Jak lépe využít SalesForce, MS Dynamics, Sugar při volání?

Komerční sdělení

Pokud máte informace o zákaznících v CRM, využijte je. Propojte telefony s vaším SalesForce, Microsoft Dynamics nebo Sugar CRM a umožněte jim vzájemně sdílet informace. Na začátku hovoru se dozvíte o volajícím vše podstatné ze svého CRM. To si také zapamatuje, kdy a s kým jste mluvili. A ještě si přímo z CRM zavoláte jedním klikem.

Někdo volá. Na displeji se zobrazuje jen jméno - Jan Novák. To mi něco říká, ale nemůžu si přesně vybavit co. Přijmu hovor a ve sluchátku se ozve: „Dobrý den, připomínám se, jak jsme spolu mluvili. Slibovali jste nám tu nabídku …“ Co já jsem jim to jen slíbil? Kdyby se aspoň pořádně představil, z jaké firmy volá.

Ukažte zákazníkovi, že je nejdůležitější

Zkuste to jinak. Překvapte mile zákazníka. Ukažte, že jej znáte a on je pro vás ten nejdůležitější. Pokud si vedete záznamy v CRM, propojíte jej s telefony, tak vám CRM při příchozím hovoru vždy napoví. Na obrazovce PC se vám zobrazí, že Jan Novák volá z firmy První obchodní s.r.o., je to váš zákazník střediska 11, přináší vám roční tržby 12 mil. Kč se ziskem 2 mil. Kč. A posledně jste mu slíbili cenovou nabídku na dodávku strojů. Až 6 nejdůležitějších informací z vašeho SalesForce, Dynamics nebo Sugar se zobrazuje v chytrém CTI okně automaticky otevíraném při příchozích i odchozích hovorech. Nic nemusíte nikde hledat.

Poznámky nebo úkoly se vám neztratí

Chytré okno vám data z CRM nejen zobrazí, ale umí je zpět do CRM i ukládat. Během hovoru si v něm můžete psát textové poznámky o hovoru nebo vytvořit úkol s připomenutím. Vaše poznámky a úkoly jedním klikem uložíte na kartu zákazníka v CRM.

CRM si samo zapamatuje, s kým mluvíte i na koho zapomínáte

I bez toho, abyste museli na něco myslet, si vaše CRM samo zapamatuje všechny příchozí a odchozí hovory u konkrétního zákazníka. Do CRM je automaticky uloženo: komu ve vaší firmě zákazník volal (dozvíte se např., jak často daný zákazník volá na techn. podporu), kdo z vaší firmy naposledy volal zákazníkovi a datum a čas telefonátu. Informace můžete použít pro automatické upozornění typu „VIP zákazník nebyl kontaktován 60 dní“.

Z CRM můžete i telefonovat

Mají vaší obchodníci obvolat větší množství kontaktů s využitím CRM? Po propojení telefonu a CRM obchodníci nebudou muset vyhledat kontakt v CRM a následně jej vyťukat na telefonu. Stačí, když na kartě zákazníka v CRM kliknou na tel. číslo a hovor se vyvolá sám.

A jak propojit CRM a telefony?

Všechny výše popsané výhody propojení CRM a pevných telefonů vám zajistí služba „VOIPEX okno do CRM“ od společnosti IPEX a.s. Jedná se o standardizované a tedy levné řešení ve srovnání s úpravou CRM na zakázku. Pokud vás zajímá, jak službu může využít obchodník, zákaznická podpora nebo manažer, mrkněte na přehled, v čem jim to pomůže. A můžete si stáhnout i ebook. :-)

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak získat peníze ze životního pojištění?
Nový hit sociálních dávek? Během února přes 2 tisíce žádostí o otcovskou
Na co si Češi nejčastěji půjčují?
Pravda, nebo mýtus: 10 faktů o vdovském důchodu
Pečujte o zdraví, ušetříte až třetinu dobrovolného pojistného
Auta
Video smrtelné nehody autonomního vozu dokazuje naprosté…
LSEV je čínské auto vyrobené na 3D tiskárně. Prodávat se začne za rok
Škoda představí do konce roku 2020 pět elektrifikovaných modelů
Pět zajímavých a dostupných ojetin, které už nebudou ztrácet na ceně
Galerie: 12 nejlevnějších aut na českém trhu, která jedou přes 250 km/h
Technologie
Policie zveřejnila video ze smrtelné nehody samořiditelného Uberu. Kdo udělal chybu?
Škoda představí do konce roku 2020 pět elektroaut
Google vás šmíruje. Prohlížeč Vivaldi proto změnil výchozí vyhledávač
Zprávy o GeForce Partner Program měly pravdu, už dopadá na produkty. Někdy legračně
Všechny kanály Novy v DVB-T2 chytí už 50 % populace
Hry pro příležitostné hráče