Hyundai nestaví jen auta, vytváří zážitky - Euro.cz

Přihlášení

Hyundai nestaví jen auta, vytváří zážitky

, Pohunkova,
Hyundai nestaví jen auta, vytváří zážitky
Zdroj: Hyundai
Komerční sdělení

Sportovní divize Hyundai N přenáší emoce a technologie světa závodních vozů na běžné silnice a zpřístupňuje je také běžným řidičům. Ať jste kdekoliv a míříte kamkoliv, jedině opravdové zážitky vám zvednou hladinu adrenalinu v krvi. Prožijte je naplno a vychutnejte si vůni benzinu, výkon motoru a rychlost.

Jedná se o stále více populární divizi N, která se již při uvedení prvního modelu na trh dočkala obrovského úspěchu. A proč právě N? Vysvětlení je možné hledat na německém okruhu Nürburgring, ve vývojovém centru v Namyangu, nebo v Nošovících u Frýdku-Místku, kde probíhá výroba všech N-kových modelů.

U nás jsou k dispozici již čtyři modely N se sportovní duší. Tedy legendární hatchback i30 N, zcela nový i30 Fastback N nebo Tucson a i30 Fastback ve sportovní výbavě N Line. Mimořádný úspěch vyvolal již první model divize N, jehož původní výrobní plán musel být kvůli enormní poptávce více než ztrojnásoben. Velký ohlas sklidil také u odborné veřejnosti, od které získal celou řadu prestižních ocenění a ve srovnávacích testech porážel etablované rivaly konkurenčních značek. Hyundai i30 N se okamžitě stal jedním z nejlepších automobilů kategorie „hot-hatch“ vůbec a byl například označen jako „The Game Changer“, neboli vůz, který boří zažité konvence a stanovuje nová měřítka.

Po velkém úspěchu hatchbacku se divize N začala rozrůstat a nedávno byl představen zcela nový i30 Fastback N, který se ještě o trochu víc přibližuje multifunkčnímu vozu, který vás každý den doveze do práce a o víkendu se z něj stane vysněný sporťák, který vám vykouzlí úsměv od ucha k uchu – stačí pouze stisknout tlačítko a aktivovat sportovní režim N.