Elektřina 2011 - tabulka 2

28. prosince 2010, 11:12 - Profit
28. prosince 2010, 11:12

Území: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj.

Foto: archív Profit

Vstupní hodnoty: domácnost (svítí), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D02d, jistič 3*25A, 2 200 kWh (VT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Single11224114672,17243
Elimon a.s.Standard 241178911493-2,51-296
RWE Energie, a.s.Standard -11601 --
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011* -11601 --
BICORN s.r.o.Extra* -11613 --
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Basic11101116144,62513
Lumen Energy, a.s.HOME11591116520,5361
Nano Energies Trade s. r. o.Jednotarif_D111058116565,41598
CORASTA s.r.o.standard11586117061,04120
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Comfort11225117584,75533
RSP Energy a.s.standard11164117585,32594
Pražská energetika, a.s.Komfort+Bonus2010*-11807--
CENTROPOL ENERGY, a.s.D Optimum 2411404118203,65416
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE11532119053,23373
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic11545119193,24374
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Standard - Exclusive11461119744,48513
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-11974--
E.ON Energie, a.s.ElektřinaKlasik11864119871,04123
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-11994--
BICORN s.r.o.Standard11586120113,67425
E.ON Energie, a.s.ElektrinaTrend prosinec*-12092--
Pražská energetika, a.s.KOMFORT KLASIK 2411948122672,67319
Pražská energetika, a.s.Komfort+Garant2011*-12668- -

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Vstupní hodnoty: domácnost (přímotop), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D45d, jistič 3*25A, 600 kWh (VT); 14400 kWh (NT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Heat36639381894,231550
Elimon a.s.Přímotop 2040729389524,36-1777
Lumen Energy, a.s.HOME přímotop39711397190,028
Nano Energies Trade s. r. o.Přímotop_D20357113980810,723854
BICORN s.r.o.Extra*-39930--
RWE Energie, a.s.Přímotop-40137--
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011*-40137--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-40233--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE38507403814,871874
CORASTA s.r.o.standard38202404055,772203
RSP Energy a.s.standard358624040612,674544
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic38597404714,861874
CENTROPOL ENERGY, a.s.Optimum38481405475,372066
BICORN s.r.o.Přímotop_D37780406407,572860
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Basic37355406428,803287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Comfort37499407868,773287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Exclusive37715410028,723287
Pražská energetika, a.s.KOMFORT PŘÍMOTOP 2040121412392,791118
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-41360--
E.ON Energie, a.s.E.ON ElektřinaPřímotop40916414501,31534

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Zpět na článek

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
T-Mobile se skamarádil s Netflixem. Ale nejde o to, na co myslíte…
Tržní podíly výrobců grafik v Q3 2017: Nvidia vylétla nahoru, získává tržní podíl
Vyšel Vivaldi 1.13. Vylepšuje stahování a práci desítkami listů
Transcend RDC2: multifunkční čtečka karet pro smartphony (vyzkoušeno)
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít