Jak ovlivní pandemie český bankovní trh? Týdeník Euro spouští třetí online konferenci - Euro.cz

Předplatné

  • 49x týdeník Euro
  • 30x Speciál
  • Přístup k premium článkům
  • Web bez reklam
  • Týdeník v elektronické podobě
Výhody předplatného

Přihlášení

Jak ovlivní pandemie český bankovní trh? Týdeník Euro spouští třetí online konferenci

Redakce Euro.cz,
Jak ovlivní pandemie český bankovní trh? Týdeník Euro spouští třetí online konferenci
Zdroj: Mladá fronta

Online konference Prognózy a dopady na český bankovní trh se uskuteční 4. června, od 13:00 do 15:00 h. Živý přenos konference bude vysílán na webu Euro.cz, na sociálních sítích Euro.cz, na speciální micrositě www.kola-ekonomiky.cz a na kanále Youtube.com. Diskuse bude také ke zhlédnutí na webu Mediaguru.cz, mediálního partnera konference.

V diskusi vystoupí Jiří Feix, předseda představenstva a generální ředitel Hypoteční banky, Lukáš Kovanda, ekonom a člen Národní ekonomické rady vlády, hlavní poradce České bankovní asociace Vladimír Staňura a Eva Zamrazilová, předsedkyně Národní rozpočtové rady. Debatu pro vás bude moderovat Michala Hergetová.

Témata konference

• Dopady splátkového moratoria na bankovní trh
• Vývoj úrokových sazeb a hypoteční trh
• Stabilita bankovního trhu

Konferenci sledujte na: https://youtu.be/KOmUrMa3IUI

Plán dalších konferencí najdete na www.kola-ekonomiky.cz

Každá online konference je tematicky zaměřený speciál. Diskusní platforma bude probíhat pod webovým odkazem na Euro.cz, který může vzdáleně sledovat každý připojený host a uživatel.

Nová společná diskusní platforma týdeníku Euro bude reagovat na klíčová témata a aktuální situaci na trhu. Projekt online konferencí Jak znovu roztočit kola ekonomiky je prostorem pro komunikaci předních odborníků z důležitých segmentů. Další speciály budou věnovány problematice cestovního ruchu (18. 6. 2020), gastro (16. 7. 2020), kybernetické bezpečnosti (30. 7. 2020), retailu (13. 8. 2020) a automotive (7. 8. 2020). Témata jsou zacílena na byznysové čtenáře týdeníku Euro a uživatele webu Euro.cz.

Týdeník Euro tak rozšiřuje svoji nabídku konferencí o další formát. Projekty Euro TV Roundtable a Euro TV konference, která probíhá výhradně formou osobních setkání odborníků a hostů, zůstávají zachovány. Všechny záznamy diskusí pak budou ke zhlédnutí na webu Euro.cz.

Ohodnoťte tento článek
Diskuze