Emil Frey Select a SK Slavia Praha: partnerství, které vyšlo - Euro.cz

Přihlášení

Emil Frey Select a SK Slavia Praha: partnerství, které vyšlo

, Pohunkova,
Emil Frey Select a SK Slavia Praha: partnerství, které vyšlo
Zdroj: Emil Frey Select
Komerční sdělení

Emil Frey Select a fotbalový tým SK Slavia Praha vytvořily silný tandem, který aktuálně zažívá období plné mimořádných úspěchů. Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select oslavil v březnu rok působení na českém trhu a uplynulých dvanáct měsíců lze hodnotit jednoznačně úspěšně.

Kromě toho, že si Emil Frey Select velmi rychle získal pozici seriózního a spolehlivého partnera pro koupi kvalitního ojetého vozu, jehož služeb využilo více než 4300 zákazníků, stal se také automobilovým partnerem fotbalového klubu SK Slavia Praha. Ten se pro změnu před několika dny stal podevatenácté ligovým mistrem a současně letos oslavil historický úspěch v podobě postupu do čtvrtfinále Evropské ligy UEFA.

Hvězdná flotila

Emil Frey Select jakožto automotive partner SK Slavia Praha poskytuje fotbalovému klubu flotilu 26 vozů různých značek. Uživateli oficiálních automobilů, opatřených logem Emil Frey Select a příznačnou slavistickou hvězdou, jsou zejména manažeři, trenéři, skauti, kustodi a vybraní hráči týmu Slavia Praha. V této flotile jsou nejčastěji zastoupené vozy Peugeot, Citroën, DS Automobiles a Subaru, tedy klíčové značky patřící do portfolia dovážených značek skupiny Emil Frey v ČR.

Historie spojuje

Dalším pojítkem mezi Emil Frey Select a SK Slavia Praha je význam jejich historického odkazu. Emil Frey Select těží z obchodní síly a velikosti skupiny Emil Frey, která je největším distributorem vozů v Evropě, a z téměř stoleté historie, během níž si firma vybudovala renomé a získala důvěru zákazníků. Stejně tak Slavia se může pyšnit více než 120letou klubovou historií, která je samozřejmě jednou z klíčových hodnot klubu.

Síť prodejen se rozšiřuje

S kompletní nabídkou kvalitních ojetých a certifikovaných vozů Emil Frey Select se můžete seznámit jak na webu www.emilfreyselect.cz, tak ve čtyřech prodejních místech v Praze. Jedním z nich je například reprezentativní showroom v Kolbenově ulici ve Vysočanech, který návštěvníky láká nabídkou luxusních vozů a služeb i kultivovaným prostředím na úrovni prodeje nových vozů.