Důležité termíny

24. dubna 2006, 00:00 - RUBRIKU PŘIPRAVIL KAREL JANKŮ, VYUŽITY JSOU TAKÉ INFORMACE BUSINESSINFO. CZ A ČTK <br />
24. dubna 2006, 00:00

ÚTERÝ 25. DUBNA * Controlling dceřiných společností a řízení kapitálových účastí budou hlavním tématem semináře, který se uskuteční v Praze. Akci povedou zástupci z firem Škoda Auto, DHL, TRW Lucas Autobrzdy a Zentiva. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Konferenci s názvem „Dva roky v EU - sociální a regionální politika vČRaSR“ pořádá Obchodní a hospodářská komora Brno. Kontakt: ohkbrno@ohkbrno.cz, tel.: 543 211 134.

* V Brně začínají Stavební veletrhy. Součástí je i veletrh Urbis Invest. Akce končí 29. dubna. Kontakt: ibf@bvv.cz, tel.: 541 152 888.

STŘEDA 26. DUBNA * Začíná dvoudenní Finanční fórum pro malé a střední podniky. Akce, kterou v Brně pořádá agentura CzechInvest, bude věnována především otázce financování podnikatelských projektů. Kontakt: 296 342 845.

* Možnosti rozšíření hospodářské spolupráce s Brazílií jsou námětem pracovního setkání českých firem s vedoucím obchodně-ekonomického úseku zastupitelského úřadu na Kubě. Seminář pořádá ministerstvo průmyslu a obchodu a jeho cílem je představit Brazílii jako jednu z prioritních zemi exportní strategie na období 2006 až 2010. Kontakt.: hulkova@mpo.cz, tel.: 224 062 472.

* Ochraně průmyslového vlastnictví v podnikání bude věnován seminář pořádaný Okresní hospodářskou komorou v Příbrami. Kontakt: ohkpb@ohkpb.cz, tel.: 318 627 784. * Podnikání v Polsku bude věnován seminář, který Profit pořádá v Ostravě. Kontakt: stovickova@profit.cz, tel.: 234 071 436.

ČTVRTEK 27. DUBNA * Nové koncepci finančního řízení se bude věnovat dvoudenní seminář, který se uskuteční v Praze. Jedná se o úvodní akci Finanční akademie. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

* Zpřehlednění a usměrnění režijních nákladů bude věnován seminář s názvem Activity Based Costing v praxi. Jeho cílem je správně pochopit procesní kalkulace a umět je prakticky využít na konkrétních příkladech. Kontakt: tritova@point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

STŘEDA 3. KVĚTNA * Pracovní večeři s náměstkem ministra financí Tomášem Prouzou pořádá Česko-belgicko-lucemburská smíšená obchodní komora v České republice. Hlavními tématy budou přípravy a realizace zavedení eura či novinky na finančním a kapitálovém trhu. Kontakt: cblkomora@ nextra.cz, tel.: 261 352 108.

* Komerčním rizikům a jejich zajištění se bude věnovat seminář, který v Praze pořádá vládní agentura Czech Trade. Kontakt: seminare@czechtrade. cz, tel.: 224 907 500.

ÚTERÝ 16. KVĚTNA * Podnikatelské setkání určené firmám, které pracují nebo obchodují se zahraničím, dále pak mezinárodním manažerům či zaměstnancům nadnárodních společností, pořádá brněnská obchodní a hospodářská komora. Kontakt: clenove@ohkbrno.cz, tel: 541 159 055.

ČTVRTEK 18. KVĚTNA * Seminář Reporting a konsolidace podle mezinárodních účetních standardů pořádá Point Consulting ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze. Účastníci se seznámí s praktickou aplikací IAS, konsolidací účetních závěrek a harmonizací externího a interního reportingu. Kontakt: tritova @point-consulting.cz, tel.: 225 096 445.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 24. DUBNA

* spotřební daň - splatnost daně za únor (pouze spotřební daň z lihu)

ÚTERÝ 25. DUBNA * spotřební daň - daňové přiznání za březen - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za březen (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za 1. čtvrtletí

a za březen - souhrnné hlášení za 1. čtvrtletí

STŘEDA 10. KVĚTNA * spotřební daň - splatnost daně za březen (mimo spotřební daň z lihu)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Práce pro více zaměstnavatelů během roku 2017 a daně
Auta
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být…
Srážka se zvěří hrozí nejen na podzim. Co v takovém případě dělat?
Automobilce Mini došla trpělivost. Na Dakar pošle auta s pohonem 4×4 i zadokolky
Je pohon na LPG ohrožený druh? Originálních aut na plyn už moc nekoupíte
Škoda představuje model Ke Luoke. Je to prodloužený Karoq pro Čínu
Technologie
Vyšel Vivaldi 1.13. Vylepšuje stahování a práci desítkami listů
Transcend RDC2: multifunkční čtečka karet pro smartphony (vyzkoušeno)
Messenger už nebude tak brutálně masakrovat fotky. Novým limitem je 4k
4K, HDR a 5× větší úhlopříčka, než má vaše televize. Nový projektor od BenQ stojí jen 40 000 Kč
Panelové prostředí pro aplikace ve Windows žije. Možná si ho brzy osaháme
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít