímo podporovat přemýšlení. Jedná se mimo jiné o zeleninu s dipy, wrapy, fresh džusy, ovoce a zdravé dezerty. Samozřejmostí je kvalitní káva.

Láhev

Výběr rozvržení zasedací místnosti – Pro navození správné atmosféry je dobré zvolit vhodné sezení na míru danému eventu. Jinak se účastníci budou cítit, pokud zvolíte rozvržení „škola“ nebo divadlo. Pokud plánujete větší interakci či různé brainstormingy, je lepší rozhodnout se pro kreativní nepravidelné rozvržení.

 Hotelový pokoj

Nabídnete zajímavý obsah i mimo hlavní prezentaci – Kromě „povinných“ prezentací výsledků a plánů můžete kick off meeting oživit doprovodnými aktivitami, a hravou formou tak tak podpořit, co u Vás ve firmě chybí. Potřebujete zvýšit tržby, angažovanost, kreativitu či kooperaci v rámci oddělení? Využijte nabídku zábavných teambuildových aktivit, které jsou pro vás připravené. Vyrobte si svůj korporátní parfém, naučíte se, jak prodávat kávu po celém světě, zahrajete si s kolegy v jednom orchestru, zneškodníte tikající a odpočítávající tajemnou krabici nebo poznáte Prahu formou hry „Photopoly“.

Nevíte, kam zajít s obchodními partnery na snídani, oběd či kávu? – Vienna House Andel’s Prague s adresou v oblíbené čtvrti „Anděl“ je vyhlášen svým designem, moderní architekturou a vřelým přijetím. Prostředí Oscar ‘s Baru v přízemí hotelu, který je každý den otevřen již od 06:30, se skvěle hodí na obchodní schůzky. Parkování je v podzemních hotelových garážích, k dispozici je také nabíjecí stanice pro elektromobily.

  • 231 designových pokojů, 8 suitů and 51 apartmánů (např. pro dlouhodobé pobyty)
  • Restaurace a hotelový bar
  • 15 konferenčních pokojů pro max. počet 627 osob
  • Konferenční prostory sousedního angelo by Vienna House Prague a technické zázemí pro 1 105 osob
  • VIP prostor v přilehlém skleněném salonku Crystal
  • Wellness a fitness
  • Bezplatná vysokorychlostní wi-fi
  • Podzemní parkoviště
  • Skvělá poloha v moderní pražské části Anděl

www.viennahouse.com