Jak na krásné auto i okolí domu snadno a rychle? - Euro.cz

Přihlášení

Jak na krásné auto i okolí domu snadno a rychle?

KÄRCHER,
Jak na krásné auto i okolí domu snadno a rychle?
Zdroj: Kärcher
Komerční sdělení

Čištění okolí domu a péče o zahradu i auto může být snadná a poměrně rychlá. Stačí vsadit na správné a kvalitní pomocníky.

Čištění okolí domu, zahrady ale i auta může být pohodlné a zábavné, pokud vám jde práce hezky od ruky. Vypořádat se s nečistotami a osvobodit chodníky i zídky od plevele či mechu můžete rychle a efektivně. Tlaková myčka Kärcher K 5 FULL CONTROL HOME má tu výhodu, že na ní lze rychle a pohodlně regulovat tlak vody bez nutnosti výměny nástavce a vždy jej zobrazí i LED kontrolka na pistoli. Na každý povrch si můžeme tedy nastavit vhodný tlak. Navíc ji lze využít v kombinaci s čisticími prostředky pro čištění různých materiálů.

 Šetrně vyčistíte židle, stoly ale i například klouzačky a jiné venkovní hračky, které jsou stále vystaveny náporu prachů a pylů. Stačí jediným otočením trysky upravit tlak vody a svou krásu mají zpět i například masivní žulové květináče.

Zdroj: Kärcher

Mezi spárami dlažby neúnavně raší plevel, na schodech se chytá mech a lišejník zase prorůstá zídky. Díky tenkému paprsku vody tlaková myčka plevel kolem cest jednoduše odřízne. K odstranění špíny mezi spárami i na povrchu můžete využít speciální čistič ploch T-racer, který jednoduše k tlakové myčce připojíte a bez vynaložení síly s ním po čištěné ploše pohybujete rovnými tahy. Vyčistíte s ním povrchy jako je dlážděná podlaha, kamenné zídky, dřevěná terasa či fasáda. Samozřejmě při čištění dřevěných materiálů je potřeba postupovat velice opatrně.

V případě, že chcete čistit stěny a zídky, stačí T-racer připevnit přímo na vysokotlakou pistoli, přiložit k povrchu a opět pohybovat nástavcem po čištěné ploše. Snadno se tak zbavíte právě mechů a lišejníků. Navíc je součástí balení K 5 FULL CONTROL HOME i Čistič kamene a fasád 3V1, který kromě efektivního čištění slouží k zabraňování růstu řas a jako ochrana proti větru.

Vyměňte čistič ploch za plochou trysku a můžete se vrhnout na mytí auta.  Pokud chcete mít auto důkladně umyté, doporučujeme aplikovat čisticí prostředek pomocí pěnovací trysky Kärcher FJ 6, s jejíž pomocí vytvoříte mimořádně účinnou aktivní pěnu. Trysku jednoduše nasadíte na pistoli tlakové myčky. Mimochodem ji můžete využít i pro zefektivnění čištění zahradního nábytku nebo zimní zahrady.

Zdroj: Kärcher

Máte auto umyté a chcete, aby se jeho exteriér přímo blýskal a interiér lákal k pohodlné jízdě? Nová autokosmetika Kärcher nabízí kvalitní péči pro vaše auto. Vosk na auto Kärcher RM 660 zvýrazní barvu laku a zintenzivní jeho lesk. Díky svému složení čistí lakovaný povrch a odstraňuje povrchové škrábance. Zároveň lak chrání před UV zářením, silniční špínou nebo dokonce před solí. Kärcher Odstraňovač hmyzu 3V1 RM 618 je vhodný pro použití na lakovaných površích, kovu, plastu ale i například při čištění oken a zrcátek. Nečistoty odstraňuje efektivně, avšak je stále šetrný k čištěným materiálům.

Čistič autoskel od Kärcheru RM 650 odstraňuje mastnotu, skvrny od hmyzu, nikotin a poradí si i s otisky prstů. Navíc na skle vytváří ochrannou vrstvu s antistatickým efektem. Takže je povrch krásně hladký a odpuzuje špínu.

Čistič disků Kärcher RM 667 Premium si poradí i s černou špínou z brzd, zimními nánosy soli nebo dokonce s vápenatými skvrnami.  Stále je ale šetrný k čištěnému materiálu. Díky inteligentní změně barvy navíc také poznáte, kdy je prostředek aktivní a kdy jej můžete již opláchnout.

O krásný a svěží interiér se postarají Čistič interiéru RM 651 a Čistič palubní desky Kärcher RM 652, díky kterým snadno vyčistíte plasty, gumy, vinyl i textil. Čištěny a chráněny jsou i plastové a gumové povrchy jako je například přístrojová deska nebo dveřní výplně. Více o pomocnících pro péči o vaše auto či zahradu naleznete na www.karcher.cz .