Elektřina 2011 - tabulka 2

28. prosince 2010, 11:12 - Profit
28. prosince 2010, 11:12

Území: Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj.

Foto: archív Profit

Vstupní hodnoty: domácnost (svítí), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D02d, jistič 3*25A, 2 200 kWh (VT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Single11224114672,17243
Elimon a.s.Standard 241178911493-2,51-296
RWE Energie, a.s.Standard -11601 --
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011* -11601 --
BICORN s.r.o.Extra* -11613 --
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Basic11101116144,62513
Lumen Energy, a.s.HOME11591116520,5361
Nano Energies Trade s. r. o.Jednotarif_D111058116565,41598
CORASTA s.r.o.standard11586117061,04120
ČEZ Prodej, s.r.o.D-standard - Comfort11225117584,75533
RSP Energy a.s.standard11164117585,32594
Pražská energetika, a.s.Komfort+Bonus2010*-11807--
CENTROPOL ENERGY, a.s.D Optimum 2411404118203,65416
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE11532119053,23373
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic11545119193,24374
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Standard - Exclusive11461119744,48513
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-11974--
E.ON Energie, a.s.ElektřinaKlasik11864119871,04123
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-11994--
BICORN s.r.o.Standard11586120113,67425
E.ON Energie, a.s.ElektrinaTrend prosinec*-12092--
Pražská energetika, a.s.KOMFORT KLASIK 2411948122672,67319
Pražská energetika, a.s.Komfort+Garant2011*-12668- -

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Vstupní hodnoty: domácnost (přímotop), distribuční území ČEZ distribuce, distribuční sazba D45d, jistič 3*25A, 600 kWh (VT); 14400 kWh (NT) Celková platba za elektřinu Kč/rok (vč. DPH)

Dodavatel Produkt20102011změna %změna Kč
United Energy Trading, a.s.Home Heat36639381894,231550
Elimon a.s.Přímotop 2040729389524,36-1777
Lumen Energy, a.s.HOME přímotop39711397190,028
Nano Energies Trade s. r. o.Přímotop_D20357113980810,723854
BICORN s.r.o.Extra*-39930--
RWE Energie, a.s.Přímotop-40137--
RWE Energie, a.s.Garant a Garant 2011*-40137--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Garance*-40233--
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR ON-LINE38507403814,871874
CORASTA s.r.o.standard38202404055,772203
RSP Energy a.s.standard358624040612,674544
BOHEMIA ENERGY entity s.r.o.Home ČR Basic38597404714,861874
CENTROPOL ENERGY, a.s.Optimum38481405475,372066
BICORN s.r.o.Přímotop_D37780406407,572860
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Basic37355406428,803287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Comfort37499407868,773287
ČEZ Prodej, s.r.o.D-Přímotop - Exclusive37715410028,723287
Pražská energetika, a.s.KOMFORT PŘÍMOTOP 2040121412392,791118
RWE Energie, a.s.Stabil 2012*-41360--
E.ON Energie, a.s.E.ON ElektřinaPřímotop40916414501,31534

* tarify na dobu určitou, případně jina omezené nabídky

Zdroj: Enfocus.cz

Zpět na článek

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít