Home Sweet Home

08. prosince 2008, 15:21 - mgr. Rita Kindlerová
08. prosince 2008, 15:21

Krátce mgr.

Manažerem nově otevřené berounské pobočky realitní společnosti Home Sweet Home byl jmenován Petr Černohorský, který ve společnosti působí již šest let. Doposud zastával funkci vedoucího oddělení pronájmů v pražské centrále. Černohorský se na realitním trhu pohybuje dlouhodobě. Hovoří plynně anglicky, španělsky a domluví se portugalsky. Ve volném čase se věnuje rodině a zvelebování rodinného statku.

Hotel Thermal
Novým generálním ředitelem lázeňského hotelu Thermal, který je jedním z největších v Karlových Varech, je bývalý karlovarský hejtman Josef Pavel (ODS). Hotel provozuje státní společnost Thermal – F. Místo v Thermalu se uvolnilo před dvěma měsíci, kdy jeho ředitel odešel do zahraničního angažmá. Josef Pavel v Thermalu působil po určitý čas od roku 1976, kdy současně studoval práva. Deset let pracoval v karlovarském luxusním Grandhotelu Pupp jako náměstek ředitele a poté i jako šéf hotelu. Z Puppu odešel v roce 1996, když byl poprvé zvolen karlovarským primátorem.

OTIS
Výrobce výtahů a eskalátorů OTIS vyměnil část svého vedení. Dosavadní prokuristy Leoše Vídenského a Radka Kadlece nahradili Ladislav Zeman a Igor Hajdin, kteří už ve firmě předtím působili. Vídenský i Kadlec nastoupili v rámci skupiny na jiné pozice. Třiačtyřicetiletý Leoš Vídenský, který dosud pracoval jako finanční ředitel české pobočky OTIS, se stal finančním ředitelem pro střední Evropu. Devětatřicetiletý Radek Kadlec začal namísto působení v OTIS šéfovat sesterské firmě OTIS Escalators.

Třinecké železárny
Zaměstnanci Třineckých železáren budou mít v dozorčí radě dva nové zástupce. V příštích pěti letech budou jejich zájmy hájit odborář Vladislav Heczko (52) a o čtyři
roky starší Roman Mitręga, vedoucí provozu válcovny předvalků a hrubých
profilů. Rozhodli o tom zaměstnanci firmy. Noví členové nahradí Oldřicha Cieslara a Jiřího Stašáka, kterým vypršel mandát.

Lupa.cz
Novým šéfredaktorem odborného serveru o českém internetu a telekomunikacích Lupa.cz se stal Patrick Zandl (34). Ve vedení serveru nahradil Aleše Miklíka, který od července zastává funkci vedoucího všech redakcí internetového vydavatelství Internet Info. Patrick Zandl spoluzaložil již v roce 1996 magazín o mobilních telefonech Mobil server, který později prodal společnosti Mafra. Působil a působí jako publicista a analytik telekomunikačních trhů, podílel se na řadě dalších internetových projektů jako jsou Pipay.cz nebo internetová televize Stream.cz.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Víkend bude plný prázdnin: trošku volna a více času
Servisní prohlídka auta na zimu: Kolik stojí a na co se zaměřit
Dlouhá cesta do práce? I na dojíždění a stěhování existuje příspěvek
Babišov: 10 důvodů, proč ANO vyhrálo volby
Investujeme do podílových fondů
Auta
Lotus Elise Cup 260 je další z řady britských specialit.…
Šéf VW Matthias Müller se obul do Tesly: „Vyhazují stovky milionů dolarů z okna“
Video: Podívejte se, jak Tatra zdolala jednu z nejvyšších uměle vytvořených překážek světa
Navrhují automobilky auta na míru bariérovým testům? Nový test IIHS ukázal, že spíše ne
Porsche 911 Carrera T má kratší manuální převodovku a nižší hmotnost
Technologie
Opustí AMD s GPU továrny GlobalFoundries? Čipy Navi na 7 nm má prý vyrábět TSMC
Bixby 2.0: hlasový asistent Samsungu se rozšíří i do ostatních zařízení, půjde přes něj ovládat ledničku
Google Pixel 2 je v Česku, ale stojí pořádný balík
Logitech MX Master 2S: jak jednou myší ovládat tři počítače (vyzkoušeno)
Po instalaci Windows 10 Fall Creators Update někomu chybí aplikace. Co s tím?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít