Důležité termíny

11. dubna 2005, 00:00 - Petr Kučera
11. dubna 2005, 00:00

PONDĚLÍ 11. DUBNA * Končí nabídka akciové společnosti Wienerberger cihlářský průmysl na výkup akcií stažených z veřejného obchodování. * Vlastimil Tlustý (ODS), poslanec a místopředseda rozpočtového výboru Parlamentu, bude hostem kulatého stolu v rámci akce „Zeptejte se poslance na to, co vás zajímá“.

PONDĚLÍ 11. DUBNA

* Končí nabídka akciové společnosti Wienerberger cihlářský průmysl na výkup akcií stažených z veřejného obchodování.

* Vlastimil Tlustý (ODS), poslanec a místopředseda rozpočtového výboru Parlamentu, bude hostem kulatého stolu v rámci akce „Zeptejte se poslance na to, co vás zajímá“. V Brně ji pořádá tamní Obchodní a hospodářská komora. Tématem setkání je Ekonomický vývoj ČR: rovná daň - mýtus nebo realita. Kontakt: OHK Brno, tel.: 541 159 055, e-mail: seminare@ ohkbrno.cz.

* Mezinárodní strojírenský veletrh Hannovermesse začíná v Hannoveru. Potrvá do 15. dubna. Kontakt na pořadatele: tel.: ++49-511-89-31100, fax: ++49-511-89-32684, e-mail: hannovermesse@messe.de. Realizátor české účasti: tel: 541 152 838, 602 442 851, e-mail: jdolezel@bvv.cz.

ÚTERÝ 12. DUBNA

Nové programy podpory podnikání pro letošní rok představí seminář v Brně. Pořádá ho regionální kancelář Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest. Věnovat se bude programům Rozvoj II a Profese a podpoře podnikání v rámci Společného regionálního operačního programu. Kontakt: tel: 541 651 227, e-mail: brno@czechinvest.org.

STŘEDA 13. DUBNA

Mezinárodní veletrh Pragoalarm /Pragosec začíná na pražském holešovickém Výstavišti. Akce se zaměřuje na zabezpečovací techniku, systémy a služby, požární ochranu a záchranná zařízení. Potrvá do 15. dubna. Kontakt: tel. 220 103 478, 476, e-mail: alarm @incheba.cz.

* Končí jednokolové výběrové řízení na prodej dluhů, které vyhlásila Konpo, dceřiná společnost České konsolidační agentury. Balík předběžně obsahuje pohledávky v celkovém objemu zhruba 2,5 miliardy korun.

* České firmy na německém trhu po vstupu do Evropského společenství -to je název semináře, který se uskuteční v Pardubicích. Z obsahu: Změny v pracovním povolení, smlouva o dílo a její změny, kupní smlouvy, smlouva o obchodním zastoupení, změny v problematice vymáhání pohledávek, vzájemné uznávání rozsudků. Kontakt: tel.: 466 613 782, e-mail: khkpce@ khkpce.cz.

* VBratislavě začíná Financial summit 2005. Cílem konference je odborně analyzovat současný stav finančního sektoru formou přednášek s akcentem na jeho právě se vyvíjející silný segment - důchodové spoření. Kontakt: tel. 421 254 418 969, 254 418 198, 254 418 997, e-mail: info@incoma.sk.

* Třídenní celostátní konference ENVIRO 2005 začíná v Kladně. Zaměří se na management životního prostředí, jakosti a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Kontakt: tel.: 312 645 007, e-mail: cert@cert.cz. * Daňové a penzijní reformy na Slovensku se má týkat pracovní setkání podnikatelů s finančním analytikem Michalem Gajdzicou, které se uskuteční v Ostravě. Účast je zdarma. Akci pořádají CEVRO - Liberálně konzervativní akademie, Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a Regionální hospodářská komora Ostrava. Kontakt: tel.: 597 479 328, e-mail: info@rhko.cz.

ČTVRTEK 14. DUBNA

* Mezinárodní veletrh informační a komunikační techniky Intec začíná v Pražském veletržním areálu Letňany. Jde o první ročník třídenního kontraktačního setkání českých a zahraničních výrobců hardware, software, telekomunikační, radiokomunikační a satelitní techniky. Ve stejném termínu v areálu probíhají další dva technické odborné veletrhy: Creative 2005 je zaměřen na audiovizuální a osvětlovací techniku, Vision 2005 na grafickou, fotografickou a tiskovou techniku. Kontakt: tel.: 224 263 136, e-mail: intec@terinvest.com.

* Výstava dopravních prostředků, turismu a cestovního ruchu Mobil salon začíná na Výstavišti v Českých Budějovicích. Potrvá do 17. dubna.

* Spolupráci s německými společnostmi se bude věnovat právní konzultační den v Ostravě. Pořádá ho Regionální hospodářská komora Ostrava. Kontakt: tel. číslo: 597 479 328, e-mail: m.mannova@rhko.cz.

* Islandsko-české podnikatelské fórum proběhne v pražském hotelu Intercontinental. Delegaci firem vede ministryně životního prostředí Islandu. Součástí budou také dvoustranná jednání. Kontakt: e-mail: pindurova@mpo.cz.

PÁTEK 15. DUBNA

* Čtvrtá Českokrumlovská mediální konference začíná v hotelu Růže v Českém Krumlově. Tématem dvoudenního setkání je financování digitálního rozhlasového a televizního vysílání.

* Dům a zahrada - veletrh zahradní mechanizace, potřeb pro zahrádkáře, stavebních materiálů, nábytku a bytových doplňků - začíná na Výstavišti v Lounech. Potrvá do 17. dubna.

PONDĚLÍ 18. DUBNA

* Cestovní ruch na prahu 3. tisíciletí - to je název konference, která se uskuteční v pražském hotelu Olšanka. Tradiční součástí bude samostatná sekce, která se zabývá informačními technologiemi a systémy. Kontakt: Mag Consulting, tel. 267 092 284, e-mail: magcon@magconsulting.cz

foto: Profit - Martin Siebert

ÚTERÝ 19. DUBNA

* Školení k čerpání podpor z Evropské unie pořádá Potravinářská komora České republiky. Akce se zaměří na mlynářskou, pekařskou, cukrářskou a lahůdkářskou výrobu. Zúčastní se také rakouští experti. Kontakt: tel: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz.

* Dvoudenní kurz nazvaný Efektivní mistr začíná v Praze. Zaměří se na roli mistra, jeho základní manažerské dovednosti, motivaci lidí na pracovištích, na péči o zákazníka nebo komunikaci. Kurz pořádá Institut svazu průmyslu ČR. Kontakt: tel. 224 934 512, e-mail: infoisp@institut-sp.cz.

STŘEDA 20. DUBNA

* Podnikatelské setkání v Karlovarském kraji pořádají týdeník Profit a Regionální hospodářská komora Poohří. Podrobnosti na straně 35. Kontakt: tel. 234 071 436, e-mail: stovickova@profit.cz.

* Financování malých a středních podniků se bude věnovat seminář Finanční fórum ve Zlíně. Akci pořádá Agentura na podporu podnikání CzechInvest. Kontakt: tel. 296 342 500, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Pozemky zkrachovalé společnosti Koželužna Krucemburk na Havlíčkobrodsku draží společnost Česká aukční a dražební. Nalézají se v areálu staré chemické čistírny odpadních vod v Krucemburku. Vyvolávací cena činí 50 tisíc korun.

* Konference Cestovní ruch a regionální rozvoj se uskuteční na Výstavišti v Českých Budějovicích. Tématy jsou destinace a organizace cestovního ruchu v Dolním Bavorsku a Horním Rakousku. Kontakt: Jihočeská centrála cestovního ruchu, tel./fax: 386 358 728, e-mail: stumpf@jccr.cz.

* Dům v Novém Městě nad Metují lze koupit v dražbě, která se uskuteční v Hradci Králové. Prodej majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion z Náchoda organizuje společnost Česká aukční a dražební. Vyvolávací cena je 1,2 milionu korun. Tel.: 495 518 832.

O autorovi| využity jsou také informace ČTK a Businessinfo.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Přímá volba prezidenta ČR
Z e-shopu přivezli rozbité zboží?
4 nejznámější kryptoměnové burzy současnosti
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Auta
Kvíz: Poznáte auto jen podle předního světla?
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké provedení Bentaygy
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Technologie
EA byla příliš nenasytná. Některé země mikrotransakce ve hrách označují za formu gamblingu
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Už i zdroje se vyrábí speciálně pro těžbu kryptoměn. FSP uvádí 2000W model pro 16 grafik
Nejlevnější 4K OLED televize se slevy nedočkala, ale dostane k ní zdarma PS4 Pro
Edge se právě naučil automaticky vyplňovat formuláře [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít