Důležité termíny

21. února 2005, 00:00 - admin
21. února 2005, 00:00

PONDĚLÍ 21. ÚNORA * Inspektoři Evropské unie začnou v Česku prověřovat sběr a zpracování živočišných odpadů, popřípadě jejich likvidaci. Během týdenní návštěvy zkontrolují také asanační podniky. ÚTERÝ 22. ÚNORA * Konference nazvaná Zlínský kraj podporuje podnikání se uskuteční v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

PONDĚLÍ 21. ÚNORA

* Inspektoři Evropské unie začnou v Česku prověřovat sběr a zpracování živočišných odpadů, popřípadě jejich likvidaci. Během týdenní návštěvy zkontrolují také asanační podniky.

ÚTERÝ 22. ÚNORA

* Konference nazvaná Zlínský kraj podporuje podnikání se uskuteční v aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílem je poskytnout podnikatelským subjektům informace například o podporách podnikání či úvěrech. Kontakt: tel.: 724 010 743.

* Potravinářská komora České republiky připravila seminář o politice bezpečnosti potravin a její realizaci v oblasti malého a středního podnikání. Uskuteční se v jihlavském hotelu Gustav Mahler. Kontakt: tel.: 296 411 189, e-mail: svabova@foodnet.cz.

* V budově Magistrátu města Ústí nad Labem se uskuteční zasedání představenstva Hospodářské a sociální rady Ústecka. Projednávat bude mimo jiné i informace k revitalizaci území po těžbě hnědého uhlí. Kontakt: e-mail: lenka.sifaldova@hsru.cz.

STŘEDA 23. ÚNORA

* Podnikání a investování v Rakousku se týká seminář, který v Praze pořádá Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade. Zúčastní se ho odborníci z Česka i z Rakouska. Kontakt: tel.: 224 907 500, e-mail: zdenka.petrova@czechtrade.cz.

* V Pardubicích se uskuteční další seminář ze série nazvané Finanční fóra. Pořádají ho agentura CzechInvest ve spolupráci se společností CEAG. Malým a středním podnikatelům by měly přiblížit reálné možnosti profinancování jejich podnikatelských záměrů kombinací bankovních úvěrů a alternativních zdrojů financování. Kontakt: tel.: 296 342 500, fax: 296 342 502, e-mail: agentura@czechinvest.org.

* Na výstavišti v pražských Letňanech začne veletrh Sport Prague Spring 2005. Mezinárodní veletrh sportovních potřeb a módy potrvá do 26. února. Součástí je také veletrh Travel Expo. Kontakt: tel.: 221 992 141-2, e-mail: bartos@terinvest.com.

* V pražském kině Perštýn začne v 18 hodin veřejná debata na téma Jak se žije živnostníkům v Česku aneb kde končí nutná opatření a začíná šikana? Debatovat budou místopředseda vlády Martin Jahn, ekonomická analytička Helena Horská, poslanec Martin Říman a zástupce živnostníků. Kontakt: Martina Boháčková z Agora Central Europe, tel.: 261 222 914, e-mail: debata@agora-ce.cz.

* V budově radnice Prahy 9 (Sokolovská 324) se zájemci mohou od 13 hodin zúčastnit prezentace investičních možností rozvojového území Vysočany. Akci pořádá Městská část Praha 9. Cílem akce je informovat investory a developery o využitelnosti rozvojového území Vysočany a přesvědčit je o snaze Prahy 9 podpořit investiční záměry v této oblasti. Kontakt: tel.: 283 091 204.

ČTVRTEK 24. ÚNORA

* Poradit s účetnictvím a daňovým přiznáním za rok 2004 by měl seminář, který se uskuteční v Liberci. Pořádá ho Regionální poradenské a informační centrum pro podnikatele. Účastníci se dozví i informace o změnách pro rok 2005. Kontakt: tel./fax: 482 710 626, e-mail: regio@mbox.vol.cz.

* Na pražském holešovickém Výstavišti začíná mezinárodní kontraktační a prodejní výstava strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující a železářský průmysl Pragoligna/Tooltec. Začíná zde také cyklus specializovaných stavebních výstav Coneco Praha: Okna - dveře -schody. Obě akce končí 26. února.

* V pražském hotelu Barceló se uskuteční konference s názvem „Analýza prvních zkušeností z poskytování dotací z fondů EU“. O své poznatky z prvních měsíců fungování nového systému získávání zvýhodněných úvěrů a dotací po vstupu do Unie se podělí generální ředitel Českomoravské záruční a rozvojové banky Ladislav Macka, vedoucí programu Inovace OPPP Kamil Opletal, zástupce agentury CzechInvest a další. Kontakt: admin@brainlogistics.cz.

* Odborná konference o rozvoji venkovského průmyslu a služeb se uskuteční v budově Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Se svým příspěvkem vystoupí například bývalý ředitel Agrokombinátu Slušovice František Čuba. Kontakt: společnost Ceso, tel.: 577 981 955, 603 838 379, e-mail: ceso@ceso.cz.

* Dražbu majetku zkrachovalé textilní společnosti Tosca Fashion pořádá v Hradci Králové společnost Česká aukční a dražební. Na prodej bude strojní vybavení textilní dílny. Kontakt: tel.: 495 518 832.

* Přepravě nebezpečných věcí po silnici je věnován seminář, který pořádá Jihočeská hospodářská komora v Českých Budějovicích. Přednášet bude bezpečnostní poradce s osvědčením ministerstva dopravy a spojů. Kontakt: tel.: 387 318 433, e-mail: info@jhk.cz.

* Jihomoravská výstava vín se uskuteční v Kongresovém centru brněnského Výstaviště. Akce patří mezi největší akce drobných a středních pěstitelů vín v regionu, pořádá ji Sdružení vinařů - Vinaři brněnské oblasti. Kontakt: tel.: 545 215 451.

PÁTEK 25. ÚNORA

* Na brněnském Výstavišti začíná 11. mezinárodní veletrh oční optiky a oftalmologie Opta. Potrvá do 27. února.

SOBOTA 26. ÚNORA

* Komunistická strana Čech a Moravy chce prezentovat hlavní cíle své politiky při podpoře hospodářského rozvoje regionů, se zřetelem na působení v oblasti malého a středního podnikání. Setkání pro zájemce pořádá v místním kulturním zařízení obce Koclířov (okres Svitavy) od 9.30 hodin. Kontakt: tel.: 222 897 450.

ÚTERÝ 1. BŘEZNA * V Rytířském sálu na pražském Valdštejnském náměstí se uskuteční konference „Veřejné zakázky v Evropské unii“. Pořádají ji Výbor pro hospodářství, zemědělství a dopravu Senátu Parlamentu ČR a CEBRE - Česká podnikatelská reprezentace při EU. Cílem je ukázat firmám nabízené možnosti v oblasti veřejných zakázek v zemích Evropské unie. Partnery konference jsou Hospodářská komora, Svaz průmyslu a dopravy a Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů. Kontakt: tel.: 224 934 514, e-mail: cebre@spcr.cz.

ČTVRTEK 3. BŘEZNA

* Dražbu zkrachovalé textilní společnosti Vitka Brněnec pořádá vHradci Králové společnost Česká aukční a dražební. Jde o fungující podnik, který vyrábí nábytkové textilie, potahové látky, autopotahy a pletací příze. Vyvolávací cena činí 50 milionů korun. Kontakt: tel.: 495 518 832.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdo vlastní naše pojišťovny?
5 věcí, které si pamatujte o dokumentárním akreditivu
Zdraží plyn v topné sezóně? Jaké faktory ovlivní jeho cenu?
Všude stejně: jak moc riskujete, když používáte univerzální hesla a pořád stejný PIN?
Kdy je vhodná doba pro přezutí a výměnu pneumatik
Auta
VW Arteon je sice moderní, ale výkonem na starší Passat CC…
Kvíz: Znáte tyto přezdívky modelů aut nebo jiných dopravních prostředků?
Galerie: Kdo je konkurencí pro šestiválcový Stinger GT? Nová Kia mnoho soupeřů nemá
Nové Audi A7 Sportback už je jen hybrid. A zatím bez dieselu
Kia Stinger oficiálně přijela na český trh. Je to auto, které má velký potenciál
Technologie
GeForce GTX 1070 Ti už se objevují na fotografiích, prosáklo skóre v 3DMarku
Cnews FM: Microsoft vydal Windows 10 Fall Creators Update [podcast]
Vyšel Total Commander 9.10. Co je nového?
Philips začíná upgradovat své televizory na Android 7.0, na rozdíl od Sony ale ne všechny
Bitcoin na novém rekordu. Právě pokořil cenu 6000 dolarů
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít