Důležité termíny

02. května 2006, 00:00 - KAREL JANKŮ
02. května 2006, 00:00

STŘEDA 3. KVĚTNA * Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108. * Privátní značky -možnost nebo nutnost je název dvoudenní konference, která se uskuteční v Praze.

STŘEDA 3. KVĚTNA

 • Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Kontakt: cblkomora@nextra.cz, tel.: 261 352 108.
 • Privátní značky -možnost nebo nutnost je název dvoudenní konference, která se uskuteční v Praze. Kontakt: hedvika.machova@konference.cz, tel.: 222 074 503.
 • Komerčním rizikům a jejich zajištění bude věnován seminář, který v Praze pořádá vládní agentura CzechTrade. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

ČTVRTEK 4. KVĚTNA

 • Psychologie aprůběh obchodního jednání z hlediska teritoriálních zvláštností je námětem setkání, které v Plzni pořádá tamní hospodářská komora ve spolupráci s agenturou CzechTrade. Kontakt: plzen@czechtrade.cz, tel.: 378 226 953.
 • Zdanění firem a cizinců v Číně bude hlavním tématem semináře, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Kontakt: silvie.markova@s-m-art.com, tel.: 604 748 699.
 • Příležitosti na polském trhu budou představeny na semináři, který v Praze pořádá CzechTrade. Na programu je například přednáška o vyhledání obchodního partnera či o strategii obchodního jednání. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.
 • Energetická politika státu a její vliv na podnikatelské prostředí bude námětem semináře, který v Praze pořádá Hospodářská komora. Kontakt: tel.: 312 248 787.

PONDĚLÍ 8. KVĚTNA

 • Mezinárodní veletrh zaměřený na obnovu a rekonstrukci Iráku začíná v Jordánsku. Akce potrvá až do 11. května. Kontakt: info@rebuild-iraq-expo.com.vn nebo fkaddoura@recexpo.com.

ÚTERÝ 9. KVĚTNA

 • Začínají kurzy programování pro web. Školení, které pořádá přerovská hospodářská komora, zahrnuje 80 výukových hodin. Kurzy končí 11. července a z 80 procent jsou hrazeny ze zdrojů Evropského sociálního fondu. Kontakt: hkprerov@hkprerov.cz, tel: 581 208 735.

ÚTERÝ 16. KVĚTNA

 • Podnikatelské setkání určené firmám, které pracují nebo obchodují se zahraničím, dále pak mezinárodním manažerům či zaměstnancům nadnárodních společností pořádá brněnská obchodní a hospodářská komora. Kontakt: clenove @ohkbrno.cz, tel: 541 159 055.
 • Mezinárodní nápojový veletrh pro gastronomii Víno a destiláty začíná na pražském výstavišti v Holešovicích. Akce potrvá až do 18. května. Kontakt: vegoprag@vegoprag.cz, tel.: 271 770 953.

ČTVRTEK 18. KVĚTNA

 • Seminář Reporting a konsolidace podle mezinárodních účetních standardů pořádá Point Consulting ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Účastníci se seznámí s praktickou aplikací IAS, konsolidací účetních závěrek a harmonizací externího a interního reportingu. Kontakt: tritova@pointconsulting. cz, tel.: 225 096 445.
 • Začíná dvoudenní seminář „Controlling odbytu a řízení ziskovosti zákazníků“. Na akci například vystoupí odborníci z praxe podniků Armatury Group, Měď Povrly, SCA Packaging a Škoda Auto. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

STŘEDA 31. KVĚTNA

 • Mezinárodní podnikatelské fórum Futurallii 2006 začíná v polské Wroclawi. Zúčastnit by se ho mělo více než 1000 podnikatelů. Akce končí 2. června. Kontakt: info@businessclubhk.cz.

DAŇOVÉ TERMÍNY

STŘEDA 10. KVĚTNA

 • spotřební daň - splatnost daně za březen (mimo spotřební daň z lihu)

ČTVRTEK 25. KVĚTNA

 • spotřební daň - splatnost daně za březen (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za duben - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za duben (pokud vznikl nárok) * daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za duben

STŘEDA 31. KVĚTNA

 • daň z nemovitostí - splatnost celé daně (poplatníci s daňovou povinností do 1000 Kč včetně) - splatnost 1. splátky daně (poplatníci s daňovou povinností vyšší než 1000 Kč s výjimkou poplatníků samostatně provozujících zemědělskou výrobu a chov ryb -dále jen „samostatně hospodařící rolníci“)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy budou Vánoce a vánoční prázdniny?
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Auta
Seat dále navýší výkon Leonu Cupra. Příští rok dorazí…
Muzeum Citroën prodává část své sbírky. Jsou to samá krásná a zajímavá auta
Honda chystá na rok 2022 elektromobil, který se nabije za 15 minut
Kdo se stane evropským autem roku? SUV mají největší šanci, protože jich je většina
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
Technologie
Další šikovná externí grafika s malými rozměry. Uvnitř je přitom desktopová GTX 1060
První týden s Android Pay: 90 % plateb mobilem provedli muži
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít