Důležité termíny

06. března 2006, 00:00 - admin
06. března 2006, 00:00

ÚTERÝ 7. BŘEZNA * Na podnikatelské prostředí v Německu bude zaměřen konzultační den s česky hovořící německou advokátkou. Hlavními tématy akce, která se uskuteční v Praze, budou obchodní vztahy s německým subjektem, vymáhání pohledávek v Německu, podvodné inzeráty a katalogové firmy, možnosti a podmínky podnikání v Německu a pracovní povolení pro práci v Německu.

ÚTERÝ 7. BŘEZNA

* Na podnikatelské prostředí v Německu bude zaměřen konzultační den s česky hovořící německou advokátkou. Hlavními tématy akce, která se uskuteční v Praze, budou obchodní vztahy s německým subjektem, vymáhání pohledávek v Německu, podvodné inzeráty a katalogové firmy, možnosti a podmínky podnikání v Německu a pracovní povolení pro práci v Německu. Kontakt: sadovska@komora.cz, tel.: 296 646 451.

* Problematice volného pohybu pracovních sil v rámci Evropské unie bude věnován seminář, který se uskuteční v Pardubicích. Kontakt: eic.pardubice@rrapk.cz, tel.: 466 053 917.

* Začíná komplex odborných výstav For City 2006. Akce, která končí 9. března, je určena hlavně představitelům a organizačním pracovníkům krajů, měst a obcí a odborné veřejnosti. Kontakt: chmelik@abf.cz, tel.: 222 891 133.

* V Brně začínají mezinárodní potravinářské veletrhy Salima. Zároveň se uskuteční veletrhy mlynářství, pekařství a cukrářství MBK, vinařství Vinex a veletrh zařízení pro obchod, hotely a veřejné stravování Inteco. Kontakt: salima@bvv.cz, tel.: 541 152 985.

STŘEDA 8. BŘEZNA

* Reklamační řízení a Česká obchodní inspekce je název semináře, který v Praze pořádá Sdružení obrany spotřebitelů. Akce je určena osobám zodpovědným za vyřizování reklamací. Kontakt: sos@spotrebitele. info, tel.: 224 239 940.

* Mezinárodním pravidlům pro výklad dodacích doložek bude věnován seminář Incoterms 2000, který pořádá agentura CzechTrade ve spolupráci s Hospodářskou komorou Plzeň. Akce je určena hlavně vývozcům zboží, celním deklarantům a spedičním firmám. Kontakt: plzen@czechtrade.cz, tel.: 378 226 953.

* Novela zákona o DPH ve vztahu k zahraničnímu obchodu je název semináře, který v Praze pořádá agentura CzechTrade. Kontakt: seminare@czechtrade.cz, tel.: 224 907 500.

ČTVRTEK 9. BŘEZNA

* Na odpadové hospodářství pro malé a střední podniky se zaměří seminář, který pořádá Euro Info Centrum východní Čechy. Hlavním tématem budou nové předpisy a povinnosti v oblasti odpadového hospodářství. Kontakt: eic.pardubice@rrapk.cz, tel.: 466 053 917/921.

* Aplikaci podnákladových a podnákupních cen na českém trhu bude věnována přednáška, kterou v Brně pořádá Svaz obchodu a cestovního ruchu. Kontakt: lazarova@conpraha. cz, tel.: 227 018 403.

* Začíná knižní veletrh Libri. Akce, která končí 11. března, je součástí projektu Olomouc, město knihy a doprovodí 12. ročník Literárního festivalu. Kontakt: holubova@floraol. cz, tel.: 585 726 200.

PÁTEK 10. BŘEZNA

* Kontraktační dny textilu začínají v Pardubicích. Akce, kterou pořádá Svaz českých a moravských výrobních družstev, končí 15. března. Kontakt: bartonickova@scmvd.cz, tel.: 224 109 342.

NEDĚLE 12. BŘEZNA

* V Amsterodamu začíná setkání českých a nizozemských firem. Podnikatelskou misi pořádá Hospodářská komora ve spolupráci s českým zastupitelským úřadem v Haagu a Amsterodamskou obchodní komorou. Akce končí 14. března. Kontakt: tycova@ komora.cz, tel.: 296 646 254.

DAŇOVÉ TERMÍNY PONDĚLÍ 13. BŘEZNA

* spotřební daň - splatnost daně za leden (mimo spotřební daně z lihu)

STŘEDA 15. BŘEZNA

* daň z příjmů - čtvrtletní záloha na daň - podání hlášení platebního zprostředkovatele

PONDĚLÍ 27. BŘEZNA

* spotřební daň - splatnost daně za leden (pouze spotřební daň z lihu) - daňové přiznání za únor - daňové přiznání k uplatnění nároku na vrácení spotřební daně z topných olejů, zelené nafty a ostatních (technických) benzinů za únor (pokud vznikl nárok)

* daň z přidané hodnoty - daňové přiznání a daň za únor

PÁTEK 31. BŘEZNA

* daň z příjmů - přiznání k dani a daň za rok 2005

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Když končí platnost řidičského průkazu...
Black friday je tu! Nakupte snadno, rychle a bez nervů
Chcete mít jako živnostník slušný důchod?
Rozhovor se zakladatelem Trip.market aneb jak si sestavit dovolenou podle vlastních představ
dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?
Auta
I myslivci mají své sny. Bentley představuje lovecké…
Tesla Roadster: Z 0 na 100 za 1,9 s a z 8000 dolarů na 0 za minutu (komentář)
Volvo oficiálně odstartovalo výrobu svého historicky prvního malého crossoveru
Mercedes-Benz třídy A dostane nový interiér. Změnilo se toho hodně
Také Apple připravuje autonomní řízení. Jeho systém má být levnější, ale velmi přesný
Technologie
Tip: Lidl prodává nejlevnější kabel Lightning MFI pro iPhone a iPad
VR brýle Windows Mixed Reality dostaly podporu SteamVR. Získají katalog až 2000 her
Hodinky Misfit Command jsou trochu chytré a vydrží nabité celý rok
Vypnete lokalizační služby a vyjmete SIM. Android vás může sledovat i tak
Velký přehled slev na Černý pátek 2017 (průběžně aktualizováno)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít