Homeoffice – ano, či ne? Udělejte si kvalitní pracovní místo i doma - Euro.cz

Přihlášení

Homeoffice – ano, či ne? Udělejte si kvalitní pracovní místo i doma

Internet Mall, a.s.,
Homeoffice – ano, či ne? Udělejte si kvalitní pracovní místo i doma
Komerční sdělení

Pokud jste podnikatelem nebo máte osvíceného zaměstnavatele, můžete občas pracovat z domova. Je to sice pohodlnější než dojíždět do kanceláře, na druhou stranu vás mohou bolet záda od hrbení se u konferenčního stolku. Vybudujte si pořádnou pracovnu, díky které pro vás bude radost pracovat i z domova.

Jak vybírat nábytek a doplňky do pracovny?

Základním vybavením pracovny by měl být výškově nastavitelný a prostorný kancelářský stůl. Během sezení by výška jeho desky měla dosahovat vašich loktů. Nezapomeňte na úložné prostory pro všechny kancelářské nezbytnosti a dostatečné místo na natažení nohou. Dále si kupte kvalitní křeslo na sezení – nejlépe ergonomické s možností polohování podle individuálních potřeb. Nakonec se vám určitě bude hodit také pracovní lampa. Ta by měla mít velkou plochu osvitu a možnost polohování. Pokud si budete moci vybrat, chtějte žárovku se studeným odstínem světla, které váš mozek nabudí k produktivitě.

Kancelářský stůl Ergo Alfa

Stůl Ergo Alfa s rozměry 180 × 120 cm se hodí do normální i domácí kanceláře. Můžete si vybrat mezi provedením na levou nebo pravou stranu. Ke stolu lze dokoupit příslušenství (skříně, kontejnery pod stůl apod.), díky kterému si nábytek v pracovně můžete sladit do jednoduchého designu. Stůl je nabízen v 5 různých dekorech, takže se snadno sladí i s ostatním vybavením bytu nebo domu. Vrchní deska byla vyrobena z laminované dřevotřísky o tloušťce 25 mm. Díky nastavitelným nohám můžete výšku stolu snadno přizpůsobit vaší postavě.

Křeslo Merope SP

Kancelářská židle Merope SP disponuje nastavitelným podhlavníkem, kolečky a opěrákem ze samonosné síťoviny, která je velmi prodyšná. Kovový kříž pak zajistí správnou polohu vaší bederní páteře. Díky 4 polohám aretace (včetně volné, „houpací“, polohy) si můžete polohu křesla snadno přizpůsobit. Područky si můžete nastavit, aby výškově i šířkově odpovídaly vašim potřebám. Prodává se ve 3 tmavých barevných odstínech.

Lampa Solight WO37-B

Kvalitním zdrojem světla si pomůžete nejen k lepší viditelnosti, ale dokáže vás i příjemně povzbudit. Stmívatelná lampa Solight WO37-B svítí pomocí LED. Tato technologie zajišťuje vysoký svit při velmi nízké energetické náročnosti a dlouhé životnosti. Lampička se ovládá dotykem a umožní vám volit 4 odstíny světla – od relaxačního teplého až po studený, který se hodí k práci. V podstavci se nachází USB otvor, díky kterému si nabijete třeba mobilní telefon přímo na desce stolu.

Zákazníkům se na lampě Solight WO37-B líbí možnost plynulé regulace svitu a odstínů. Naopak by uvítali delší napájecí kabel.

Domácí pracovna vás nabudí k činnosti

Pracovní nasazení doma vám pomůže udržet pěkná domácí pracovna. Využijete ji při homeoffice nebo při práci na počítači. Jejím základem je kvalitní nábytek – výškově nastavitelný stůl, ergonomická židle a pracovní lampa s dostatečným svitem. Buďte o krok napřed a podávejte skvělé výkony díky prostoru, kde se můžete plně soustředit.